V košíku nejsou žádné položky.

Váš diskrétní Sexshop číslo 1!

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

Aktivované filtry

  1. Odstranit tuto položku Kategorie: Vibrátory, penisy

Filtr výrobků

Vibrace na klitoris:
  1. Ano (4)
Základní barva:
  1. Růžová (3),
  2. Fialová (1)

Výsledky hledání pro 'ODECO Rabbit'

položek: 6

na stránku

Nastavit sestupně

položek: 6

na stránku

Nastavit sestupně
[profiler]
Memory usage: real: 18612224, emalloc: 18255768
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.3717100
mage::app::init::system_config0.0014133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00111357,392524,288
mage::app::init::config::load_cache0.004913760
mage::app::init::stores0.023611,692,0961,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,3120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01241546,480786,432
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0015823,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
mage::app::init_front_controller0.00401174,048262,144
mage::app::init::config::section::stores_sexshop10.001711,2720
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0015188,352262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0004168,2640
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00301169,032262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004186480
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002136640
mage::dispatch::routers_match0.3298100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.009712,303,0242,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0019253,9040
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00181147,272262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004711,798,9841,572,864
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0007176,064262,144
OBSERVER: log0.0006171,384262,144
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,040262,144
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index0.3196100
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00111164,520262,144
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00091159,944262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005196,0480
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index::layout_load0.0002115,6880
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index::layout_generate_xml0.001512160
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index::layout_generate_blocks0.100318,596,0648,650,752
BLOCK: formkey0.00051145,592262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0009597120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0007598160
BLOCK: root0.0005180,3280
BLOCK: head0.00041164,136262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031227,8400
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001310,7200
BLOCK: after_body_start0.00041123,1600
BLOCK: global_notices0.0003171,8160
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0003184,7120
BLOCK: store_language0.0003175,7920
BLOCK: top.container0.0002165,096262,144
BLOCK: cart_sidebar0.00062245,712262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,0960
BLOCK: global_messages0.0005192,2480
BLOCK: footer0.00041113,288262,144
BLOCK: core_profiler0.0002163,3360
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00172120,848262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00144783,7360
BLOCK: catalog.topnav0.00221425,464262,144
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0003121,1120
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0022449,8240
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00041138,808262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00141172,3600
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,9040
BLOCK: right.poll0.00321164,504262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00081284,280262,144
BLOCK: google_analytics0.0003166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0003171,176262,144
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0010136,9360
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00051240,360262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,4480
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,168262,144
BLOCK: custom_currency_selector0.0003173,2480
BLOCK: catalogsearch.leftnav0.057414,093,7044,194,304
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0005430,8480
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00161127,3600
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0042187151,8400
__EAV_LOAD_MODEL__0.037041,393,9521,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0005154,9280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.001790342,9120
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00236629,5200
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01764264,784262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00043739,8800
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00534103,352262,144
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.00744242,192262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00704238,416262,144
CORE::create_object_of::Mage_GoogleOptimizer_Model_Code_Category0.0001414,2880
CORE::create_object_of::Mage_CatalogSearch_Model_Mysql4_Fulltext_Collection0.00201108,2560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0009114,8880
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002127,8640
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0007122,3200
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0014376,1280
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option0.0002410,8160
BLOCK: search.result0.0009181,8880
BLOCK: search_result_list0.0003196,960262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.00281124,0000
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00031110,0480
BLOCK ACTION: search.result -> setListOrders0.0073169,992262,144
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0003195,4400
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index::layout_render0.1988100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0006436960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.050130812,7601,048,576
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00783151,1120
frontend/default/novysexshop/template/page/3columns.phtml0.188312,639,1682,883,584
frontend/default/novysexshop/template/page/html/head.phtml0.00761123,5280
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.0017813,0960
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004137,6240
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00444211,2800
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00214211,7680
frontend/default/novysexshop/template/page/html/header.phtml0.01811484,424524,288
frontend/default/novysexshop/template/currency/currency.phtml0.00491297,848262,144
CORE::create_object_of::Mage_Directory_Model_Currency0.0001412,4960
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001411,3440
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001411,4960
frontend/default/novysexshop/template/catalog/layer/view.phtml0.03671246,552262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.0008119,8160
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00492174,984262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.0339246,4320
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01402480,680524,288
frontend/default/novysexshop/template/catalog/layer/state.phtml0.001318,3680
frontend/default/novysexshop/template/catalog/layer/filter.phtml0.0025211,2560
frontend/base/default/template/catalogsearch/result.phtml0.111311,669,5121,835,008
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01121473,488524,288
OBSERVER: tax0.00741259,424262,144
OBSERVER: inventory0.00271163,128262,144
OBSERVER: giftmessage0.0004132,5200
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Mysql4_Review_Summary_Collection0.0003112,7040
frontend/default/novysexshop/template/catalog/product/list.phtml0.05471819,4081,048,576
frontend/base/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0043110,2560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001631,8720
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.02746408,872524,288
locale/currency0.00181265,032262,144
frontend/base/default/template/directory/currency.phtml0.002614,6640
CACHE_URL0.0058180,3120