V košíku nejsou žádné položky.

Váš diskrétní Sexshop číslo 1!

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

Fleshlight Girls Alexis Texas

Speciální edice Fleshlight Girls Alexis Texas je naprosto věrným odlitkem vagíny slavné porno herečky Alexis Texas. Tato Fleshlight Girls Alexis Texas je dodávána s příjemným vnitřním vroubkováním nazvaným Lotus. Díky vnitřnímu vroubkování je fleshlight vagína snem každého muže.

Fleshlight Girls Angela White

Více pohledů

  • Fleshlight Girls Alexis Texas
  • Fleshlight Girls Angela White
poštovné zdarma
poštovné neplatíte externí sklad

Běžná cena: 2 499,00 Kč

Naše cena: 1 579,00 Kč

Popis produktu

Speciální edice Fleshlight Girls Alexis Texas je naprosto věrným odlitkem vagíny slavné porno herečky Alexis Texas. Tato Fleshlight Girls Alexis Texas je dodávána s příjemným vnitřním vroubkováním nazvaným Lotus. Díky vnitřnímu vroubkování je fleshlight vagína snem každého muže.


 


Balení obsahuje:



  • Fleshlight Girls Alexis Texas (superskin vložka "outlaw" + tuba)

  • Balení lubrikačního gelu na vodní bázi


Každý Fleshlight je jedinečný zážitek. Můžeme jen doporučit !!!


Fleshlight Girls Alexis Texas - Další informace

Kód ero*u00142
Barva Tělová
Zabarvení Tělové
Voděodolnost / waterproof Ano
Napájení Ne
Vibrace Ne
Průměr tuby maximální (cm) 10
Průměr tuby minimální (cm): 6
Průměr kanálu vložky: min. 1,5 cm
Délka (cm) 25,4

Možná Vás zaujme i následující

Fleshlight Girls Asa Akira

Fleshlight Girls Asa Akira

Běžná cena: 2 201,00 Kč

Naše cena: 1 579,00 Kč

Fleshlight Girls Katsuni

Fleshlight Girls Katsuni

Běžná cena: 2 200,00 Kč

Naše cena: 1 699,00 Kč

Fleshlight Girls Lisa Ann

Fleshlight Girls Lisa Ann

Běžná cena: 2 080,00 Kč

Naše cena: 1 589,00 Kč

Fleshlight Girls Tori Black - Dárkové balení

Fleshlight Girls Tori Black - Dárkové balení

Běžná cena: 2 100,00 Kč

Naše cena: 1 549,00 Kč

[profiler]
Memory usage: real: 22544384, emalloc: 22230248
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.4205100
mage::app::init::system_config0.0014133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00341642,416786,432
mage::app::init::config::load_cache0.005113760
mage::app::init::stores0.023711,692,1521,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,3120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01241546,464524,288
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0014793,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002106960
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002106960
mage::app::init_front_controller0.00481299,312262,144
mage::app::init::config::section::stores_sexshop10.001811,2720
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0014188,3280
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00111193,552262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00291159,8640
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004196480
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002176640
mage::dispatch::routers_match0.3728100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.013212,682,7922,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0020253,9040
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00201157,9360
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004811,798,9921,572,864
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0007176,0880
OBSERVER: log0.0006171,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.3591100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.00191127,6560
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0033147139,2000
__EAV_LOAD_MODEL__0.039812,287,8322,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0005154,9280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.001998373,248262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.003111749,0800
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01331351,480262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00066266,6800
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00751166,032262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00981431,944262,144
OBSERVER: inventory0.00582271,984262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00541203,3600
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.020611,155,7041,310,720
OBSERVER: reports0.020011,077,9681,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006195,496262,144
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0011137,8640
OBSERVER: sendfriend0.0004169,800262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0004111,7760
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0052126,6800
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001412160
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.044315,767,1445,767,168
BLOCK: formkey0.00051145,512262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0013857120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0010856960
BLOCK: root0.0005180,3200
BLOCK: head0.00041164,120262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041330,0960
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0002823,3680
BLOCK: after_body_start0.00031123,1600
BLOCK: global_notices0.0003171,840262,144
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0003184,7120
BLOCK: store_language0.0003175,7920
BLOCK: top.container0.0002165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00062245,712262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,0960
BLOCK: global_messages0.0005192,1200
BLOCK: footer0.00041113,264262,144
BLOCK: core_profiler0.0002163,3360
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00172119,7360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00072544,6160
BLOCK: catalog.topnav0.00041155,488262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0024474,2320
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00041138,808262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00111128,7200
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,6480
BLOCK: right.poll0.00291164,456262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00091284,264262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003194,4400
BLOCK: google_analytics0.0003166,776262,144
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0010135,9120
BLOCK: right.newsletter0.0003172,592262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00051240,3200
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,4480
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,1200
BLOCK: custom_currency_selector0.0003173,2480
BLOCK: product.info0.00151175,384262,144
BLOCK: product.info.media0.00041173,536262,144
BLOCK: product.info.upsell0.0003197,3200
BLOCK: product.info.additional0.0003172,096262,144
BLOCK: product.description0.0003172,0320
BLOCK: product.attributes0.0003182,8720
BLOCK: product.info.addto0.0005111,9520
BLOCK: product.info.addtocart0.0006111,9680
BLOCK: product.info.product_additional_data0.00091182,464262,144
BLOCK: product.review.form0.00231277,872262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Entity_Customer0.0008114,0960
BLOCK: product.info.options.wrapper0.0006112,0000
BLOCK: product.info.options0.0003178,3520
BLOCK: html_calendar0.0003171,440262,144
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.0006112,5440
BLOCK: product.clone_prices0.0005112,6000
BLOCK: product.info.container10.0003172,1520
BLOCK: catalog.product.related0.0003191,592262,144
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041147,2880
BLOCK: productalert.price0.0003173,5840
BLOCK: productalert.stock0.0003172,960262,144
BLOCK: product.info.simple0.0003189,6240
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.2288100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0008566960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.0791321,415,0641,835,008
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00923457,3760
frontend/default/novysexshop/template/page/vyrobek.phtml0.218413,401,8883,407,872
frontend/default/novysexshop/template/page/html/head.phtml0.00851123,960262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00251016,5120
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004137,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00515011,1520
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00245012,6640
frontend/default/novysexshop/template/page/html/header.phtml0.01781482,080262,144
frontend/default/novysexshop/template/currency/currency.phtml0.00441297,784262,144
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001514,0480
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001411,4960
frontend/default/novysexshop/template/catalog/product/view.phtml0.181712,703,0882,883,584
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.01441384,432262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0021152,2320
OBSERVER: catalogrule0.0020147,4480
frontend/default/default/template/easylightbox/media.phtml0.00671160,960262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00021157,9920
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.00337132,8880
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option0.0003820,4800
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/simple.phtml0.00651284,752262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.01905297,704262,144
locale/currency0.00181065,032262,144
frontend/base/default/template/productalert/price.phtml0.0011119,5200
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.01821164,152524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001115,9360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0006121,9120
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0016148,6800
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0115144,0000
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.0177127,6080
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.00701120,4640
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00681118,2240
OBSERVER: tax0.0040113,0000
OBSERVER: giftmessage0.0004131,6240
OBSERVER: bundle_observer0.0010244,080262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0007138,584262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/list/upsell.phtml0.03591292,272262,144
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Review0.0001411,3760
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Review_Summary0.0001410,2320
CACHE_URL0.0048169,0160