V košíku nejsou žádné položky.

Váš diskrétní Sexshop číslo 1!

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

Fleshlight Girls Katsuni

Speciální edice Fleshlight Girls Katsuni je naprosto věrným odlitkem vagíny slavné porno herečky Katsuni. Tato Fleshlight Girls Katsuni je dodávána s příjemným vnitřním vroubkováním nazvaným Lotus. Díky vnitřnímu vroubkování je fleshlight vagína snem každého muže a dokáže uspokojit i ty nejnáročnější muže.

Fleshlight Girls Katsuni - Erostore.cz

Více pohledů

  • Fleshlight Girls Katsuni - Erostore.cz
  • Fleshlight Girls Katsuni - Erostore.cz
  • Fleshlight Girls Katsuni - Erostore.cz
poštovné zdarma
poštovné neplatíte externí sklad

Běžná cena: 2 200,00 Kč

Naše cena: 1 699,00 Kč

Popis produktu

Speciální edice Fleshlight Girls Katsuni je naprosto věrným odlitkem vagíny slavné porno herečky Katsuni. Tato Fleshlight Girls Katsuni je dodávána s příjemným vnitřním vroubkováním nazvaným Lotus. Díky vnitřnímu vroubkování je fleshlight vagína snem každého muže a dokáže uspokojit i ty nejnáročnější muže.


 


Balení obsahuje:



  • Fleshlight Girls Katsuni (superskin vložka "Lotus Garden" + tuba)


Každý Fleshlight je jedinečný zážitek. Můžeme jen doporučit !!!


Fleshlight Girls Katsuni - Další informace

Kód ero*u00107s
Barva Tělová
Zabarvení Tělové
Voděodolnost / waterproof Ano
Napájení Ne
Vibrace Ne
Průměr tuby maximální (cm) 10
Průměr tuby minimální (cm): 6
Průměr kanálu vložky: min. 1,5 cm
Délka (cm) 25,4

Možná Vás zaujme i následující

Tenga Egg Clicker

Tenga Egg Clicker

Běžná cena: 249,00 Kč

Naše cena: 199,00 Kč

Tenga - Flip Hole Black - umělá vagína

Tenga - Flip Hole Black - umělá vagína

Běžná cena: 2 790,00 Kč

Naše cena: 1 879,00 Kč

Tenga Egg Wavy

Tenga Egg Wavy

Běžná cena: 235,00 Kč

Naše cena: 199,00 Kč

Tenga Soft Tube masturbator

Tenga Soft Tube masturbator

Běžná cena: 499,00 Kč

Naše cena: 389,00 Kč

[profiler]
Memory usage: real: 22544384, emalloc: 22234992
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.4506100
mage::app::init::system_config0.0013133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00341642,416786,432
mage::app::init::config::load_cache0.005013760
mage::app::init::stores0.023411,692,1521,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,3120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01231546,464524,288
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0013793,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002106960
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002106960
mage::app::init_front_controller0.00481299,312262,144
mage::app::init::config::section::stores_sexshop10.001711,2720
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0015188,3280
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00131193,552262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00321159,8640
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004196480
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002176640
mage::dispatch::routers_match0.4027100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.013112,682,9282,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0019253,9040
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00211157,9680
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004811,799,0481,572,864
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0007176,0880
OBSERVER: log0.0006171,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.3890100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.00191127,6560
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0034147139,2000
__EAV_LOAD_MODEL__0.041512,290,0402,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0005154,9280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.002098373,240262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002911749,080262,144
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01471351,464262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00066266,6800
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00761168,224262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01511431,976262,144
OBSERVER: inventory0.00662271,984262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.01071203,3600
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.018411,155,6801,310,720
OBSERVER: reports0.017711,077,9361,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006195,472262,144
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0008137,8640
OBSERVER: sendfriend0.0005169,808262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0004111,7760
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0168126,6800
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001412160
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.047915,767,1125,767,168
BLOCK: formkey0.00051145,504262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0013857120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0010856960
BLOCK: root0.0005180,3200
BLOCK: head0.00061164,096262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041330,0960
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0002823,3680
BLOCK: after_body_start0.00041123,1600
BLOCK: global_notices0.0003171,816262,144
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0003184,7120
BLOCK: store_language0.0003175,792262,144
BLOCK: top.container0.0003165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00082245,712262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,0960
BLOCK: global_messages0.0006192,1200
BLOCK: footer0.00051113,288262,144
BLOCK: core_profiler0.0003163,3360
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00172119,7360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00072544,6160
BLOCK: catalog.topnav0.00051155,440262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0024474,2320
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00041138,832262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00121128,7200
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0010138,6480
BLOCK: right.poll0.00301164,464262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00101284,288262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004194,4400
BLOCK: google_analytics0.0003166,760262,144
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0010135,9120
BLOCK: right.newsletter0.0003172,608262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00061240,3200
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,4480
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0004192,1200
BLOCK: custom_currency_selector0.0003173,2480
BLOCK: product.info0.00151175,3040
BLOCK: product.info.media0.00051173,552262,144
BLOCK: product.info.upsell0.0004197,3200
BLOCK: product.info.additional0.0003172,104262,144
BLOCK: product.description0.0003172,0320
BLOCK: product.attributes0.0003182,8720
BLOCK: product.info.addto0.0006111,9520
BLOCK: product.info.addtocart0.0006111,9680
BLOCK: product.info.product_additional_data0.00101182,504262,144
BLOCK: product.review.form0.00251277,856262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Entity_Customer0.0009114,0960
BLOCK: product.info.options.wrapper0.0006112,0000
BLOCK: product.info.options0.0003178,3520
BLOCK: html_calendar0.0003171,424262,144
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.0006112,5440
BLOCK: product.clone_prices0.0006112,6000
BLOCK: product.info.container10.0003172,1520
BLOCK: catalog.product.related0.0004191,584262,144
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00051147,2880
BLOCK: productalert.price0.0003173,5840
BLOCK: productalert.stock0.0003172,9600
BLOCK: product.info.simple0.0003189,6240
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.2390100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0008566960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.0888321,418,9121,835,008
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00933457,3760
frontend/default/novysexshop/template/page/vyrobek.phtml0.228213,404,6323,407,872
frontend/default/novysexshop/template/page/html/head.phtml0.00881123,952262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00251016,5120
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005137,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00515011,1520
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00245012,6640
frontend/default/novysexshop/template/page/html/header.phtml0.01841482,024262,144
frontend/default/novysexshop/template/currency/currency.phtml0.00451297,784262,144
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001514,0480
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001411,4960
frontend/default/novysexshop/template/catalog/product/view.phtml0.190312,705,4082,883,584
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.01381384,432262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0019152,2320
OBSERVER: catalogrule0.0018147,4480
frontend/default/default/template/easylightbox/media.phtml0.01781164,752262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00021368,4400
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.00317132,8640
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option0.0003820,4800
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/simple.phtml0.00651284,760262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.01915297,712262,144
locale/currency0.00181065,040262,144
frontend/base/default/template/productalert/price.phtml0.0011119,5120
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.01701164,192524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001115,9360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0006121,9120
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0016148,6800
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0094144,0000
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.0198126,0000
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.00821120,4720
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00801118,2320
OBSERVER: tax0.0044113,0400
OBSERVER: giftmessage0.0003131,6240
OBSERVER: bundle_observer0.0011244,080262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0008138,584262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/list/upsell.phtml0.03551292,168262,144
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Review0.0001411,3760
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Review_Summary0.0001410,1920
CACHE_URL0.0050169,6000