V košíku nejsou žádné položky.

Váš diskrétní Sexshop číslo 1!

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

Clit Sucker vakuová pumpa pro ženy

Vaginální vakuová pumpa, kterou DOPORUČUJEME všem milovníkům krásného a intenzivního milování. Tato vakuová pumpa Vám pomůže k většímu prožitku při samotném milování.
Clit Sucker - vakuová pumpa

Více pohledů

  • Clit Sucker - vakuová pumpa
externí sklad

Běžná cena: 740,00 Kč

Naše cena: 499,00 Kč

Popis produktu

Clit Sucker je vakuová pumpa, která je určena ke stimulaci klitorisu. Jedná se o velice zajímavou erotickou pomůcku, která Vám pomůže k větším a intenzivnějším milostným prožitkům.  

Díky podtlaku ve vakuové pumpě dojde k překrvení a zvětšení klitorisu. Vakuovou pumpu rozhodně používejte v kombinaci s kvalitními lubrikačními gely. Nejlépe s lubrikačními gely na vodní bázi.


 


Součástí balení je i vzorek vhodného lubrikačního gelu.

Clit Sucker vakuová pumpa pro ženy - Další informace

Kód ero*va00014
Komu je určeno Pro ženy
Vibrace Ne
Napájení Ne
Druh napájení Ne
Voděodolnost / waterproof Ano

Možná Vás zaujme i následující

Silikonový lubrikační gel Megaglide classic - 100ml

Silikonový lubrikační gel Megaglide classic - 100ml

Běžná cena: 459,00 Kč

Naše cena: 319,00 Kč

     
[profiler]
Memory usage: real: 21495808, emalloc: 21110456
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.3840100
mage::app::init::system_config0.0014133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00111357,368524,288
mage::app::init::config::load_cache0.004913760
mage::app::init::stores0.023011,692,1201,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,312262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01201546,544786,432
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0013783,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
mage::app::init_front_controller0.00501299,360524,288
mage::app::init::config::section::stores_sexshop10.001711,2720
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0016188,352262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00121193,576262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00321159,8080
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003136480
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002116640
mage::dispatch::routers_match0.3415100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.010212,313,7282,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0019253,9040
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00211157,920262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004811,799,0401,835,008
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0007176,0640
OBSERVER: log0.0006171,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0400
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.3308100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.00191127,6560
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0033148139,5760
__EAV_LOAD_MODEL__0.044512,252,3842,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0005154,9280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.001898373,320262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.003011648,6640
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01511334,272262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00066266,6800
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00641163,848262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01351432,008524,288
OBSERVER: inventory0.00532266,688262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00921203,360262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.016311,155,5841,310,720
OBSERVER: reports0.015711,077,9121,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006195,472262,144
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0008137,8560
OBSERVER: sendfriend0.0005169,7360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0004110,7520
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0005126,6640
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001412160
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.045115,766,8725,767,168
BLOCK: formkey0.00051145,448262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0013857120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0011856960
BLOCK: root0.0005180,3200
BLOCK: head0.00041164,104262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031330,0960
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0002823,3680
BLOCK: after_body_start0.00041123,1600
BLOCK: global_notices0.0003171,856262,144
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0003184,7120
BLOCK: store_language0.0003175,792262,144
BLOCK: top.container0.0003165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00062245,720262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,0960
BLOCK: global_messages0.0005192,1200
BLOCK: footer0.00041113,2560
BLOCK: core_profiler0.0002163,3360
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,240262,144
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00172119,7360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00082544,6160
BLOCK: catalog.topnav0.00041155,440262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0023474,2320
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00041138,808262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00111128,7200
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,6480
BLOCK: right.poll0.00301164,448262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00101284,264262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003194,456262,144
BLOCK: google_analytics0.0003166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0010135,9120
BLOCK: right.newsletter0.0003172,592262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00051240,328262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,4480
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,1200
BLOCK: custom_currency_selector0.0003173,288262,144
BLOCK: product.info0.00161175,2800
BLOCK: product.info.media0.00041173,552262,144
BLOCK: product.info.upsell0.0003197,3200
BLOCK: product.info.additional0.0003172,088262,144
BLOCK: product.description0.0003172,0320
BLOCK: product.attributes0.0003182,8720
BLOCK: product.info.addto0.0006111,9520
BLOCK: product.info.addtocart0.0006111,9680
BLOCK: product.info.product_additional_data0.00091182,456262,144
BLOCK: product.review.form0.00231277,840262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Entity_Customer0.0008114,0960
BLOCK: product.info.options.wrapper0.0006112,0000
BLOCK: product.info.options0.0003178,360262,144
BLOCK: html_calendar0.0003171,4240
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.0005112,5440
BLOCK: product.clone_prices0.0006112,6000
BLOCK: product.info.container10.0003172,1520
BLOCK: catalog.product.related0.0003191,552262,144
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041147,2880
BLOCK: productalert.price0.0003173,584262,144
BLOCK: productalert.stock0.0003172,9600
BLOCK: product.info.simple0.0003189,6240
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.2005100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0007506960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.0680291,379,3041,835,008
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00913152,0960
frontend/default/novysexshop/template/page/vyrobek.phtml0.190713,300,1203,407,872
frontend/default/novysexshop/template/page/html/head.phtml0.00851123,920262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00251016,5120
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004137,592262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00514711,1520
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00244712,2800
frontend/default/novysexshop/template/page/html/header.phtml0.01761482,000262,144
frontend/default/novysexshop/template/currency/currency.phtml0.00431297,760262,144
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001514,0480
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001411,4960
frontend/default/novysexshop/template/catalog/product/view.phtml0.154112,601,6002,883,584
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.01371384,384262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0019152,232262,144
OBSERVER: catalogrule0.0017147,448262,144
frontend/default/default/template/easylightbox/media.phtml0.00541156,912262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001631,8720
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.00296118,6640
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option0.0003718,0640
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/simple.phtml0.00911284,776524,288
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.01162282,848524,288
locale/currency0.0018465,0640
frontend/base/default/template/productalert/price.phtml0.0016119,5120
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.01591134,160262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001105,4160
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0006121,9120
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0016148,6800
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0064111,9120
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.017518,9360
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.00661113,7840
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00651111,5440
OBSERVER: tax0.0042112,3520
OBSERVER: giftmessage0.0003130,9520
OBSERVER: bundle_observer0.0021245,6640
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0018140,1680
frontend/base/default/template/catalog/product/list/upsell.phtml0.01151279,936524,288
CACHE_URL0.0043158,8880