V košíku nejsou žádné položky.

Váš diskrétní Sexshop číslo 1!

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

Filtr výrobků

Kategorie:
  1. NOVINKY v sexshopu (3),
  2. Anální sex (3),
  3. Dildo, penis (5),
  4. Připínací penisy, sady a Strap-on (5),
  5. Sady pro páry (3),
  6. Tipy na dárky (2),
  7. Toyz 4 Lovers (2)
Provedení:
  1. realistické (4)
Základní barva:
  1. Černá (1),
  2. Fialová (1),
  3. Tělová (2)
Přísavka:
  1. Ano (1)

Výsledky hledání pro 'strap on'

položek: 5

na stránku

Nastavit sestupně

položek: 5

na stránku

Nastavit sestupně
[profiler]
Memory usage: real: 18350080, emalloc: 18062168
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.4351100
mage::app::init::system_config0.0013133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00111357,376524,288
mage::app::init::config::load_cache0.004913760
mage::app::init::stores0.023011,692,0961,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,3120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01181546,464786,432
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0013803,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
mage::app::init_front_controller0.00471299,336524,288
mage::app::init::config::section::stores_sexshop10.001711,2720
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0015188,352262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00111193,552262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00321169,0880
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004186480
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002136640
mage::dispatch::routers_match0.3928100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.010412,303,1042,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0020253,9040
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00211147,304262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004911,799,0241,835,008
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0007176,0640
OBSERVER: log0.0006171,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0400
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index0.3816100
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00111164,4880
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00101159,9120
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006196,0480
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index::layout_load0.0002115,6880
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index::layout_generate_xml0.001512160
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index::layout_generate_blocks0.103518,299,9848,126,464
BLOCK: formkey0.00051145,6080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0009607120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0007608240
BLOCK: root0.0006180,3280
BLOCK: head0.00041164,144262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031227,8400
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001310,7200
BLOCK: after_body_start0.00031123,184262,144
BLOCK: global_notices0.0003171,8160
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0003184,752262,144
BLOCK: store_language0.0003175,7920
BLOCK: top.container0.0002165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00062245,712262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,0960
BLOCK: global_messages0.0005192,256262,144
BLOCK: footer0.00041113,2560
BLOCK: core_profiler0.0003163,336262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00182120,8000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.001759105,0480
BLOCK: catalog.topnav0.00051204,944262,144
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0002121,1120
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0022449,8240
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003164,368262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.00031138,7840
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00111141,976262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,9040
BLOCK: right.poll0.00291164,504262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00061272,208262,144
BLOCK: google_analytics0.0003166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0010136,9360
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00051240,3200
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,464262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,1200
BLOCK: custom_currency_selector0.0003173,2480
BLOCK: catalogsearch.leftnav0.062914,060,8324,194,304
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0005430,8480
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00171127,392262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0036191153,056262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.034341,280,9521,572,864
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00451703,632786,432
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0008268,936262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.001790342,904786,432
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00236629,5200
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.0126488,7760
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00614197,328262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00033739,8800
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.00634221,496262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00604217,720262,144
CORE::create_object_of::Mage_GoogleOptimizer_Model_Code_Category0.0001414,2880
CORE::create_object_of::Mage_CatalogSearch_Model_Mysql4_Fulltext_Collection0.00201108,5120
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0009115,1440
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0007122,3200
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0018490,3280
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option0.0002513,2320
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002127,8640
BLOCK: search.result0.0008181,880262,144
BLOCK: search_result_list0.0003196,9600
BLOCK: product_list_toolbar0.00281123,7200
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00031110,048262,144
BLOCK ACTION: search.result -> setListOrders0.0073169,9440
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0003195,6400
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index::layout_render0.2511100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0006426960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.049331809,4961,048,576
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00733252,3920
frontend/default/novysexshop/template/page/3columns.phtml0.240712,617,7442,621,440
frontend/default/novysexshop/template/page/html/head.phtml0.00751123,528262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.0017813,0960
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004137,624262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00424111,2800
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00204111,6400
frontend/default/novysexshop/template/page/html/header.phtml0.01851484,056262,144
frontend/default/novysexshop/template/currency/currency.phtml0.00511297,840262,144
CORE::create_object_of::Mage_Directory_Model_Currency0.0001412,4960
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001411,3440
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001411,4960
frontend/default/novysexshop/template/catalog/layer/view.phtml0.05841251,3121,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.0004119,8160
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00722592,680524,288
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.0741284,096262,144
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01592478,2480
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Layer_Filter_Item0.00021215,0080
frontend/default/novysexshop/template/catalog/layer/filter.phtml0.0061415,5920
frontend/base/default/template/catalogsearch/result.phtml0.142311,644,9601,048,576
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01271471,4560
OBSERVER: tax0.00851259,5280
OBSERVER: inventory0.00311161,3760
OBSERVER: giftmessage0.0003132,2960
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Mysql4_Review_Summary_Collection0.0003112,7040
frontend/default/novysexshop/template/catalog/product/list.phtml0.05151816,832786,432
frontend/base/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0043110,1440
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001526,6480
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.02405403,992524,288
locale/currency0.00181065,0320
frontend/base/default/template/directory/currency.phtml0.002614,6000
CACHE_URL0.0057177,9200