V košíku nejsou žádné položky.

Váš diskrétní Sexshop číslo 1!

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

Aktivované filtry

  1. Odstranit tuto položku Kategorie: LivCo Fashion Corsetti

Filtr výrobků

Základní barva:
  1. Červeno-bílá (1)

Výsledky hledání pro 'kostym'

položek: 1

na stránku

Nastavit sestupně

položek: 1

na stránku

Nastavit sestupně
[profiler]
Memory usage: real: 18350080, emalloc: 18096872
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.3224100
mage::app::init::system_config0.0016133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00111357,360524,288
mage::app::init::config::load_cache0.005113760
mage::app::init::stores0.023411,692,0881,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,3120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01181546,464786,432
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0014793,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
mage::app::init_front_controller0.00391174,048262,144
mage::app::init::config::section::stores_sexshop10.001711,2720
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0015188,352262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0004168,2640
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00321169,032262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003186480
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002136640
mage::dispatch::routers_match0.2796100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.010712,303,0002,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0020253,9040
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00181147,272262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.005611,798,9361,572,864
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0007176,072262,144
OBSERVER: log0.0006171,392262,144
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,048262,144
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index0.2683100
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00181164,536262,144
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00161159,960262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0010196,0480
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index::layout_load0.0002115,6880
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index::layout_generate_xml0.001612160
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index::layout_generate_blocks0.120018,560,3288,650,752
BLOCK: formkey0.00051145,592262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0009587120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0007588160
BLOCK: root0.0006180,3280
BLOCK: head0.00051164,120262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031227,8400
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001310,7200
BLOCK: after_body_start0.00041123,1600
BLOCK: global_notices0.0003171,8160
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0003184,7120
BLOCK: store_language0.0003175,7920
BLOCK: top.container0.0003165,112262,144
BLOCK: cart_sidebar0.00082245,744262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,0960
BLOCK: global_messages0.0006192,2480
BLOCK: footer0.00041113,288262,144
BLOCK: core_profiler0.0003163,3360
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00182120,848262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00113664,2000
BLOCK: catalog.topnav0.00221425,528262,144
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0002121,1120
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0025449,8240
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00041138,784262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00161172,3600
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,9040
BLOCK: right.poll0.00291164,536262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00091284,288262,144
BLOCK: google_analytics0.0003166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0004171,216262,144
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0011136,9360
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00061240,320262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0004177,4480
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,168262,144
BLOCK: custom_currency_selector0.0003173,2480
BLOCK: catalogsearch.leftnav0.074414,057,8964,194,304
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0005430,8480
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00171127,3600
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0036187151,8400
__EAV_LOAD_MODEL__0.038441,391,0881,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0006154,9280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.001990342,920262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00236629,5200
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01894261,8400
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00033739,8800
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00484103,392262,144
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.01754242,160524,288
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.01724238,384524,288
CORE::create_object_of::Mage_GoogleOptimizer_Model_Code_Category0.0001414,2880
CORE::create_object_of::Mage_CatalogSearch_Model_Mysql4_Fulltext_Collection0.00211108,2560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0010114,8880
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002127,8640
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0007122,3200
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0011261,9280
BLOCK: search.result0.0008181,8800
BLOCK: search_result_list0.0003196,9600
BLOCK: product_list_toolbar0.00291124,016262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00041110,0480
BLOCK ACTION: search.result -> setListOrders0.0074169,944262,144
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0004195,4400
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index::layout_render0.1269100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0006386960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.030324810,312786,432
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00582540,8160
frontend/default/novysexshop/template/page/3columns.phtml0.117912,515,9842,621,440
frontend/default/novysexshop/template/page/html/head.phtml0.00781123,520262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.0018813,0960
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005137,6240
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00393711,2800
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00183711,1280
frontend/default/novysexshop/template/page/html/header.phtml0.01931484,336524,288
frontend/default/novysexshop/template/currency/currency.phtml0.00571297,832262,144
CORE::create_object_of::Mage_Directory_Model_Currency0.0001412,4960
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001411,3440
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001411,4960
frontend/default/novysexshop/template/catalog/layer/view.phtml0.02011235,216262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.0005119,8160
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00242122,7040
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.0143215,216262,144
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01192467,960262,144
frontend/default/novysexshop/template/catalog/layer/state.phtml0.001318,3600
frontend/base/default/template/catalogsearch/result.phtml0.056411,569,6721,572,864
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01031462,440262,144
OBSERVER: tax0.00731258,384262,144
OBSERVER: inventory0.00201154,2400
OBSERVER: giftmessage0.0003131,4000
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Mysql4_Review_Summary_Collection0.0004112,7040
frontend/default/novysexshop/template/catalog/product/list.phtml0.02461827,336786,432
frontend/base/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0044110,2160
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.01051393,184524,288
locale/currency0.0018165,0320
frontend/base/default/template/directory/currency.phtml0.002714,6160
CACHE_URL0.0042156,0480