V košíku nejsou žádné položky.

Váš diskrétní Sexshop číslo 1!

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

 

Levné vibrátory pro ženy

 

Intimní šperky pro ženy, které chtějí erotické žážitky bez kompromisů.

 

Intimní šperky jsou určené pro Vaše milostné hrátky. Chcete být ještě více svůdná? Rozhodně si také pořiďte svůj intimní šperk. Každá žena by měla mít svůj erotický šperk. Jen s tímto intimním doplňkem se stanete tou pravou milenkou...

položek: 15

na stránku

Nastavit sestupně

položek: 15

na stránku

Nastavit sestupně
[profiler]
Memory usage: real: 17563648, emalloc: 17305056
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.4344100
mage::app::init::system_config0.0013133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00111357,384524,288
mage::app::init::config::load_cache0.005013760
mage::app::init::stores0.024611,692,0641,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,312262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01171546,488786,432
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0012633,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0003114,0320
mage::app::init_front_controller0.00511299,336524,288
mage::app::init::config::section::stores_sexshop10.001811,2720
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0015188,352262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00151193,552262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00451159,8320
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003176480
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002126640
mage::dispatch::routers_match0.3888100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.011412,313,7842,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0021253,9040
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00231157,928262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.005211,799,0881,835,008
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0007176,0640
OBSERVER: log0.0006171,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0400
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view0.3767100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0004431,2880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00181127,8000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0047188152,5120
__EAV_LOAD_MODEL__0.036241,330,5281,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0008268,9360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.001990342,8720
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00376830,3920
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01574190,120262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00043840,9520
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00444103,3600
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.01714221,632262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.01684217,792262,144
CORE::create_object_of::Mage_GoogleOptimizer_Model_Code_Category0.0001414,2880
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00231284,472262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00111164,1840
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00101159,6080
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005195,7280
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0002115,9840
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.001312160
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.041314,740,2484,718,592
BLOCK: formkey0.00051145,456262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0009587120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0007586960
BLOCK: root0.0005180,3200
BLOCK: head0.00041164,112262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031227,8400
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001310,7200
BLOCK: after_body_start0.00031123,1600
BLOCK: global_notices0.0003171,816262,144
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0003184,7120
BLOCK: store_language0.0003175,7920
BLOCK: top.container0.0003165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00062245,712262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,0960
BLOCK: global_messages0.0005192,2480
BLOCK: footer0.00041113,256262,144
BLOCK: core_profiler0.0002163,3360
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00172119,736262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.002071126,3120
BLOCK: catalog.topnav0.0003179,6320
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0002120,5440
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0023474,2320
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002164,392262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.00041138,7840
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00111141,984262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,9040
BLOCK: right.poll0.00281164,744262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00061272,248262,144
BLOCK: google_analytics0.0003166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0010136,080262,144
BLOCK: right.newsletter0.0003172,5920
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00051240,368262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,4480
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,1200
BLOCK: custom_currency_selector0.0003173,272262,144
BLOCK: category.products0.00761520,704524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.0005119,8480
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.01242277,472262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.0453291,432262,144
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01812503,896524,288
BLOCK: product_list0.0003196,9520
BLOCK: product_list_toolbar0.00401231,472262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00031110,0320
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041147,336262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render0.2721100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0008536960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.078135807,1521,048,576
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00943660,7200
frontend/default/novysexshop/template/page/3columns.phtml0.259213,533,5683,670,016
frontend/default/novysexshop/template/page/html/head.phtml0.00801123,832262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.0017813,0960
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004137,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00535211,1520
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00255212,9200
frontend/default/novysexshop/template/page/html/header.phtml0.01801482,328524,288
frontend/default/novysexshop/template/currency/currency.phtml0.00441298,280524,288
CORE::create_object_of::Mage_Directory_Model_Currency0.0001412,4960
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001514,0480
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001514,1280
frontend/default/novysexshop/template/catalog/category/view.phtml0.220012,808,4482,883,584
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.0014199,3360
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01301493,984524,288
OBSERVER: tax0.00791259,960262,144
OBSERVER: inventory0.00391181,1520
OBSERVER: giftmessage0.0005134,544262,144
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Mysql4_Review_Summary_Collection0.0004112,7040
frontend/default/novysexshop/template/catalog/product/list.phtml0.11921999,5601,048,576
frontend/base/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.004219,9440
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00031578,9200
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.057315453,392524,288
locale/currency0.00193065,0320
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0003159520
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0002156800
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0007147,7280
frontend/base/default/template/directory/currency.phtml0.002114,5120
CACHE_URL0.00841114,992262,144