V košíku nejsou žádné položky.

Váš diskrétní Sexshop číslo 1!

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

Nafukovací panna - Jezebel

Jezebel je nádherná blonďatá panna v životní velikosti a se třemi otvory (anál, ústa, vagína), která Vám nikdy neřekne NE.
Nafukovací panna - Jezebel

Více pohledů

  • Nafukovací panna - Jezebel
zboží na skladě
zboží skladem expedujeme zítra

Běžná cena: 837,00 Kč

Naše cena: 549,00 Kč

Popis produktu

Nafukovací panna Jezebel je nádherná blonďatá panna v životní velikosti. Tato nafukovací panna disponuje reálným obličejem a má tři otvory (anální otvor, ústa a vagína). Nafukovací panna, která Vám neřekne ne..

Nafukovací panna - Jezebel - Další informace

Kód ero*n00001
Určeno pro Muže
Materiál Latex
Vibrace Ne
Voděodolnost / waterproof Ano
Druh napájení žádný
Napájení Ne

Možná Vás zaujme i následující

Lubrikační gel Smoothglide anal - 100ml

Lubrikační gel Smoothglide anal - 100ml

Běžná cena: 239,00 Kč

Naše cena: 179,00 Kč

     
[profiler]
Memory usage: real: 21495808, emalloc: 21255432
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.4106100
mage::app::init::system_config0.0014133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00131357,368524,288
mage::app::init::config::load_cache0.006412,168262,144
mage::app::init::stores0.030411,735,6961,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,3120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01231546,592786,432
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0014803,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0003114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0003114,0320
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002106960
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002106960
mage::app::init_front_controller0.00571302,920524,288
mage::app::init::config::section::stores_sexshop10.002313,088262,144
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0017190,1200
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00121193,552262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00331159,8320
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003136480
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002116640
mage::dispatch::routers_match0.3574100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.012812,313,6002,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0020253,856262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00191157,9120
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.007311,799,0001,835,008
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0008176,0640
OBSERVER: log0.0006171,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0400
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.3440100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.00211127,6560
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0035149139,9520
__EAV_LOAD_MODEL__0.043812,262,5042,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0005154,9280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.001799377,040262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002811648,6640
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01341346,656262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00056165,6080
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00801161,576262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01611434,088524,288
OBSERVER: inventory0.00532267,056262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.01161205,200262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.018211,159,1761,048,576
OBSERVER: reports0.017611,081,5041,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006195,4720
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0008137,8560
OBSERVER: sendfriend0.0004169,7360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0004111,7760
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0005126,328262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001412160
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.045815,766,9925,767,168
BLOCK: formkey0.00051145,5120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0013857120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0010856960
BLOCK: root0.0006180,3200
BLOCK: head0.00041164,136262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031330,0960
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0002823,3680
BLOCK: after_body_start0.00041123,160262,144
BLOCK: global_notices0.0003171,8160
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0003184,736262,144
BLOCK: store_language0.0003175,7920
BLOCK: top.container0.0003165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00072245,720262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,0960
BLOCK: global_messages0.0005192,152262,144
BLOCK: footer0.00041113,2560
BLOCK: core_profiler0.0002163,360262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00182119,7360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00072544,6160
BLOCK: catalog.topnav0.00051155,448262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0024474,2320
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00041138,808262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00111128,7200
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0010138,648262,144
BLOCK: right.poll0.00331164,4400
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00091284,256262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003194,472262,144
BLOCK: google_analytics0.0003166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0010135,912262,144
BLOCK: right.newsletter0.0004172,5920
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00051240,360262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,4480
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,128262,144
BLOCK: custom_currency_selector0.0003173,2480
BLOCK: product.info0.00171175,264262,144
BLOCK: product.info.media0.00041173,5680
BLOCK: product.info.upsell0.0003197,344262,144
BLOCK: product.info.additional0.0003172,0880
BLOCK: product.description0.0003172,0320
BLOCK: product.attributes0.0003182,888262,144
BLOCK: product.info.addto0.0007111,9040
BLOCK: product.info.addtocart0.0005111,9680
BLOCK: product.info.product_additional_data0.00091182,4560
BLOCK: product.review.form0.00251277,832262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Entity_Customer0.0009114,0960
BLOCK: product.info.options.wrapper0.0005112,0000
BLOCK: product.info.options0.0003178,352262,144
BLOCK: html_calendar0.0003171,4240
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.0005112,5440
BLOCK: product.clone_prices0.0005112,6000
BLOCK: product.info.container10.0003172,1520
BLOCK: catalog.product.related0.0003191,5520
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041147,2880
BLOCK: productalert.price0.0003173,5840
BLOCK: productalert.stock0.0003172,9600
BLOCK: product.info.simple0.0003189,6240
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.2085100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0007506960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.0669291,442,7681,310,720
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00833152,0960
frontend/default/novysexshop/template/page/vyrobek.phtml0.198513,377,6003,407,872
frontend/default/novysexshop/template/page/html/head.phtml0.00861123,832262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00251016,5120
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005137,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00484711,1520
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00224712,2800
frontend/default/novysexshop/template/page/html/header.phtml0.01891485,232524,288
frontend/default/novysexshop/template/currency/currency.phtml0.00511300,920262,144
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001514,0480
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001411,4960
frontend/base/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.001012,7680
frontend/default/novysexshop/template/catalog/product/view.phtml0.159612,681,3042,621,440
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.01391384,384262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0020152,2320
OBSERVER: catalogrule0.0018147,4480
frontend/default/default/template/easylightbox/media.phtml0.00541156,784262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001631,8720
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.00317132,8640
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option0.0003820,4800
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/simple.phtml0.00811295,888524,288
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.01042293,960262,144
locale/currency0.0029473,0720
frontend/base/default/template/productalert/price.phtml0.0011120,5840
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.01671183,472262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0005121,9120
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0016148,6800
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0278111,9120
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.007619,112262,144
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.00631113,8640
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00621111,6240
OBSERVER: tax0.0041112,3520
OBSERVER: giftmessage0.0003130,9520
OBSERVER: bundle_observer0.0021245,6640
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0018140,1680
frontend/base/default/template/catalog/product/list/upsell.phtml0.00951278,888262,144
CACHE_URL0.0043158,240262,144