V košíku nejsou žádné položky.

Váš diskrétní Sexshop číslo 1!

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

 

Levné vibrátory pro ženy

 

Lubrikační gely, oleje a erotické pomůcky Durex

 

Hledáte kvalitní lubrikační gely, oleje či erotické pomůcky? Již nehledejte výrobce Durex je TOP výrobce v oboru lubrikačních gelů či erotických pomůcek. Pořízením výrobků od Durexu rozhodně neprohloupíte. Neváhejte a mějte sex bez kompromisů s výrobky Durex!

položek: 12

na stránku

Nastavit sestupně

položek: 12

na stránku

Nastavit sestupně
[profiler]
Memory usage: real: 19922944, emalloc: 19260608
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.4439100
mage::app::init::system_config0.0014133,2640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00331642,520786,432
mage::app::init::config::load_cache0.005113760
mage::app::init::stores0.023811,692,1441,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,3120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01241546,512524,288
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0012703,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0003114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
mage::app::init_front_controller0.00491299,392262,144
mage::app::init::config::section::stores_sexshop10.001811,2720
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0015188,3280
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00121193,632262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00351159,7920
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003176480
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002126640
mage::dispatch::routers_match0.3952100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.015112,682,8322,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0020253,9040
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00251157,9600
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.006011,798,9681,572,864
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0007176,0880
OBSERVER: log0.0006171,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0560
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view0.3795100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0006742,8640
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00181127,8000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0037194153,9040
__EAV_LOAD_MODEL__0.035041,330,2961,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0009268,9360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.001890342,896262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00256830,3920
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01424189,752262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00033841,0480
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00454103,5040
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.00634221,712262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00604217,872262,144
CORE::create_object_of::Mage_GoogleOptimizer_Model_Code_Category0.0001414,3840
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00241284,464262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00121164,1680
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00111159,5920
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006195,7200
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0006120,8000
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.001312160
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.045214,738,7364,718,592
BLOCK: formkey0.00051145,520262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0010587120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0007586960
BLOCK: root0.0006180,3200
BLOCK: head0.00051164,0960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031227,8400
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001310,7200
BLOCK: after_body_start0.00041123,1600
BLOCK: global_notices0.0003171,8160
BLOCK: header0.0003173,240262,144
BLOCK: top.links0.0003184,7120
BLOCK: store_language0.0003175,7920
BLOCK: top.container0.0003165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00072245,712262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,104262,144
BLOCK: global_messages0.0006192,2480
BLOCK: footer0.00041113,280262,144
BLOCK: core_profiler0.0003163,3360
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00182119,784262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.001865115,672262,144
BLOCK: catalog.topnav0.0003179,6320
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0002120,5440
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0024474,232262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00041138,7840
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00131142,024262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0010138,9040
BLOCK: right.poll0.00291164,696262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00071272,2080
BLOCK: google_analytics0.0003166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0010136,0400
BLOCK: right.newsletter0.0003172,600262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00061240,320262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,4480
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,1200
BLOCK: custom_currency_selector0.0003173,2480
BLOCK: category.products0.00901519,312524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.0009235,0800
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.01473673,464524,288
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.03783108,704524,288
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01643496,072262,144
BLOCK: product_list0.0004196,9520
BLOCK: product_list_toolbar0.00421231,440262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00041110,0320
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00051147,288262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render0.2819100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0007506960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.1179331,849,2802,097,152
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00883456,9360
frontend/default/novysexshop/template/page/3columns.phtml0.269914,503,7124,980,736
frontend/default/novysexshop/template/page/html/head.phtml0.00831124,344262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.0018813,0960
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005137,6240
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00514911,1520
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00244912,5360
frontend/default/novysexshop/template/page/html/header.phtml0.01831481,808524,288
frontend/default/novysexshop/template/currency/currency.phtml0.00451297,760262,144
CORE::create_object_of::Mage_Directory_Model_Currency0.0001412,4960
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001514,0480
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001514,1360
frontend/default/novysexshop/template/catalog/category/view.phtml0.178812,743,2082,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.0014199,3360
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01221487,120262,144
OBSERVER: tax0.00761259,0960
OBSERVER: inventory0.00331175,880262,144
OBSERVER: giftmessage0.0005133,8640
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Mysql4_Review_Summary_Collection0.0004112,7040
frontend/default/novysexshop/template/catalog/product/list.phtml0.10071991,8801,048,576
frontend/base/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.004219,8880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00021263,2480
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.047912438,576524,288
locale/currency0.00202465,032262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0002129520
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0002126800
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0007147,7280
frontend/base/default/template/directory/currency.phtml0.002014,4880
frontend/default/novysexshop/template/catalog/navigation/vert_nav.phtml0.049911,046,7681,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Tree0.0004119,3920
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.018110800
CACHE_URL0.00731101,1840