V košíku nejsou žádné položky.

Váš diskrétní Sexshop číslo 1!

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

 

Levné vibrátory pro ženy

 

Masážní oleje pro nádherné erotické masáže

 

Váš diskrétní sexshop Vám přináší ty nejkvalitnější masážní oleje, které můžete na našem trhu pořídit. Masážní oleje jsou v různých provedeních, objemech a vůních. Vždy záleží na požadavcích zákazníka. Tyto oleje Vám pomohou navodit velice příjemnou atmosféru před samotným milováním či Vám jen pomůžou po těžkém dni v práci.

 

Masážní oleje SKLADEM a připravené o okamžitému odeslání. Mohou být už za 24 hodin u Vás doma.

Položky 120 z celkem 33

na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2

Nastavit sestupně

Položky 120 z celkem 33

na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2

Nastavit sestupně
[profiler]
Memory usage: real: 19136512, emalloc: 18488696
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.5307100
mage::app::init::system_config0.0015133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00111357,384524,288
mage::app::init::config::load_cache0.005013760
mage::app::init::stores0.023211,692,0641,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,312262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01201546,488786,432
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0012703,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0003114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
mage::app::init_front_controller0.00491299,336524,288
mage::app::init::config::section::stores_sexshop10.001811,2720
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0015188,352262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00121193,552262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00261159,8320
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003176480
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002126640
mage::dispatch::routers_match0.4885100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.010412,313,7842,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0020253,9040
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00221157,928262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004911,799,0881,835,008
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0007176,0640
OBSERVER: log0.0006171,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0400
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view0.4776100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0006742,8560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00181127,8000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0036194153,9040
__EAV_LOAD_MODEL__0.036841,330,8081,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0008268,9360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.001690342,8720
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00236830,3920
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01654190,360262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00033840,9520
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00464103,3600
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.01764221,592262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.01734217,752262,144
CORE::create_object_of::Mage_GoogleOptimizer_Model_Code_Category0.0001414,2880
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00231284,464262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00111164,1840
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00101159,6080
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006195,7280
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0003115,9840
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.001312160
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.041814,740,0484,718,592
BLOCK: formkey0.00051145,464262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0009587120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0007586960
BLOCK: root0.0005180,3200
BLOCK: head0.00051164,104262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031227,8400
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001310,7200
BLOCK: after_body_start0.00041123,1600
BLOCK: global_notices0.0003171,824262,144
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0003184,7120
BLOCK: store_language0.0003175,7920
BLOCK: top.container0.0003165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00072245,712262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,0960
BLOCK: global_messages0.0005192,2480
BLOCK: footer0.00041113,264262,144
BLOCK: core_profiler0.0002163,3360
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00182119,736262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.002791161,8320
BLOCK: catalog.topnav0.0003179,6320
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0002120,5440
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0024474,2320
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002164,392262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.00031138,7840
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00111141,984262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,9040
BLOCK: right.poll0.00311164,728262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00061272,208262,144
BLOCK: google_analytics0.0003166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0010136,088262,144
BLOCK: right.newsletter0.0003172,5920
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00051240,320262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,4480
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,1200
BLOCK: custom_currency_selector0.0003173,256262,144
BLOCK: category.products0.00761520,640524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.0011235,0800
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.02433757,160524,288
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.04783153,848786,432
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01933516,952262,144
BLOCK: product_list0.0003196,9520
BLOCK: product_list_toolbar0.00401231,480262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00031110,0320
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041147,288262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render0.3709100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0008586960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.1694411,866,3201,835,008
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.01164271,0160
frontend/default/novysexshop/template/page/3columns.phtml0.356314,717,4565,242,880
frontend/default/novysexshop/template/page/html/head.phtml0.00781123,760262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.0020914,6000
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004137,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00605711,1520
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00285713,5600
frontend/default/novysexshop/template/page/html/header.phtml0.01801482,312524,288
frontend/default/novysexshop/template/currency/currency.phtml0.00431298,272524,288
CORE::create_object_of::Mage_Directory_Model_Currency0.0001412,4960
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001514,0480
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001514,1360
frontend/default/novysexshop/template/catalog/category/view.phtml0.247412,936,5603,145,728
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.0013199,3360
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01381505,416262,144
OBSERVER: tax0.00811261,2880
OBSERVER: inventory0.00441190,144262,144
OBSERVER: giftmessage0.0005135,6560
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Mysql4_Review_Summary_Collection0.0003112,7040
frontend/default/novysexshop/template/catalog/product/list.phtml0.160611,015,8961,310,720
frontend/base/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0054111,1840
frontend/default/novysexshop/template/page/html/pager.phtml0.001413,2640
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.000420105,0400
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.076820478,064262,144
locale/currency0.00204065,032262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0003209440
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0003206800
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0006147,7280
frontend/base/default/template/directory/currency.phtml0.002114,5040
frontend/default/novysexshop/template/catalog/navigation/vert_nav.phtml0.068211,046,8481,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Tree0.0003119,4320
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.021110800
CACHE_URL0.01001141,9440