V košíku nejsou žádné položky.

Váš diskrétní Sexshop číslo 1!

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

Gel na penis DELAY Touch - 50 ml

Gel na penis DELAY Touch je stimulační gel speciálně vyvinutý, aby dokázal oddálit vyvrcholení u muže. DELAY Touch gel funguje na bázi lokální anestesie. Učiní Váš penis méně odolný na vněmší dotyky. Použití záleží již jen a jen na Vás. Stačí malé množství gelu rovnoměrně vmasírovat na penis (můžete i opakovaně).

Gel na penis DELAY Touch - 50 ml

Běžná cena: 459,00 Kč

Naše cena: 329,00 Kč

Popis produktu

Gel na penis DELAY Touch je stimulační gel speciálně vyvinutý, aby dokázal oddálit vyvrcholení u muže. DELAY Touch gel funguje na bázi lokální anestesie. Učiní Váš penis méně odolný na vněmší dotyky. Použití záleží již jen a jen na Vás. Stačí malé množství gelu rovnoměrně vmasírovat na penis (můžete i opakovaně).


 


Návod k použití:

Před použitím gelu naneste malé množství na vaše předloktí. Pokud se objeví alergická reakce, přestaňte jej používat. Výrobek ke určen pouze k zevnímu použití. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Skladujte v chladu a temnu.Objem balení 50 ml.




Gel na penis DELAY Touch - 50 ml - Další informace

Kód ero*g00083
Objem (ml) 50
Chutě Bez chutě
Vůně Bez vůně
Báze Jiná
[profiler]
Memory usage: real: 20971520, emalloc: 20698832
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.3344100
mage::app::init::system_config0.0014133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00111357,368524,288
mage::app::init::config::load_cache0.005013760
mage::app::init::stores0.024011,692,1201,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,312262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01281546,544786,432
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0012733,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
mage::app::init_front_controller0.00481299,360524,288
mage::app::init::config::section::stores_sexshop10.001711,2720
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0015188,352262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00121193,576262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00351159,8080
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0002116480
mage::dispatch::routers_match0.2900100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.010712,313,7282,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0019253,9040
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00221157,920262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.005011,799,0641,835,008
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0007176,0640
OBSERVER: log0.0006171,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0400
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.2788100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.00201127,6560
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0030106128,6800
__EAV_LOAD_MODEL__0.038312,155,1362,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0005154,9280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.001694358,088262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002811146,672262,144
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01291317,944262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00055761,320262,144
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00771161,592262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01511431,968262,144
OBSERVER: inventory0.00411220,1040
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.01081203,336262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.018311,155,6081,048,576
OBSERVER: reports0.017711,077,9041,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0007195,4720
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0008137,8560
OBSERVER: sendfriend0.0005169,7680
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0004110,7520
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0005126,6640
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001512160
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.044015,767,0805,767,168
BLOCK: formkey0.00051145,4880
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0013837120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0010836960
BLOCK: root0.0005180,344262,144
BLOCK: head0.00041164,0960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031330,096262,144
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0002823,3680
BLOCK: after_body_start0.00031123,1600
BLOCK: global_notices0.0003171,8160
BLOCK: header0.0003173,240262,144
BLOCK: top.links0.0003184,7120
BLOCK: store_language0.0003175,7920
BLOCK: top.container0.0003165,096262,144
BLOCK: cart_sidebar0.00062245,7120
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,096262,144
BLOCK: global_messages0.0005192,1200
BLOCK: footer0.00041113,256262,144
BLOCK: core_profiler0.0002163,3360
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00172119,768262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00072442,8400
BLOCK: catalog.topnav0.00041155,4400
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0023474,2320
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002164,376262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.00031138,7840
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00111128,736262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0008138,6480
BLOCK: right.poll0.00291164,488262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00091284,272262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003194,4400
BLOCK: google_analytics0.0003166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0003171,192262,144
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0010135,9120
BLOCK: right.newsletter0.0003172,5920
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00051240,344262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,448262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,1200
BLOCK: custom_currency_selector0.0003173,2480
BLOCK: product.info0.00141175,360262,144
BLOCK: product.info.media0.00041173,568262,144
BLOCK: product.info.upsell0.0003197,3200
BLOCK: product.info.additional0.0003172,0880
BLOCK: product.description0.0003172,080262,144
BLOCK: product.attributes0.0003182,8720
BLOCK: product.info.addto0.0006111,9520
BLOCK: product.info.addtocart0.0007111,9680
BLOCK: product.info.product_additional_data0.00091182,408262,144
BLOCK: product.review.form0.00241277,832262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Entity_Customer0.0008114,0960
BLOCK: product.info.options.wrapper0.0005112,0000
BLOCK: product.info.options0.0003178,3520
BLOCK: html_calendar0.0003171,4240
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.0006112,544262,144
BLOCK: product.clone_prices0.0005112,6000
BLOCK: product.info.container10.0003172,1520
BLOCK: catalog.product.related0.0003191,5520
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041147,320262,144
BLOCK: productalert.price0.0003173,5840
BLOCK: productalert.stock0.0003172,960262,144
BLOCK: product.info.simple0.0003189,6240
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.1515100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0006486960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.0564281,471,1121,835,008
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00783050,3360
frontend/default/novysexshop/template/page/vyrobek.phtml0.142212,985,4803,145,728
frontend/default/novysexshop/template/page/html/head.phtml0.00851123,976262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00251016,5120
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004137,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00474611,1520
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00234612,1520
frontend/default/novysexshop/template/page/html/header.phtml0.01761482,072524,288
frontend/default/novysexshop/template/currency/currency.phtml0.00431297,776524,288
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001514,0480
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001411,4960
frontend/default/novysexshop/template/catalog/product/view.phtml0.105612,286,6002,359,296
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.01391384,440524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0020152,2320
OBSERVER: catalogrule0.0019147,4480
frontend/default/default/template/easylightbox/media.phtml0.00381150,9280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001316,2000
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0019490,264262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option0.0002513,2320
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/simple.phtml0.00641284,752262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.00521277,552262,144
locale/currency0.0017265,0320
frontend/base/default/template/productalert/price.phtml0.0011119,5200
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.01401227,464524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0006121,9600
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0016148,6560
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.007915920
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0022150,3760
OBSERVER: bundle_observer0.0020146,0000
CACHE_URL0.0039154,072262,144