V košíku nejsou žádné položky.

Váš diskrétní Sexshop číslo 1!

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

Černošské vibrační mini dildo Shank Tisa

Toto vibrační mini dildo realistického tvaru je vyrobeno z velice příjemného gelového materiálu ve tvaru penisu. Dildo je opatřeno přísavkou pro Vaše lepší upevnění na různé typy materiálů. Po zakoupení tohoto dilda mohou Vaše sexuální hrátky ihned začít.
Černošské vibrační mini dildo Shank Tisa
externí sklad

Běžná cena: 610,00 Kč

Naše cena: 329,00 Kč

Popis produktu

Vibrační mini dildo Shank je díky své velikosti podceňovaný, ale velmi šikovný pomocník. Dildo Tisa snadno použijete, jak při klasických erotických hrátkách, tak i při análních, kde rozhodně oceníte jeho kompaktní velikost. Larissa je ve tvaru realistického mini penisu a má plně regulovatelné vibrace a je opatřeno přísavkou pro Vaše lepší upevnění na různé typy materiálů. Při výrobě bylo použito gelového materiálu a tak se nemusíte obávat, že Vás používání bude bolet, jako se to může stát u tvrdých dild.


 


Po zakoupení tohoto dilda mohou Vaše sexuální hrátky ihned začít, ale rozhodně doporučujeme pořízení lubrikačního gelu na vodní bázi. NIKOLIV silikonového gelu.

Černošské vibrační mini dildo Shank Tisa - Další informace

Kód ero*d00145-3
Délka (cm) 12,7
Materiál Realistický
Napájení Ne
Průměr minimální (cm) 2,5
Průměr maximální (cm) 3
Vibrace Ano
Voděodolnost / waterproof Ne
Barva Černá
Přísavka Ano

Možná Vás zaujme i následující

Lubrikační gel Smoothglide anal - 100ml

Lubrikační gel Smoothglide anal - 100ml

Běžná cena: 239,00 Kč

Naše cena: 179,00 Kč

     
[profiler]
Memory usage: real: 20709376, emalloc: 20464208
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.3550100
mage::app::init::system_config0.0014133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00111357,368524,288
mage::app::init::config::load_cache0.005013760
mage::app::init::stores0.022911,692,0721,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,312262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01161546,544786,432
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0013803,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002106960
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002106960
mage::app::init_front_controller0.00401174,048262,144
mage::app::init::config::section::stores_sexshop10.001711,2720
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0015188,352262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0004168,2640
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00271159,792262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003136480
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001116640
mage::dispatch::routers_match0.3140100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.009912,313,6082,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0019253,9040
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00191157,912262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004711,798,9361,572,864
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0007176,072262,144
OBSERVER: log0.0006171,392262,144
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0400
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.3036100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.00171127,6560
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0031148139,5760
__EAV_LOAD_MODEL__0.040112,308,5042,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0005154,9280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0019101384,6400
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002811949,8400
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01331345,144524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00066569,8960
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00771161,6000
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01351431,992524,288
OBSERVER: inventory0.00492266,712262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00931203,320262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.019111,155,6561,048,576
OBSERVER: reports0.018511,077,9841,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006195,4720
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0008137,8560
OBSERVER: sendfriend0.0004169,7360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0004110,7520
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0005126,664262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001412160
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.043615,755,3045,767,168
BLOCK: formkey0.00051145,4560
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0013857120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0010856960
BLOCK: root0.0005180,3200
BLOCK: head0.00041164,096262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031330,0960
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0002823,3680
BLOCK: after_body_start0.00031123,176262,144
BLOCK: global_notices0.0003171,8160
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0003184,712262,144
BLOCK: store_language0.0003175,7920
BLOCK: top.container0.0003165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00072245,720262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,0960
BLOCK: global_messages0.0005192,144262,144
BLOCK: footer0.00041113,2560
BLOCK: core_profiler0.0002163,352262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00172119,7360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00082544,6160
BLOCK: catalog.topnav0.00051155,592262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0023474,232262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00041138,7840
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00111128,728262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,6480
BLOCK: right.poll0.00291164,440262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00061272,2000
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004194,664262,144
BLOCK: google_analytics0.0003166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0010135,912262,144
BLOCK: right.newsletter0.0003172,5920
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00051240,320262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,4480
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,128262,144
BLOCK: custom_currency_selector0.0003173,2480
BLOCK: product.info0.00141175,288262,144
BLOCK: product.info.media0.00051173,5360
BLOCK: product.info.upsell0.0003197,360262,144
BLOCK: product.info.additional0.0003172,0880
BLOCK: product.description0.0003172,0320
BLOCK: product.attributes0.0003182,872262,144
BLOCK: product.info.addto0.0006111,9520
BLOCK: product.info.addtocart0.0005111,9680
BLOCK: product.info.product_additional_data0.00081182,4560
BLOCK: product.review.form0.00221277,848262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Entity_Customer0.0008114,0960
BLOCK: product.info.options.wrapper0.0005112,0000
BLOCK: product.info.options0.0003178,3520
BLOCK: html_calendar0.0003171,4240
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.0006112,5440
BLOCK: product.clone_prices0.0005112,6000
BLOCK: product.info.container10.0003172,184262,144
BLOCK: catalog.product.related0.0003191,5520
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041147,336262,144
BLOCK: productalert.price0.0003173,5840
BLOCK: productalert.stock0.0003172,9600
BLOCK: product.info.simple0.0003189,672262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.1807100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0007506960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.0638291,440,4641,572,864
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00823152,0960
frontend/default/novysexshop/template/page/vyrobek.phtml0.170913,367,7923,407,872
frontend/default/novysexshop/template/page/html/head.phtml0.00871124,592262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00241016,5120
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005137,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00484711,1520
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00224712,2800
frontend/default/novysexshop/template/page/html/header.phtml0.01801482,152524,288
frontend/default/novysexshop/template/currency/currency.phtml0.00451297,824262,144
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001514,0480
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001411,4960
frontend/default/novysexshop/template/catalog/product/view.phtml0.133612,668,0802,621,440
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.01361384,432262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0021152,2320
OBSERVER: catalogrule0.0019147,4480
frontend/default/default/template/easylightbox/media.phtml0.00381150,976262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001421,4240
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.00307132,8640
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option0.0003820,4800
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/simple.phtml0.00641284,760262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.00882282,832524,288
locale/currency0.0017465,0320
frontend/base/default/template/productalert/price.phtml0.0011119,5360
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.01811205,064262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001126,4560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0005121,9120
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0016148,6800
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0057111,9280
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.007318,904262,144
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.00591113,7840
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00591111,5440
OBSERVER: tax0.0039112,3520
OBSERVER: giftmessage0.0003130,9520
OBSERVER: bundle_observer0.0020244,6240
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0017139,1280
frontend/base/default/template/catalog/product/list/upsell.phtml0.00951278,976262,144
CACHE_URL0.0043160,5680