V košíku nejsou žádné položky.

Váš diskrétní Sexshop číslo 1!

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

Nafukovací panna - Elle

Pro milovníky brunetek - nafukovací panna Elle. Krásná brunetka Elle bude plnit každé Vaše přání a pokyny. Její milostné otvůrky jsou zde jen a jen pro Vás.
Nafukovací panna - Elle

Více pohledů

  • Nafukovací panna - Elle
externí sklad

Běžná cena: 699,00 Kč

Naše cena: 339,00 Kč

Popis produktu

Pro milovníky brunetek nafukovací panna Elle. Krásná brunetka Elle bude plnit každé Vaše přání a pokyny. Její milostné otvůrky jsou zde jen a jen pro Vás. Nafukovací panna je v životní velikosti a má namalovaný obličej.


 


Nafukovací panna Elle>



  • - výška: 147cm

  • - materiál: PVC

  • - barva nafukovací panny: tělová

  • - barva vlasů: černá


 

Nafukovací panna - Elle - Další informace

Kód ero*n00024
Určeno pro Muže
Materiál Latex
Vibrace Ne
Voděodolnost / waterproof Ano
Druh napájení Ne
Napájení Ne

Možná Vás zaujme i následující

Vakuová pumpa vaginální růžová

Vakuová pumpa vaginální růžová

Běžná cena: 859,00 Kč

Naše cena: 499,00 Kč

     
[profiler]
Memory usage: real: 22806528, emalloc: 22544456
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.5404100
mage::app::init::system_config0.0013133,2640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00471784,912786,432
mage::app::init::config::load_cache0.005013760
mage::app::init::stores0.025211,855,6081,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,3120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01231546,680524,288
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0013803,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002106960
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002106960
mage::app::init_front_controller0.00481299,408262,144
mage::app::init::config::section::stores_sexshop10.001911,2720
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0015188,3520
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00121193,624262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00301159,856262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003136480
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002116640
mage::dispatch::routers_match0.4899100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.014712,682,8962,883,584
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0020253,9040
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00211157,9680
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.006111,799,0241,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0007176,168262,144
OBSERVER: log0.0006171,496262,144
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0400
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.4747100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.00201127,712262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0034149140,008262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.055712,263,6242,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0005154,9280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.001899377,072262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002911648,6640
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01391347,600262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00066165,608262,144
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01841161,576262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01711432,120524,288
OBSERVER: inventory0.00522266,808262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.01291203,464262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.040511,155,8081,048,576
OBSERVER: reports0.039911,078,0961,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006195,5360
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0008137,8560
OBSERVER: sendfriend0.0004169,7760
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0005111,7760
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0298126,680262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001512160
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.047815,767,0325,767,168
BLOCK: formkey0.00051145,4960
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0013857120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0010856960
BLOCK: root0.0006180,3200
BLOCK: head0.00051164,112262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041330,0960
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0002823,3680
BLOCK: after_body_start0.00041123,184262,144
BLOCK: global_notices0.0003171,8160
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0003184,720262,144
BLOCK: store_language0.0003175,7920
BLOCK: top.container0.0003165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00072245,720262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,0960
BLOCK: global_messages0.0006192,120262,144
BLOCK: footer0.00041113,2800
BLOCK: core_profiler0.0003163,336262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00182119,7360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00072544,6160
BLOCK: catalog.topnav0.00051155,512262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0024474,2320
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00041138,784262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00121128,7200
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,648262,144
BLOCK: right.poll0.00311164,4720
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00101284,256262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004194,440262,144
BLOCK: google_analytics0.0003166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0011135,928262,144
BLOCK: right.newsletter0.0003172,5920
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00061240,320262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,4480
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0004192,160262,144
BLOCK: custom_currency_selector0.0003173,2480
BLOCK: product.info0.00151175,240262,144
BLOCK: product.info.media0.00051173,5360
BLOCK: product.info.upsell0.0004197,352262,144
BLOCK: product.info.additional0.0003172,0880
BLOCK: product.description0.0003172,0320
BLOCK: product.attributes0.0003182,872262,144
BLOCK: product.info.addto0.0006111,9440
BLOCK: product.info.addtocart0.0006111,9680
BLOCK: product.info.product_additional_data0.00091182,4560
BLOCK: product.review.form0.00261277,912262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Entity_Customer0.0009114,0960
BLOCK: product.info.options.wrapper0.0006112,0000
BLOCK: product.info.options0.0003178,352262,144
BLOCK: html_calendar0.0004171,4240
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.0006112,5440
BLOCK: product.clone_prices0.0006112,6000
BLOCK: product.info.container10.0003172,1520
BLOCK: catalog.product.related0.0004191,5520
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00051147,2880
BLOCK: productalert.price0.0003173,5840
BLOCK: productalert.stock0.0003172,9600
BLOCK: product.info.simple0.0003189,6240
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.2721100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0007506960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.0656291,427,8401,310,720
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00813152,0960
frontend/default/novysexshop/template/page/vyrobek.phtml0.261913,357,3683,407,872
frontend/default/novysexshop/template/page/html/head.phtml0.00861123,872262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00251016,5120
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005137,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00484711,1520
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00224712,2800
frontend/default/novysexshop/template/page/html/header.phtml0.01811482,008524,288
frontend/default/novysexshop/template/currency/currency.phtml0.00451297,776262,144
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001514,0480
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001411,4960
frontend/default/novysexshop/template/catalog/product/view.phtml0.224712,659,0642,621,440
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.01361384,448262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0021152,2320
OBSERVER: catalogrule0.0019147,4480
frontend/default/default/template/easylightbox/media.phtml0.00541156,768262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001631,8720
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.00317132,8640
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option0.0003820,4800
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/simple.phtml0.00631284,768524,288
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.00892282,840262,144
locale/currency0.0018465,0480
frontend/base/default/template/productalert/price.phtml0.0011119,5120
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.01821183,856262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0006121,9120
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0016148,6800
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0264111,9120
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.019819,2240
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.00661113,896262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00651111,656262,144
OBSERVER: tax0.0041112,352262,144
OBSERVER: giftmessage0.0003130,9520
OBSERVER: bundle_observer0.0021245,6640
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0019140,1680
frontend/base/default/template/catalog/product/list/upsell.phtml0.06451279,864262,144
CACHE_URL0.0045158,4080