V košíku nejsou žádné položky.

Váš diskrétní Sexshop číslo 1!

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

 

Levné vibrátory pro ženy

 

Fleshlight nejlepší umělá vagína na světě

 

Výrobky zn. Fleshlight jsou velice unikátní a to nejen svou koncepcí, ale i použitým materiálem. Pro výrobu Fleshlight Girls je použitý patentovaný materiál Real Feel Super Skin®. Tento materiál je velice podobný lidské kůži a také si velmi dobře dokáže držet svou teplotu. Už bylo dost studeným erotickým pomůckám.

 

Výrobků Fleshlight a Fleshlight Girls se již prodalo víc, jak 5 miliony kusů. Nejen pouze počet prodaných kusů hovoří o jejich špičkové kvalitě. Fleshlight každého muže přivede k tomu nejdokonalejšímu vyvrcholení.

 

Vyráběné jsou různé edice. Např. Fleshligh Pink Lady (základní řada výrobků Fleshlight), Fleshlight Girls (kopie přirození oblíbených pornohereček) či Fleshlight Private Collection (kopie přirození oblíbených pornohereček).

položek: 16

na stránku

Nastavit sestupně

položek: 16

na stránku

Nastavit sestupně
[profiler]
Memory usage: real: 19922944, emalloc: 19372352
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.4868100
mage::app::init::system_config0.0014133,2640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00331642,472786,432
mage::app::init::config::load_cache0.005013760
mage::app::init::stores0.022911,692,1361,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,3120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01171546,432524,288
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0012703,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
mage::app::init_front_controller0.00471299,368262,144
mage::app::init::config::section::stores_sexshop10.001711,2720
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0014188,3280
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00121193,608262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00331159,8480
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003176480
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002126640
mage::dispatch::routers_match0.4396100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.013712,682,7842,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0020253,9040
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00211158,0080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.005011,798,9121,572,864
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0008176,0880
OBSERVER: log0.0006171,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0560
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view0.4254100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0007742,8640
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00201127,8000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0039194153,9040
__EAV_LOAD_MODEL__0.037341,331,4161,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0008268,9360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.001890342,9280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00256830,3920
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01674190,840262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00043841,0080
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00444103,4160
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.01784221,688262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.01754217,848262,144
CORE::create_object_of::Mage_GoogleOptimizer_Model_Code_Category0.0001414,3840
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00231284,440262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00111164,1920
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00101159,5760
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006195,6880
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0005120,8000
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.001312160
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.042514,740,1044,718,592
BLOCK: formkey0.00051145,544262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0009587120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0007586960
BLOCK: root0.0005180,3200
BLOCK: head0.00041164,0960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041227,8400
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001310,7200
BLOCK: after_body_start0.00041123,1600
BLOCK: global_notices0.0003171,8160
BLOCK: header0.0003173,272262,144
BLOCK: top.links0.0003184,7120
BLOCK: store_language0.0003175,7920
BLOCK: top.container0.0003165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00062245,7120
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,096262,144
BLOCK: global_messages0.0006192,2480
BLOCK: footer0.00041113,256262,144
BLOCK: core_profiler0.0002163,3360
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00172119,744262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.002275133,4320
BLOCK: catalog.topnav0.0003179,6320
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0002120,5440
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0023474,232262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00031138,7840
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00111141,976262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,9040
BLOCK: right.poll0.00321164,696262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00061272,2080
BLOCK: google_analytics0.0003166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0010136,0400
BLOCK: right.newsletter0.0003172,624262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00051240,320262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,4480
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,1200
BLOCK: custom_currency_selector0.0003173,2480
BLOCK: category.products0.00801520,712524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.0009235,0800
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.01523715,168524,288
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.04043138,384524,288
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01803506,648262,144
BLOCK: product_list0.0003196,9520
BLOCK: product_list_toolbar0.00411231,440262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00031110,0320
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041147,304262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render0.3173100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0008546960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.1341371,857,5522,097,152
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00993863,9760
frontend/default/novysexshop/template/page/3columns.phtml0.304014,613,9604,980,736
frontend/default/novysexshop/template/page/html/head.phtml0.00851123,784262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.0019813,0960
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005137,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00565311,1520
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00265313,0480
frontend/default/novysexshop/template/page/html/header.phtml0.01811482,424524,288
frontend/default/novysexshop/template/currency/currency.phtml0.00431298,304262,144
CORE::create_object_of::Mage_Directory_Model_Currency0.0001412,4960
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001514,0480
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001514,1360
frontend/default/novysexshop/template/catalog/category/view.phtml0.213412,844,5762,883,584
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.0015199,3360
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01311496,568262,144
OBSERVER: tax0.00781260,408262,144
OBSERVER: inventory0.00401182,9680
OBSERVER: giftmessage0.0005134,7600
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Mysql4_Review_Summary_Collection0.0003112,7040
frontend/default/novysexshop/template/catalog/product/list.phtml0.129011,002,0161,048,576
frontend/base/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.004319,9200
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00031684,1440
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.063216458,472524,288
locale/currency0.00273265,0320
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0003169520
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0002166800
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0006147,7280
frontend/base/default/template/directory/currency.phtml0.002114,4960
frontend/default/novysexshop/template/catalog/navigation/vert_nav.phtml0.049411,046,6641,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Tree0.0003119,3920
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.019410800
CACHE_URL0.00861120,4560