V košíku nejsou žádné položky.

Váš diskrétní Sexshop číslo 1!

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

Erotický kostým sexy pokojské + kalhotky a podvazek ZDARMA

Svůdná sada erotického prádla, která z Vás udělá neodolatelnou sexy pokojskou. Tento svůdný kostým z Vás udělá pokojskou, která bude jednoznačně neodolatelná.


Erotický kostým sexy pokojské + kalhotky a podvazek ZDARMA
zboží na skladě
zboží skladem expedujeme zítra

* Povinná pole

Běžná cena: 999,00 Kč

Naše cena: 609,00 Kč

Popis produktu

Svůdná sada erotického prádla, která z Vás udělá neodolatelnou sexy pokojskou. Tento svůdný kostým z Vás udělá pokojskou, která bude jednoznačně neodolatelná.


 


Toto erotické prádlo je tím správným kouzlem do Vaší ložnice. S tímto prádlem již nebude žádný erotický zážitek stejný. Ba naopak. Vaše erotické chvilku budou naplněny obrovskou svůdností a elegancí. Erotický kostým pokojské je ideálním pro všechny erotické okamžiky, které si jen dokážete představit. Pořízením tohoto prádla získáte ZDARMA i kalhotky ve stejné barevné kombinaci, podvazek na nohu a náramky na ruce.


 


Chcete být sexy svůdná a ještě více neodolatelná pro svého partnera? Neváhejte!!! Sexy kostým pokojské je tím pravým řešením pro Vás.


 


Pořízením prádla získáte:



  • - obleček pokojské

  • - svůdný podvazek

  • - dva náramky na ruce

  • - sexy kalhotky


 


Materiál: 88% polyester, 10% elastan a 2% polyamid. Erotický kostým pořídíte od výrobce luxusního spodního prádla Passion. Výrobce Passion je TOP výrobce luxusního erotického prádla. Vyrobeno v EU.Baleno v elegantní krabičce. Doporučujeme i jako dárek.

Erotický kostým sexy pokojské + kalhotky a podvazek ZDARMA - Další informace

Kód ero*i00371
Druh prádla Korzet
Rozparek Ne
Podvazek Ano
[profiler]
Memory usage: real: 21757952, emalloc: 21436072
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.4798100
mage::app::init::system_config0.0013133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00121357,384524,288
mage::app::init::config::load_cache0.005013760
mage::app::init::stores0.023211,692,0801,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,312262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01211546,488786,432
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0016943,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0003114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002116960
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002116960
mage::app::init_front_controller0.00401174,048262,144
mage::app::init::config::section::stores_sexshop10.001711,2720
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0014188,352262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0004168,2640
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00281159,792262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.000315648262,144
mage::dispatch::routers_match0.4383100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.010312,313,6002,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0020253,9040
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00211157,912262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004811,798,9441,572,864
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0008176,072262,144
OBSERVER: log0.0006171,392262,144
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0480
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.4274100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.00181127,6560
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0049236158,8400
__EAV_LOAD_MODEL__0.042212,199,4242,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0008268,9360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0030151574,640524,288
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.007616592,4880
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01291312,152262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00065862,3920
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01001163,960262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01131432,312524,288
OBSERVER: inventory0.00812359,440262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00671203,320262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Option_Collection0.0003113,8720
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.017611,155,6401,048,576
OBSERVER: reports0.017011,077,9201,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006195,6000
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0008137,8560
OBSERVER: sendfriend0.0005169,7840
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0004110,7520
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0005126,6160
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001512160
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.044415,768,4885,767,168
BLOCK: formkey0.00051145,4480
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0013857120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0010856960
BLOCK: root0.0005180,320262,144
BLOCK: head0.00041164,0960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041330,0960
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0002823,3680
BLOCK: after_body_start0.00031123,208262,144
BLOCK: global_notices0.0003171,8160
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0003184,7120
BLOCK: store_language0.0003175,7920
BLOCK: top.container0.0003165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00062245,752262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,120262,144
BLOCK: global_messages0.0006192,1200
BLOCK: footer0.00041113,264262,144
BLOCK: core_profiler0.0002163,3360
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00162119,776262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00072442,8400
BLOCK: catalog.topnav0.00041155,5760
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0023474,7440
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003164,384262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.00041138,7840
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00121128,760262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,6480
BLOCK: right.poll0.00311164,480262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00051272,232262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003194,6400
BLOCK: google_analytics0.0003166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0003171,176262,144
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0010135,9120
BLOCK: right.newsletter0.0003172,5920
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00051240,344262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,4480
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,120262,144
BLOCK: custom_currency_selector0.0003173,2480
BLOCK: product.info0.00141174,704262,144
BLOCK: product.info.media0.00051173,5360
BLOCK: product.info.upsell0.0003197,328262,144
BLOCK: product.info.additional0.0003172,0880
BLOCK: product.description0.0003172,0320
BLOCK: product.attributes0.0003182,896262,144
BLOCK: product.info.addto0.0005111,9520
BLOCK: product.info.addtocart0.0005111,9680
BLOCK: product.info.product_additional_data0.00091182,456262,144
BLOCK: product.review.form0.00231277,320262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Entity_Customer0.0008114,0960
BLOCK: product.info.options.wrapper0.0006112,0000
BLOCK: product.info.options0.0003178,3520
BLOCK: html_calendar0.0003171,4240
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.0006112,5440
BLOCK: product.clone_prices0.0005112,6000
BLOCK: product.info.container10.0003172,152262,144
BLOCK: catalog.product.related0.0003191,5520
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041147,288262,144
BLOCK: productalert.price0.0003173,5840
BLOCK: productalert.stock0.0003172,9600
BLOCK: product.info.configurable0.0003196,240262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.3015100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0008567040
Mage_Core_Block_Template::renderView0.055836689,5840
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.01003864,2400
frontend/default/novysexshop/template/page/vyrobek.phtml0.291214,274,3204,456,448
frontend/default/novysexshop/template/page/html/head.phtml0.00861126,552262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00261016,5120
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004137,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00545411,4000
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00265413,1760
frontend/default/novysexshop/template/page/html/header.phtml0.01771482,160524,288
frontend/default/novysexshop/template/currency/currency.phtml0.00431297,8320
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001514,0480
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001411,4960
frontend/base/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.001112,7680
frontend/default/novysexshop/template/catalog/product/view.phtml0.254213,578,2723,670,016
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes0.119981,919,7921,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.0010152,2240
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute0.0006312,1680
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.02311238,032524,288
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.086111,285,0641,310,720
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts0.0862231,356,9681,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.0006123,4000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.008111,484,3521,310,720
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0017248,7040
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0069218,6080
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.0407272,2240
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.003345,2880
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.00632340,2560
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00611338,0160
OBSERVER: tax0.0009193,8640
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Mysql4_Stock_Item_Collection0.0004116,3520
OBSERVER: giftmessage0.0003130,5040
OBSERVER: bundle_observer0.0010261,4320
TTT3:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.001311,3120
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.00641221,1680
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.00245104,5600
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option0.0002615,6480
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0021152,5200
OBSERVER: catalogrule0.0019147,9920
locale/currency0.0017865,0880
DISPATCH EVENT:catalog_product_view_config0.0007177,0320
OBSERVER: weee0.0005172,4000
frontend/default/default/template/easylightbox/media.phtml0.01481150,9440
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001316,2000
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/configurable.phtml0.0044113,2720
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.0063211,3760
frontend/base/default/template/catalog/product/view/options/wrapper.phtml0.0106174,840262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/options/configurable.phtml0.0039131,8880
frontend/default/novysexshop/template/page/js/calendar.phtml0.001318,4960
frontend/base/default/template/catalog/product/view/options/wrapper/bottom.phtml0.0057119,2720
frontend/base/default/template/catalog/product/view/price_clone.phtml0.003919,9760
frontend/base/default/template/productalert/price.phtml0.0011120,5840
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.0075143,6160
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0006121,9280
CACHE_URL0.0048168,544262,144