V košíku nejsou žádné položky.

Váš diskrétní Sexshop číslo 1!

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

 

Levné vibrátory pro ženy

 

Masážní oleje pro nádherné erotické masáže

 

Váš diskrétní sexshop Vám přináší ty nejkvalitnější masážní oleje, které můžete na našem trhu pořídit. Masážní oleje jsou v různých provedeních, objemech a vůních. Vždy záleží na požadavcích zákazníka. Tyto oleje Vám pomohou navodit velice příjemnou atmosféru před samotným milováním či Vám jen pomůžou po těžkém dni v práci.

 

Masážní oleje SKLADEM a připravené o okamžitému odeslání. Mohou být už za 24 hodin u Vás doma.

Položky 120 z celkem 33

na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2

Nastavit sestupně

Položky 120 z celkem 33

na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2

Nastavit sestupně
[profiler]
Memory usage: real: 20447232, emalloc: 19665264
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.5238100
mage::app::init::system_config0.0013133,2720
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00341642,568786,432
mage::app::init::config::load_cache0.005013760
mage::app::init::stores0.024911,855,4961,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,3120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01201546,600524,288
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0012703,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
mage::app::init_front_controller0.00471299,360524,288
mage::app::init::config::section::stores_sexshop10.001711,2720
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0015188,352262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00111193,576262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00281159,8960
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004176480
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0003126640
mage::dispatch::routers_match0.4752100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.013512,682,9522,883,584
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0020253,9200
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00221157,9440
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004811,799,1121,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0007176,1200
OBSERVER: log0.0006171,4160
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0560
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view0.4612100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0006742,8560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00201127,864262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0040194153,968262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.037341,331,0481,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0008268,944262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.001790342,920524,288
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00246830,3920
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01674190,392262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00033841,0480
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00444103,5040
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.01754221,752262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.01724217,912262,144
CORE::create_object_of::Mage_GoogleOptimizer_Model_Code_Category0.0001414,3840
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00221284,424262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00111164,264262,144
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00101159,688262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006195,792262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0002115,9840
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.001312160
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.043014,740,0564,718,592
BLOCK: formkey0.00051145,4720
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0009587120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0007586960
BLOCK: root0.0006180,320262,144
BLOCK: head0.00041164,0960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041227,8400
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001310,7200
BLOCK: after_body_start0.00041123,192262,144
BLOCK: global_notices0.0003171,8160
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0003184,712262,144
BLOCK: store_language0.0003175,7920
BLOCK: top.container0.0003165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00062245,760524,288
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,0960
BLOCK: global_messages0.0007192,264262,144
BLOCK: footer0.00041113,2800
BLOCK: core_profiler0.0002163,336262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00172119,7360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.002591161,8320
BLOCK: catalog.topnav0.0004179,640262,144
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0002120,5440
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0024474,2320
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00041138,784262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00121141,9760
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,9040
BLOCK: right.poll0.00311164,7280
BLOCK: right.reports.product.compared0.00061272,208262,144
BLOCK: google_analytics0.0003166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0003171,176262,144
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0011136,0400
BLOCK: right.newsletter0.0003172,5920
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00051240,320262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,448262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,1200
BLOCK: custom_currency_selector0.0003173,2480
BLOCK: category.products0.00761520,656524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.0010235,0800
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.01773757,200524,288
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.04553153,936524,288
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01873517,176262,144
BLOCK: product_list0.0003196,968262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.00421231,440262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00031110,0320
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041147,288262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render0.3529100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0009586960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.1451411,866,4322,097,152
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.01104271,0160
frontend/default/novysexshop/template/page/3columns.phtml0.338614,717,7924,980,736
frontend/default/novysexshop/template/page/html/head.phtml0.00821123,752262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.0020914,6000
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004137,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00585711,176262,144
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00275713,584262,144
frontend/default/novysexshop/template/page/html/header.phtml0.01771482,376524,288
frontend/default/novysexshop/template/currency/currency.phtml0.00431298,336262,144
CORE::create_object_of::Mage_Directory_Model_Currency0.0001412,4960
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001514,0480
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001514,1360
frontend/default/novysexshop/template/catalog/category/view.phtml0.250212,936,9282,883,584
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.0014199,336262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01331505,624262,144
OBSERVER: tax0.00781261,504262,144
OBSERVER: inventory0.00431190,1360
OBSERVER: giftmessage0.0005135,6560
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Mysql4_Review_Summary_Collection0.0003112,7040
frontend/default/novysexshop/template/catalog/product/list.phtml0.158311,015,9441,048,576
frontend/base/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0055111,1840
frontend/default/novysexshop/template/page/html/pager.phtml0.001413,2640
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.000420105,0400
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.073420478,144524,288
locale/currency0.00204065,0320
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0003209440
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0003206800
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0006147,7280
frontend/base/default/template/directory/currency.phtml0.002114,5280
frontend/default/novysexshop/template/catalog/navigation/vert_nav.phtml0.047911,046,8001,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Tree0.0003119,3920
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.020510800
CACHE_URL0.00971141,800262,144