V košíku nejsou žádné položky.

Váš diskrétní Sexshop číslo 1!

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

 

Levné vibrátory pro ženy

 

Intimní šperky pro ženy, které chtějí erotické žážitky bez kompromisů.

 

Intimní šperky jsou určené pro Vaše milostné hrátky. Chcete být ještě více svůdná? Rozhodně si také pořiďte svůj intimní šperk. Každá žena by měla mít svůj erotický šperk. Jen s tímto intimním doplňkem se stanete tou pravou milenkou...

položek: 15

na stránku

Nastavit sestupně

položek: 15

na stránku

Nastavit sestupně
[profiler]
Memory usage: real: 20185088, emalloc: 19524096
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.4766100
mage::app::init::system_config0.0014133,2720
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00341642,568786,432
mage::app::init::config::load_cache0.005213760
mage::app::init::stores0.024311,855,4961,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,3120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01151546,600524,288
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0012703,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
mage::app::init_front_controller0.00471299,360524,288
mage::app::init::config::section::stores_sexshop10.001711,2720
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0014188,352262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00111193,576262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00331159,8960
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003176480
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002126640
mage::dispatch::routers_match0.4278100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.013012,682,9522,883,584
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0019253,9200
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00211157,9440
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004811,799,1121,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0007176,1200
OBSERVER: log0.0006171,4160
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0560
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view0.4142100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0007742,8560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00171127,864262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0037194153,968262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.036241,330,7601,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0008268,960262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.001690342,872262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00236830,3920
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01584190,152262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00033841,0480
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00464103,5040
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.01724221,768524,288
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.01694217,928524,288
CORE::create_object_of::Mage_GoogleOptimizer_Model_Code_Category0.0001414,3840
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00231284,4240
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00111164,328262,144
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00101159,752262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006195,792262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0002115,9840
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.001312160
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.041414,740,3044,718,592
BLOCK: formkey0.00051145,4720
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0009587120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0007586960
BLOCK: root0.0005180,344262,144
BLOCK: head0.00051164,0960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031227,8400
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001310,7200
BLOCK: after_body_start0.00031123,184262,144
BLOCK: global_notices0.0003171,8160
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0003184,760262,144
BLOCK: store_language0.0003175,7920
BLOCK: top.container0.0003165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00072245,712524,288
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,0960
BLOCK: global_messages0.0005192,272262,144
BLOCK: footer0.00041113,2800
BLOCK: core_profiler0.0002163,360262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00172119,7360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.002072128,0960
BLOCK: catalog.topnav0.0003179,640262,144
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0002120,5440
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0024474,2320
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00041138,800262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00111141,9760
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,9040
BLOCK: right.poll0.00271164,7280
BLOCK: right.reports.product.compared0.00061272,216262,144
BLOCK: google_analytics0.0003166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0003171,216262,144
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0010136,0400
BLOCK: right.newsletter0.0003172,5920
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00051240,368262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,456262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,1200
BLOCK: custom_currency_selector0.0003173,2480
BLOCK: category.products0.00761520,688524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.0009235,0800
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.01433704,712524,288
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.04253121,384524,288
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01853503,992262,144
BLOCK: product_list0.0003196,992262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.00401231,456262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00031110,0320
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00051147,296262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render0.3096100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0008536960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.1277361,855,4721,572,864
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00973762,2160
frontend/default/novysexshop/template/page/3columns.phtml0.296814,576,3044,980,736
frontend/default/novysexshop/template/page/html/head.phtml0.00811123,816262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.0017813,0960
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005137,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00545211,152262,144
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00255212,920262,144
frontend/default/novysexshop/template/page/html/header.phtml0.01871482,360524,288
frontend/default/novysexshop/template/currency/currency.phtml0.00471298,312262,144
CORE::create_object_of::Mage_Directory_Model_Currency0.0001412,4960
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001514,0480
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001514,1360
frontend/default/novysexshop/template/catalog/category/view.phtml0.205912,808,6242,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.0015199,352262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01351494,080262,144
OBSERVER: tax0.00781260,0160
OBSERVER: inventory0.00441181,200262,144
OBSERVER: giftmessage0.0005134,5360
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Mysql4_Review_Summary_Collection0.0003112,7040
frontend/default/novysexshop/template/catalog/product/list.phtml0.11891999,5841,048,576
frontend/base/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.004219,9440
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00031578,9200
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.057015453,400262,144
locale/currency0.00203065,072262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0003159520
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0002156800
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0007147,7280
frontend/base/default/template/directory/currency.phtml0.002114,5120
frontend/default/novysexshop/template/catalog/navigation/vert_nav.phtml0.049211,046,6641,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Tree0.0004119,3920
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.019110800
CACHE_URL0.00811114,9920