V košíku nejsou žádné položky.

Váš diskrétní Sexshop číslo 1!

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

Nafukovací panna - Elle

Pro milovníky brunetek - nafukovací panna Elle. Krásná brunetka Elle bude plnit každé Vaše přání a pokyny. Její milostné otvůrky jsou zde jen a jen pro Vás.
Nafukovací panna - Elle

Více pohledů

  • Nafukovací panna - Elle
externí sklad

Běžná cena: 699,00 Kč

Naše cena: 339,00 Kč

Popis produktu

Pro milovníky brunetek nafukovací panna Elle. Krásná brunetka Elle bude plnit každé Vaše přání a pokyny. Její milostné otvůrky jsou zde jen a jen pro Vás. Nafukovací panna je v životní velikosti a má namalovaný obličej.


 


Nafukovací panna Elle>



  • - výška: 147cm

  • - materiál: PVC

  • - barva nafukovací panny: tělová

  • - barva vlasů: černá


 

Nafukovací panna - Elle - Další informace

Kód ero*n00024
Určeno pro Muže
Materiál Latex
Vibrace Ne
Voděodolnost / waterproof Ano
Druh napájení Ne
Napájení Ne

Možná Vás zaujme i následující

Vakuová pumpa vaginální růžová

Vakuová pumpa vaginální růžová

Běžná cena: 859,00 Kč

Naše cena: 499,00 Kč

     
[profiler]
Memory usage: real: 22544384, emalloc: 22162072
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.4031100
mage::app::init::system_config0.0014133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00331642,472786,432
mage::app::init::config::load_cache0.005013760
mage::app::init::stores0.024211,692,2401,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,3120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01271546,432524,288
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0014803,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002106960
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002106960
mage::app::init_front_controller0.00481299,344262,144
mage::app::init::config::section::stores_sexshop10.001711,2720
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0016188,3280
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00121193,584262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00321159,8800
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003136480
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001116640
mage::dispatch::routers_match0.3546100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.013512,682,8562,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0021253,9040
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00211157,9200
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004911,798,9921,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0008176,0880
OBSERVER: log0.0006171,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.3406100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.00191127,6560
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0034149139,9520
__EAV_LOAD_MODEL__0.046012,263,4482,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0005154,9280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.001999377,048262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.003011648,672262,144
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01411347,600262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00066165,6080
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00901161,600262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01701431,912262,144
OBSERVER: inventory0.00522266,7120
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.01281203,320262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.018411,155,5841,310,720
OBSERVER: reports0.017711,077,8801,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006195,480262,144
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0008137,856262,144
OBSERVER: sendfriend0.0005169,768262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0004111,7760
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0007126,6800
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001412160
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.045715,766,9765,767,168
BLOCK: formkey0.00061145,480262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0013857120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0010856960
BLOCK: root0.0005180,3200
BLOCK: head0.00041164,096262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041330,0960
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0002823,3680
BLOCK: after_body_start0.00041123,1600
BLOCK: global_notices0.0003171,8160
BLOCK: header0.0003173,240262,144
BLOCK: top.links0.0003184,7120
BLOCK: store_language0.0003175,7920
BLOCK: top.container0.0003165,120262,144
BLOCK: cart_sidebar0.00062245,680262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,0960
BLOCK: global_messages0.0005192,1200
BLOCK: footer0.00041113,296262,144
BLOCK: core_profiler0.0002163,3360
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00172119,752262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00082544,6160
BLOCK: catalog.topnav0.00051155,4400
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0024474,2320
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00041138,792262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00111128,7200
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,6480
BLOCK: right.poll0.00271164,440262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00081284,304262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003194,4400
BLOCK: google_analytics0.0003166,744262,144
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0010135,9120
BLOCK: right.newsletter0.0003172,5920
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00051240,3200
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,488262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,1200
BLOCK: custom_currency_selector0.0004173,2480
BLOCK: product.info0.00151175,256262,144
BLOCK: product.info.media0.00051173,576262,144
BLOCK: product.info.upsell0.0004197,3200
BLOCK: product.info.additional0.0003172,0880
BLOCK: product.description0.0003172,032262,144
BLOCK: product.attributes0.0003182,8720
BLOCK: product.info.addto0.0006111,9520
BLOCK: product.info.addtocart0.0006111,9680
BLOCK: product.info.product_additional_data0.00101182,496262,144
BLOCK: product.review.form0.00261277,848262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Entity_Customer0.0009114,0960
BLOCK: product.info.options.wrapper0.0006112,0000
BLOCK: product.info.options0.0003178,3520
BLOCK: html_calendar0.0003171,440262,144
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.0006112,5440
BLOCK: product.clone_prices0.0006112,6000
BLOCK: product.info.container10.0004172,1520
BLOCK: catalog.product.related0.0004191,5520
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00051147,296262,144
BLOCK: productalert.price0.0003173,5840
BLOCK: productalert.stock0.0003172,960262,144
BLOCK: product.info.simple0.0004189,6240
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.2020100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0007506960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.0670291,427,8401,310,720
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00853152,0960
frontend/default/novysexshop/template/page/vyrobek.phtml0.192113,357,2803,670,016
frontend/default/novysexshop/template/page/html/head.phtml0.00881123,8720
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00251016,5120
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005137,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00494711,1520
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00234712,2800
frontend/default/novysexshop/template/page/html/header.phtml0.01831481,984524,288
frontend/default/novysexshop/template/currency/currency.phtml0.00461297,752262,144
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001514,0480
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001411,4960
frontend/default/novysexshop/template/catalog/product/view.phtml0.154212,659,0002,883,584
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.01371384,432262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0020152,2320
OBSERVER: catalogrule0.0018147,4480
frontend/default/default/template/easylightbox/media.phtml0.00521156,8000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001631,8720
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.00317132,8800
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option0.0003820,4800
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/simple.phtml0.00641284,744262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.00912282,816262,144
locale/currency0.0017465,032262,144
frontend/base/default/template/productalert/price.phtml0.0011119,5120
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.01931183,848524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0006121,9120
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0017148,6800
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0078111,9120
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.018519,2240
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.00681113,8640
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00671111,6240
OBSERVER: tax0.0045112,3520
OBSERVER: giftmessage0.0004130,9520
OBSERVER: bundle_observer0.0020245,6640
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0018140,1680
frontend/base/default/template/catalog/product/list/upsell.phtml0.01161279,872524,288
CACHE_URL0.0042158,4080