V košíku nejsou žádné položky.

Váš diskrétní Sexshop číslo 1!

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

 

Levné vibrátory pro ženy

 

Lubrikační gely, oleje a erotické pomůcky Durex

 

Hledáte kvalitní lubrikační gely, oleje či erotické pomůcky? Již nehledejte výrobce Durex je TOP výrobce v oboru lubrikačních gelů či erotických pomůcek. Pořízením výrobků od Durexu rozhodně neprohloupíte. Neváhejte a mějte sex bez kompromisů s výrobky Durex!

položek: 12

na stránku

Nastavit sestupně

položek: 12

na stránku

Nastavit sestupně
[profiler]
Memory usage: real: 17825792, emalloc: 17369816
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.3447100
mage::app::init::system_config0.0013133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00111357,360524,288
mage::app::init::config::load_cache0.005013760
mage::app::init::stores0.025311,692,1441,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,336262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01271546,544786,432
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0012633,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0004114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0004114,0320
mage::app::init_front_controller0.00401174,048262,144
mage::app::init::config::section::stores_sexshop10.001711,2720
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0015188,352262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0004168,2640
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00201159,792262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.000317648262,144
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002126640
mage::dispatch::routers_match0.3020100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.010512,313,6722,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0020253,9040
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00231157,912262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004811,799,0081,572,864
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0007176,072262,144
OBSERVER: log0.0006171,392262,144
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,048262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view0.2910100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0005431,2880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00181127,8000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0036188152,512262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.033841,330,1521,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0009268,9360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.001890342,872524,288
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00256830,3920
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01334189,7120
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00033840,9520
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00444103,360262,144
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.00614221,592262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00584217,752262,144
CORE::create_object_of::Mage_GoogleOptimizer_Model_Code_Category0.0001414,2880
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00241284,472262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00111164,208262,144
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00101159,632262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006195,752262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0002115,9840
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.001412160
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.041514,781,1524,718,592
BLOCK: formkey0.00051145,4560
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0010587120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0007586960
BLOCK: root0.0005180,320262,144
BLOCK: head0.00041164,0960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031227,8400
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001310,7200
BLOCK: after_body_start0.00041123,160262,144
BLOCK: global_notices0.0003171,8160
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0003184,712262,144
BLOCK: store_language0.0003175,7920
BLOCK: top.container0.0003165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00062245,744262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,0960
BLOCK: global_messages0.0005192,248262,144
BLOCK: footer0.00041113,2560
BLOCK: core_profiler0.0002163,336262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00172119,7360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.001964113,8800
BLOCK: catalog.topnav0.0003179,6320
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0002120,5440
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0024474,2320
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00041138,792262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00161172,3680
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,9040
BLOCK: right.poll0.00301164,6960
BLOCK: right.reports.product.compared0.00081284,280262,144
BLOCK: google_analytics0.0003166,744262,144
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0010136,0400
BLOCK: right.newsletter0.0003172,5920
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00051240,344262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,448262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,1200
BLOCK: custom_currency_selector0.0003173,2480
BLOCK: category.products0.00601519,400524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.0005119,8480
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00342246,0720
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.0128278,752524,288
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01252496,096262,144
BLOCK: product_list0.0003196,952262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.00431231,456262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00031110,0320
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041147,288262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render0.1990100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0007506960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.067332800,944524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00863355,4400
frontend/default/novysexshop/template/page/3columns.phtml0.186813,462,7363,670,016
frontend/default/novysexshop/template/page/html/head.phtml0.00801125,080262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.0017813,0960
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005137,6240
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00514911,160262,144
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00244912,5360
frontend/default/novysexshop/template/page/html/header.phtml0.01811481,816524,288
frontend/default/novysexshop/template/currency/currency.phtml0.00441297,792262,144
CORE::create_object_of::Mage_Directory_Model_Currency0.0001412,4960
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001514,0480
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001514,1280
frontend/base/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.001012,7680
frontend/default/novysexshop/template/catalog/category/view.phtml0.147312,743,1522,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.0015199,336262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01101487,144262,144
OBSERVER: tax0.00761259,0960
OBSERVER: inventory0.00231175,904262,144
OBSERVER: giftmessage0.0004133,8640
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Mysql4_Review_Summary_Collection0.0003112,7040
frontend/default/novysexshop/template/catalog/product/list.phtml0.09931991,9281,048,576
frontend/base/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.004219,8880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00021263,2480
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.047312438,600262,144
locale/currency0.00192465,0320
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0002129520
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0002126800
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0007147,7280
frontend/base/default/template/directory/currency.phtml0.002214,4880
CACHE_URL0.00761102,1440