V košíku nejsou žádné položky.

Váš diskrétní Sexshop číslo 1!

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

 

Levné vibrátory pro ženy

 

Fifty Shades of Grey - Padesát (50) odstínů šedi erotické pomůcky bez kompromisu

 

Erotické pomůcky, kteří si umí hrát! Erotické pomůcky 50 odstínů šedi je oficiální kolekce erotických pomůcek od slavné spisovatelky těchto erotických románů. Tyto erotické pomůcky Vám vnesou do ložnice nové erotické zážitky a pocity. Chcete se cítit, jako bohyně? Používejte erotické pomůcky z řady Padesát odstínů šedi. Sexshop 1-sexshop.cz Vám tyto erotické hračka vřele doporučuje.

položek: 15

na stránku

Nastavit sestupně

položek: 15

na stránku

Nastavit sestupně
[profiler]
Memory usage: real: 17825792, emalloc: 17396488
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.4478100
mage::app::init::system_config0.0014133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00101357,368524,288
mage::app::init::config::load_cache0.006312,168262,144
mage::app::init::stores0.027211,735,6801,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,3120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01231546,568786,432
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0012633,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0003114,0320
mage::app::init_front_controller0.00551302,936524,288
mage::app::init::config::section::stores_sexshop10.002213,104262,144
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0017190,1200
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00111193,552262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00351159,8320
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004176480
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002126640
mage::dispatch::routers_match0.3989100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.011612,313,5922,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0021253,856262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00251157,9120
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.005511,798,9921,835,008
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0008176,0640
OBSERVER: log0.0007171,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0400
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view0.3867100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0005431,2880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00191127,8000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0037188152,5120
__EAV_LOAD_MODEL__0.054941,330,4961,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0009268,9360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.002190342,912262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00296830,3920
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.02484190,0720
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00073840,9520
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00744103,360262,144
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.02114223,4320
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.02074219,5920
CORE::create_object_of::Mage_GoogleOptimizer_Model_Code_Category0.0002414,2880
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00251284,456262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00111164,168262,144
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00091159,560262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005195,696262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0004120,4400
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.001312160
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.041514,738,8484,456,448
BLOCK: formkey0.00051145,4640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0009587120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0007586960
BLOCK: root0.0005180,3200
BLOCK: head0.00041164,096262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031227,8400
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001310,7200
BLOCK: after_body_start0.00031123,176262,144
BLOCK: global_notices0.0003171,8160
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0003184,7120
BLOCK: store_language0.0003175,792262,144
BLOCK: top.container0.0003165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00062245,712262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,0960
BLOCK: global_messages0.0005192,2480
BLOCK: footer0.00041113,2560
BLOCK: core_profiler0.0002163,3360
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,272262,144
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00172119,7360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.002171126,3120
BLOCK: catalog.topnav0.0003179,6320
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0002120,5440
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0024474,2320
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00031138,7840
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00111141,976262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,9040
BLOCK: right.poll0.00311164,736262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00051272,248262,144
BLOCK: google_analytics0.0003166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0010136,040262,144
BLOCK: right.newsletter0.0003172,5920
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00051240,344262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,4480
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,160262,144
BLOCK: custom_currency_selector0.0003173,2480
BLOCK: category.products0.00761519,424524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.0005119,8480
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00782277,536262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.0335298,560524,288
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01782504,128262,144
BLOCK: product_list0.0003196,9520
BLOCK: product_list_toolbar0.00401231,440262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00041110,048262,144
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041147,2880
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render0.2580100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0008536960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.083135821,200524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.01003660,7200
frontend/default/novysexshop/template/page/3columns.phtml0.244813,569,1043,932,160
frontend/default/novysexshop/template/page/html/head.phtml0.00801124,3760
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.0017813,0960
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004137,6240
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00555211,1520
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00265212,9200
frontend/default/novysexshop/template/page/html/header.phtml0.01811485,168524,288
frontend/default/novysexshop/template/currency/currency.phtml0.00471301,040262,144
CORE::create_object_of::Mage_Directory_Model_Currency0.0001412,4960
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001514,0480
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001514,1280
frontend/default/novysexshop/template/catalog/category/view.phtml0.205112,832,6882,883,584
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.0014199,3360
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01341494,032262,144
OBSERVER: tax0.00841260,0320
OBSERVER: inventory0.00351181,184262,144
OBSERVER: giftmessage0.0005134,5360
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Mysql4_Review_Summary_Collection0.0004112,7040
frontend/default/novysexshop/template/catalog/product/list.phtml0.128211,013,1121,048,576
frontend/base/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0046110,1600
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00031578,9200
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.061715464,520262,144
locale/currency0.00353073,0640
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0003159520
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0002156800
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0007147,728262,144
frontend/base/default/template/directory/currency.phtml0.002114,5920
CACHE_URL0.00861119,8880