V košíku nejsou žádné položky.

Váš diskrétní Sexshop číslo 1!

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

Nafukovací panák - Big John

Big John je velký fešák s vibračním penisem, který vášnivě uspokojí každou ženu. Je jako stvořen pro milovníky/ce, kteří milují tmavovlasé muže. Jeho vibrační penis o délce 17,5cm a o průměru min./max. 3/4cm. je neustále v pozoru a kdykoliv připraven na vášnivé hrátky.
Nafukovací panák - Big John

Více pohledů

  • Nafukovací panák - Big John
zboží na skladěpoštovné zdarma
zboží skladem expedujeme zítra poštovné neplatíte

Běžná cena: 1 539,00 Kč

Naše cena: 1 259,00 Kč

Popis produktu

Nafukovací panák Big John je velký fešák opatřený vibračním penisem, který vášnivě uspokojí každou ženu. Je jako stvořen pro milovníky/ce, kteří milují tmavovlasé muže. Big John má vibrační penis o délce 17,5cm a o průměru min./max. 3/4cm. je neustále v pozoru a kdykoliv připraven na vášnivé hrátky.


 


Nafukovací panák Big John je tou správnou volnou pro Vaše potěšení...


 


Pokud hledáte další nafukovací panáky, tak navštivte kategorii zde. Nafukovací panáci.

Nafukovací panák - Big John - Další informace

Kód ero*n00006
Určeno pro Ženy
Materiál PVC
Vibrace Ano
Voděodolnost / waterproof Ne
Druh napájení 2x AA baterie
Napájení Ano
[profiler]
Memory usage: real: 22020096, emalloc: 21761288
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.3957100
mage::app::init::system_config0.0014133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00361642,496786,432
mage::app::init::config::load_cache0.004913760
mage::app::init::stores0.023311,692,1841,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,3120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01201546,512524,288
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0013793,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002106960
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002106960
mage::app::init_front_controller0.00471299,288262,144
mage::app::init::config::section::stores_sexshop10.001711,2720
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0015188,3280
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00121193,528262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00321159,8320
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0002116480
mage::dispatch::routers_match0.3480100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.013312,682,8882,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0021253,9040
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00191157,9200
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.005111,799,0961,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0007176,0880
OBSERVER: log0.0006171,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.3342100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.00181127,6560
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0030106128,6800
__EAV_LOAD_MODEL__0.041412,263,4482,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0005154,9280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.001799377,064262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002911648,6640
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01501347,512262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00056165,6080
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00791161,616262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01501431,912262,144
OBSERVER: inventory0.00411220,0640
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.01061203,320262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.035011,155,6561,310,720
OBSERVER: reports0.034411,077,9281,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006195,472262,144
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0008137,856262,144
OBSERVER: sendfriend0.0004169,792262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0004111,7760
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0130126,6800
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001412160
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.045315,766,9925,767,168
BLOCK: formkey0.00051145,496262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0013837120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0010836960
BLOCK: root0.0005180,3200
BLOCK: head0.00051164,096262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031330,0960
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0003823,3680
BLOCK: after_body_start0.00031123,1600
BLOCK: global_notices0.0003171,8160
BLOCK: header0.0003173,240262,144
BLOCK: top.links0.0003184,7120
BLOCK: store_language0.0003175,7920
BLOCK: top.container0.0003165,072262,144
BLOCK: cart_sidebar0.00072245,760262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,0960
BLOCK: global_messages0.0005192,1200
BLOCK: footer0.00041113,272262,144
BLOCK: core_profiler0.0002163,3360
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00182119,736262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00072442,8400
BLOCK: catalog.topnav0.00041155,4400
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0023474,2320
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00041138,816262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00111128,7200
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,6480
BLOCK: right.poll0.00351164,440262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00121284,296262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003194,4400
BLOCK: google_analytics0.0003166,744262,144
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0010135,9120
BLOCK: right.newsletter0.0003172,5920
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00051240,3200
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,496262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,1200
BLOCK: custom_currency_selector0.0003173,2480
BLOCK: product.info0.00141175,296262,144
BLOCK: product.info.media0.00041173,536262,144
BLOCK: product.info.upsell0.0003197,3200
BLOCK: product.info.additional0.0003172,0880
BLOCK: product.description0.0003172,056262,144
BLOCK: product.attributes0.0003182,8720
BLOCK: product.info.addto0.0005111,9520
BLOCK: product.info.addtocart0.0006111,9680
BLOCK: product.info.product_additional_data0.00081182,472262,144
BLOCK: product.review.form0.00241277,848262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Entity_Customer0.0009114,0960
BLOCK: product.info.options.wrapper0.0006112,0000
BLOCK: product.info.options0.0003178,3520
BLOCK: html_calendar0.0003171,424262,144
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.0006112,5440
BLOCK: product.clone_prices0.0007112,6000
BLOCK: product.info.container10.0003172,1520
BLOCK: catalog.product.related0.0003191,5520
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041147,296262,144
BLOCK: productalert.price0.0003173,5840
BLOCK: productalert.stock0.0003172,960262,144
BLOCK: product.info.simple0.0003189,6240
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.1737100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0007486960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.0755281,430,8561,310,720
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00783050,3360
frontend/default/novysexshop/template/page/vyrobek.phtml0.164012,956,9043,145,728
frontend/default/novysexshop/template/page/html/head.phtml0.00851123,9280
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00261016,5120
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004137,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00474611,1520
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00224612,1520
frontend/default/novysexshop/template/page/html/header.phtml0.02151482,016524,288
frontend/default/novysexshop/template/currency/currency.phtml0.00811297,776262,144
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001514,0480
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001411,4960
frontend/base/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.001112,7680
frontend/default/novysexshop/template/catalog/product/view.phtml0.123512,269,0722,359,296
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.01431384,384262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0022152,2320
OBSERVER: catalogrule0.0021147,4480
frontend/default/default/template/easylightbox/media.phtml0.01471156,8400
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001526,6480
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.00317132,8640
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option0.0003820,4800
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/simple.phtml0.00651284,752262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.00541277,552262,144
locale/currency0.0018265,032262,144
frontend/base/default/template/productalert/price.phtml0.0011119,5120
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.01781183,488524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0006121,9120
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0016148,6800
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.007215920
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0020150,3760
OBSERVER: bundle_observer0.0018146,0000
CACHE_URL0.0041156,744262,144