V košíku nejsou žádné položky.

Váš diskrétní Sexshop číslo 1!

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

Fleshlight Pink Lady Original

Nejdokonalejší masturbační pomůcka pro muže. Tato masturbační pomůcka je celosvětově nejuznávanější a nejprodávanější. Již bylo prodáno víc než 3 miliony kusů.
Fleshlight Pink Lady Original

Více pohledů

  • Fleshlight Pink Lady Original
poštovné zdarma
poštovné neplatíte externí sklad

Běžná cena: 2 100,00 Kč

Naše cena: 1 399,00 Kč

Popis produktu

Nejdokonalejší umělá vagína pro muže je zde. Fleshlight Pink Lady je vyrobena ze speciálního materiálu Real Feel Super Skin, který je téměř totožný jako lidská kůže. Tato masturbační erotická pomůcka je celosvětově nejuznávanější a nejprodávanější na světě. Výrobků Fleshlight již bylo vyrobeno na 3 miliony kusů.


 


Fleshlight Pink Lady Original je snem každého muže.


 


Balení obsahuje:



  • Original Fleshlight Pink Lady Original (superskin vložka)

  • Lubrikační gel 5 ml

  • Návod na použití.


 


Každý Fleshlight je jedinečný zážitek. Můžeme jen doporučit !!!

Fleshlight Pink Lady Original - Další informace

Kód ero*u00025
Barva Tělová
Zabarvení Tělové
Voděodolnost / waterproof Ano
Napájení Ne
Vibrace Ne
Průměr tuby maximální (cm) 10
Průměr tuby minimální (cm): 6
Průměr kanálu vložky: min. 1,9 cm
Délka (cm) 25,4
[profiler]
Memory usage: real: 22020096, emalloc: 21740648
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.4271100
mage::app::init::system_config0.0014133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00341642,392786,432
mage::app::init::config::load_cache0.004913760
mage::app::init::stores0.023211,692,1521,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,3120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01221546,464524,288
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0013793,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002106960
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002106960
mage::app::init_front_controller0.00471299,368262,144
mage::app::init::config::section::stores_sexshop10.001711,2720
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0015188,3280
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00121193,608262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00331159,8320
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003116480
mage::dispatch::routers_match0.3795100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.013312,682,9122,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0019253,9520
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00221157,9680
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004811,799,0241,572,864
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0007176,0880
OBSERVER: log0.0006171,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.3657100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.00191127,6560
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0029106128,6800
__EAV_LOAD_MODEL__0.040212,282,6242,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0005154,9280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.001798373,240262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002811749,080262,144
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01441350,680262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00056266,6800
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00731161,592262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01751431,904262,144
OBSERVER: inventory0.00401220,056262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.01331203,3200
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.034411,155,6321,310,720
OBSERVER: reports0.033711,077,9521,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006195,520262,144
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0009137,8560
OBSERVER: sendfriend0.0005169,744262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0004111,7760
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0615126,6800
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001612160
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.044915,767,1605,767,168
BLOCK: formkey0.00051145,480262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0013837120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0010836960
BLOCK: root0.0005180,3200
BLOCK: head0.00041164,136262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031330,0960
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0002823,3680
BLOCK: after_body_start0.00031123,1600
BLOCK: global_notices0.0003171,840262,144
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0003184,7120
BLOCK: store_language0.0003175,7920
BLOCK: top.container0.0003165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00072245,760262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,0960
BLOCK: global_messages0.0005192,1200
BLOCK: footer0.00041113,256262,144
BLOCK: core_profiler0.0002163,3360
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00172119,736262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00072442,8400
BLOCK: catalog.topnav0.00051155,4400
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0023474,2320
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00041138,784262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00121128,7200
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,6480
BLOCK: right.poll0.00341164,440262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00091284,288262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003194,4400
BLOCK: google_analytics0.0003166,776262,144
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0010135,9120
BLOCK: right.newsletter0.0003172,624262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00061240,3200
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,4480
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,1200
BLOCK: custom_currency_selector0.0003173,2480
BLOCK: product.info0.00141175,304262,144
BLOCK: product.info.media0.00041173,536262,144
BLOCK: product.info.upsell0.0003197,3200
BLOCK: product.info.additional0.0003172,112262,144
BLOCK: product.description0.0003172,0320
BLOCK: product.attributes0.0003182,8720
BLOCK: product.info.addto0.0006111,9520
BLOCK: product.info.addtocart0.0005111,9680
BLOCK: product.info.product_additional_data0.00091182,504262,144
BLOCK: product.review.form0.00241277,848262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Entity_Customer0.0008114,0960
BLOCK: product.info.options.wrapper0.0005112,0000
BLOCK: product.info.options0.0003178,3520
BLOCK: html_calendar0.0003171,424262,144
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.0006112,5440
BLOCK: product.clone_prices0.0005112,6000
BLOCK: product.info.container10.0003172,1520
BLOCK: catalog.product.related0.0003191,600262,144
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041147,2880
BLOCK: productalert.price0.0003173,5840
BLOCK: productalert.stock0.0003173,008262,144
BLOCK: product.info.simple0.0003189,6240
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.1564100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0007486960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.0600281,407,2641,572,864
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00793050,3360
frontend/default/novysexshop/template/page/vyrobek.phtml0.146412,916,6402,883,584
frontend/default/novysexshop/template/page/html/head.phtml0.00851123,952262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00251016,5120
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004137,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00464611,1520
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00224612,1520
frontend/default/novysexshop/template/page/html/header.phtml0.01801482,112262,144
frontend/default/novysexshop/template/currency/currency.phtml0.00441297,816262,144
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001514,0480
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001411,4960
frontend/default/novysexshop/template/catalog/product/view.phtml0.109512,218,3682,359,296
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.01351384,424262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0020152,2320
OBSERVER: catalogrule0.0018147,4480
frontend/default/default/template/easylightbox/media.phtml0.00521157,016262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001526,6480
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.00307132,8640
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option0.0003820,4800
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/simple.phtml0.00631284,752262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.00521277,552262,144
locale/currency0.0016265,032262,144
frontend/base/default/template/productalert/price.phtml0.0011119,5440
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.01661164,208524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001115,9360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0005121,9120
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0016148,6800
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.005215920
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0020150,3760
OBSERVER: bundle_observer0.0018146,0000
CACHE_URL0.0042157,472262,144