V košíku nejsou žádné položky.

Váš diskrétní Sexshop číslo 1!

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

Aktivované filtry

  1. Odstranit tuto položku Kategorie: Tipy na dárky

Filtr výrobků

Vibrace na klitoris:
  1. Ano (3)
Základní barva:
  1. Růžová (2),
  2. Fialová (1)

Výsledky hledání pro 'ODECO Rabbit'

položek: 4

na stránku

Nastavit sestupně

položek: 4

na stránku

Nastavit sestupně
[profiler]
Memory usage: real: 18612224, emalloc: 18201648
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.3514100
mage::app::init::system_config0.0014133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00111357,392524,288
mage::app::init::config::load_cache0.004913760
mage::app::init::stores0.024711,692,0961,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,3120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01321546,480786,432
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0014823,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0003114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
mage::app::init_front_controller0.00441174,048262,144
mage::app::init::config::section::stores_sexshop10.001911,2720
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0016188,352262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0005168,2640
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00291169,032262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003186480
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002136640
mage::dispatch::routers_match0.3083100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.010312,303,0242,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0020253,9040
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00181147,272262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.005111,798,9841,572,864
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0007176,064262,144
OBSERVER: log0.0006171,384262,144
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,040262,144
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index0.2975100
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00111164,520262,144
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00101159,944262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006196,0480
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index::layout_load0.0002115,6880
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index::layout_generate_xml0.001912160
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index::layout_generate_blocks0.106418,594,5448,650,752
BLOCK: formkey0.00061145,592262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0010597120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0008598160
BLOCK: root0.0005180,3280
BLOCK: head0.00051164,136262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031227,8400
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001310,7200
BLOCK: after_body_start0.00031123,1600
BLOCK: global_notices0.0003171,8160
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0003184,7120
BLOCK: store_language0.0003175,7920
BLOCK: top.container0.0002165,096262,144
BLOCK: cart_sidebar0.00062245,712262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,0960
BLOCK: global_messages0.0005192,2480
BLOCK: footer0.00041113,288262,144
BLOCK: core_profiler0.0002163,3360
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00182120,848262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00134376,6320
BLOCK: catalog.topnav0.00231425,464262,144
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0002121,1120
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0023449,8240
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00041138,808262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00161172,3600
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,9040
BLOCK: right.poll0.00291164,504262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00071284,280262,144
BLOCK: google_analytics0.0003166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0003171,176262,144
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0011136,9360
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00051240,360262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0004177,4480
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,168262,144
BLOCK: custom_currency_selector0.0003173,2480
BLOCK: catalogsearch.leftnav0.061114,092,2324,194,304
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0006430,8480
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00171127,3600
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0036187151,8400
__EAV_LOAD_MODEL__0.033541,390,9601,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0005154,9280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.001890342,912262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00246629,5200
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01554261,792262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00043739,8800
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00464103,352262,144
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.00674242,160262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00644238,384262,144
CORE::create_object_of::Mage_GoogleOptimizer_Model_Code_Category0.0001414,2880
CORE::create_object_of::Mage_CatalogSearch_Model_Mysql4_Fulltext_Collection0.00211108,2560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0009114,8880
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002127,8640
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0007122,3200
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0016376,1280
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option0.0002410,8160
BLOCK: search.result0.0009181,8880
BLOCK: search_result_list0.0006196,960262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.00301124,0000
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00041110,0480
BLOCK ACTION: search.result -> setListOrders0.0079169,944262,144
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0004195,4400
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index::layout_render0.1691100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0006416960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.044228808,9201,310,720
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00702947,5920
frontend/default/novysexshop/template/page/3columns.phtml0.158912,586,5042,883,584
frontend/default/novysexshop/template/page/html/head.phtml0.00831123,5280
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.0018813,0960
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005137,6240
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00434011,2800
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00214011,5120
frontend/default/novysexshop/template/page/html/header.phtml0.01981484,400524,288
frontend/default/novysexshop/template/currency/currency.phtml0.00531297,824524,288
CORE::create_object_of::Mage_Directory_Model_Currency0.0001412,4960
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001411,3440
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001411,4960
frontend/base/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.001112,6400
frontend/default/novysexshop/template/catalog/layer/view.phtml0.02401245,168262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.0004119,8160
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00292154,072262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.0257234,6960
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01582475,704524,288
frontend/default/novysexshop/template/catalog/layer/state.phtml0.001318,3600
frontend/default/novysexshop/template/catalog/layer/filter.phtml0.0019211,2560
frontend/base/default/template/catalogsearch/result.phtml0.092111,622,5441,835,008
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01271469,144524,288
OBSERVER: tax0.00811259,088262,144
OBSERVER: inventory0.00351159,568262,144
OBSERVER: giftmessage0.0004132,0720
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Mysql4_Review_Summary_Collection0.0003112,7040
frontend/default/novysexshop/template/catalog/product/list.phtml0.04441814,3521,048,576
frontend/base/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0047110,2560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001421,4240
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.02174399,048786,432
locale/currency0.0019865,0320
frontend/base/default/template/directory/currency.phtml0.002614,6320
CACHE_URL0.0054171,7360