V košíku nejsou žádné položky.

Váš diskrétní Sexshop číslo 1!

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

Luxusní perličkový vibrátor - Sparkling Rabbit

Tento luxusní perličkový rotační vibrátor Sparkling Rabbit je dokonalým vibrátorem ve všech směrech. V rotační špičce vibrátoru jsou umístěny perličky, které stimulují Váš bod G a vnitřní stranu vagíny. Výstupek na menší špičce zase stimuluje Váš klitoris. Intenzitu vibrace a rotace si můžete nastavit samostatně v pěti stupních a tak si vychutnávat slastné pocity při erotických hrátkách.

Luxusní perličkový vibrátor - Sparkling Rabbit

Více pohledů

  • Luxusní perličkový vibrátor - Sparkling Rabbit
zboží na skladě
zboží skladem expedujeme zítra

Běžná cena: 1 211,00 Kč

Naše cena: 749,00 Kč

Popis produktu

Tento luxusní perličkový rotační vibrátor Sparkling Rabbit je dokonalým vibrátorem ve všech směrech. V rotační špičce vibrátoru jsou umístěny perličky, které stimulují Váš bod G a vnitřní stranu vagíny. Výstupek na menší špičce zase stimuluje Váš klitoris. Intenzitu vibrace a rotace si můžete nastavit samostatně v pěti stupních a tak si vychutnávat slastné pocity při erotických hrátkách.


 


Jedná se o luxusní provedení. Vibrátor je velmi vhodný i k obdarování.

Luxusní perličkový vibrátor - Sparkling Rabbit - Další informace

Kód ero*v00362
Délka (cm) 25
Materiál Měkký gel
Napájení Ne
Druh napájení 3x AA baterie
Průměr minimální (cm) 3,5
Průměr maximální (cm) 4
Rotace Ano
Vibrace Ano
Vibrace na klitoris Ano
Voděodolnost / waterproof Ne
Barva Růžová

Možná Vás zaujme i následující

Lubrikační gel Smoothglide anal - 100ml

Lubrikační gel Smoothglide anal - 100ml

Běžná cena: 239,00 Kč

Naše cena: 179,00 Kč

     
[profiler]
Memory usage: real: 20971520, emalloc: 20557904
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.3905100
mage::app::init::system_config0.0013133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00111357,432524,288
mage::app::init::config::load_cache0.005113760
mage::app::init::stores0.024111,692,0801,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,312262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01251546,488786,432
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0014843,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002126960
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0003126960
mage::app::init_front_controller0.00401174,048262,144
mage::app::init::config::section::stores_sexshop10.001711,2720
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0015188,352262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0004168,2640
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00321159,792262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003136800
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002116320
mage::dispatch::routers_match0.3480100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.010212,313,6162,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0020253,9040
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00191157,912262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004911,798,9281,572,864
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0008176,104262,144
OBSERVER: log0.0006171,424262,144
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,080262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.3372100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.00181127,6560
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0032148139,576262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.043112,329,8002,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0005154,9280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0020102388,440262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002912050,2400
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01511348,584524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00076670,992262,144
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00781163,8480
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01531432,032524,288
OBSERVER: inventory0.00522267,208262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.01111203,376262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.018111,155,7121,048,576
OBSERVER: reports0.017511,078,0401,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006195,4720
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0008137,8560
OBSERVER: sendfriend0.0004169,7360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0004110,752262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0006126,6640
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001412160
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.046515,755,5045,767,168
BLOCK: formkey0.00051145,4640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0013857120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0010856960
BLOCK: root0.0006180,320262,144
BLOCK: head0.00041164,0960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041330,0960
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0003823,3680
BLOCK: after_body_start0.00041123,208262,144
BLOCK: global_notices0.0003171,8160
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0003184,736262,144
BLOCK: store_language0.0003175,7920
BLOCK: top.container0.0003165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00082245,712262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,0960
BLOCK: global_messages0.0006192,1200
BLOCK: footer0.00041113,2560
BLOCK: core_profiler0.0002163,3360
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00182119,7360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00072544,6160
BLOCK: catalog.topnav0.00051155,608262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0024474,2320
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00041138,7840
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00111128,736262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,6480
BLOCK: right.poll0.00281164,440262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00061272,216262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003194,6400
BLOCK: google_analytics0.0003166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0011135,952262,144
BLOCK: right.newsletter0.0003172,5920
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00071240,384262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,4480
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0004192,120262,144
BLOCK: custom_currency_selector0.0003173,2480
BLOCK: product.info0.00151175,408262,144
BLOCK: product.info.media0.00061173,5360
BLOCK: product.info.upsell0.0004197,368262,144
BLOCK: product.info.additional0.0003172,0880
BLOCK: product.description0.0003172,0320
BLOCK: product.attributes0.0003182,912262,144
BLOCK: product.info.addto0.0006111,9520
BLOCK: product.info.addtocart0.0006111,9680
BLOCK: product.info.product_additional_data0.00101182,4560
BLOCK: product.review.form0.00261277,864524,288
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Entity_Customer0.0009114,096262,144
BLOCK: product.info.options.wrapper0.0006112,0000
BLOCK: product.info.options0.0003178,3520
BLOCK: html_calendar0.0003171,4240
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.0006112,5440
BLOCK: product.clone_prices0.0006112,6000
BLOCK: product.info.container10.0003172,160262,144
BLOCK: catalog.product.related0.0004191,5520
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00051147,312262,144
BLOCK: productalert.price0.0003173,5840
BLOCK: productalert.stock0.0003172,9600
BLOCK: product.info.simple0.0004189,624262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.2073100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0007506960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.0724291,509,6081,572,864
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00833152,0960
frontend/default/novysexshop/template/page/vyrobek.phtml0.196913,441,8723,670,016
frontend/default/novysexshop/template/page/html/head.phtml0.00901124,008262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00261016,5120
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005137,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00484711,1520
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00234712,2800
frontend/default/novysexshop/template/page/html/header.phtml0.01821482,080524,288
frontend/default/novysexshop/template/currency/currency.phtml0.00451297,784262,144
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001514,0480
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001411,4960
frontend/base/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.001012,7680
frontend/default/novysexshop/template/catalog/product/view.phtml0.159112,753,0802,883,584
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.01381384,336524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0021152,2320
OBSERVER: catalogrule0.0019147,4480
frontend/default/default/template/easylightbox/media.phtml0.00561157,0000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001631,8720
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.00399161,3680
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option0.00031025,3120
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/simple.phtml0.00651284,752262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.00892282,816262,144
locale/currency0.0018465,0320
frontend/base/default/template/productalert/price.phtml0.0011119,5440
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.02441270,424524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001147,4960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0005121,9120
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0016148,6800
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0090111,9120
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.015918,8720
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.00641114,2960
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00631112,0560
OBSERVER: tax0.0040112,3520
OBSERVER: giftmessage0.0003130,9520
OBSERVER: bundle_observer0.0022245,6640
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0018140,1680
frontend/base/default/template/catalog/product/list/upsell.phtml0.01081278,384524,288
CACHE_URL0.0046161,8800