V košíku nejsou žádné položky.

Váš diskrétní Sexshop číslo 1!

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

Nafukovací panna - Tera Heart

Nafukovací panna Tera Heart je kopií slavné pornoherečky. Tři milostné otvůrky Vás vyzývají do akce.
Nafukovací panna - Tera Heart

Více pohledů

  • Nafukovací panna - Tera Heart
  • Nafukovací panna - Tera Heart
externí sklad

Běžná cena: 799,00 Kč

Naše cena: 489,00 Kč

Popis produktu

Nafukovací panna Tera Heart je kopií slavné pornoherečky. Tři milostné otvůrky Tery Vás vyzývají do akce. Tato nafukovací panna má tři otvůrky pro Vaše potěšení. Nafukovací panna Tera Heart je v životní velikosti a s reálným obličejem. Nyní čeká jen na Vaše potěšení.

Nafukovací panna - Tera Heart - Další informace

Kód ero*n00011
Určeno pro Muže
Materiál Latex
Vibrace Ne
Voděodolnost / waterproof Ano
Druh napájení žádný
Napájení Ne
[profiler]
Memory usage: real: 21233664, emalloc: 20783992
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.4340100
mage::app::init::system_config0.0015133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00111357,368524,288
mage::app::init::config::load_cache0.004813760
mage::app::init::stores0.023111,692,0401,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,312262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01161546,464786,432
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0015793,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002106960
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0003106960
mage::app::init_front_controller0.00501299,336524,288
mage::app::init::config::section::stores_sexshop10.001711,2720
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0015188,352262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00141193,552262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.01331159,9120
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003116480
mage::dispatch::routers_match0.3810100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.016512,313,6242,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0028253,9040
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00341157,936262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.007711,798,9361,835,008
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0012176,0640
OBSERVER: log0.0010171,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0007120,0400
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.3634100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.00301127,6560
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0037106128,6800
__EAV_LOAD_MODEL__0.082812,267,0162,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0008154,9280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.002899377,0400
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.003811648,6640
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.03311346,728262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00066165,6080
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01071166,024262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01911431,992524,288
OBSERVER: inventory0.00411220,104262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.01471203,360262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.022911,155,6241,310,720
OBSERVER: reports0.022311,077,9521,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006195,480262,144
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0008137,8560
OBSERVER: sendfriend0.0004169,7360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0004111,7760
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0145126,6800
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001512160
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.044715,767,0965,767,168
BLOCK: formkey0.00051145,480262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0012837120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0010836960
BLOCK: root0.0005180,3200
BLOCK: head0.00041164,112262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031330,0960
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0002823,3680
BLOCK: after_body_start0.00041123,1600
BLOCK: global_notices0.0003171,824262,144
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0003184,7120
BLOCK: store_language0.0003175,792262,144
BLOCK: top.container0.0003165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00062245,760262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,0960
BLOCK: global_messages0.0006192,120262,144
BLOCK: footer0.00041113,2560
BLOCK: core_profiler0.0003163,3360
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,240262,144
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00172119,7360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00072442,8400
BLOCK: catalog.topnav0.00051155,456262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0023474,2320
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00041138,792262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00111128,7200
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,6480
BLOCK: right.poll0.00311164,4400
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00091284,304262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003194,448262,144
BLOCK: google_analytics0.0003166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0010135,9120
BLOCK: right.newsletter0.0003172,632262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00051240,328262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,4480
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,1200
BLOCK: custom_currency_selector0.0003173,288262,144
BLOCK: product.info0.00141175,2800
BLOCK: product.info.media0.00041173,552262,144
BLOCK: product.info.upsell0.0003197,3200
BLOCK: product.info.additional0.0003172,136262,144
BLOCK: product.description0.0003172,0320
BLOCK: product.attributes0.0003182,8720
BLOCK: product.info.addto0.0006111,9520
BLOCK: product.info.addtocart0.0006111,9680
BLOCK: product.info.product_additional_data0.00091182,488262,144
BLOCK: product.review.form0.00231277,864262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Entity_Customer0.0009114,0960
BLOCK: product.info.options.wrapper0.0006112,0000
BLOCK: product.info.options0.0003178,360262,144
BLOCK: html_calendar0.0003171,4240
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.0006112,5440
BLOCK: product.clone_prices0.0006112,6000
BLOCK: product.info.container10.0003172,1520
BLOCK: catalog.product.related0.0003191,552262,144
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041147,2880
BLOCK: productalert.price0.0003173,592262,144
BLOCK: productalert.stock0.0003172,9600
BLOCK: product.info.simple0.0003189,6240
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.1645100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0007486960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.0651281,433,2561,572,864
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00773050,3360
frontend/default/novysexshop/template/page/vyrobek.phtml0.154912,956,8403,145,728
frontend/default/novysexshop/template/page/html/head.phtml0.00861123,960262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00251016,5120
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004137,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00464611,192262,144
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00224612,192262,144
frontend/default/novysexshop/template/page/html/header.phtml0.01791482,056524,288
frontend/default/novysexshop/template/currency/currency.phtml0.00431297,768262,144
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001514,0480
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001411,4960
frontend/base/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.001012,7680
frontend/default/novysexshop/template/catalog/product/view.phtml0.118112,257,7682,097,152
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.01381384,432262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0022152,280262,144
OBSERVER: catalogrule0.0020147,496262,144
frontend/default/default/template/easylightbox/media.phtml0.00881160,736262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001737,0960
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.00317132,8960
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option0.0003820,5120
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/simple.phtml0.00641284,816524,288
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.00521277,616524,288
locale/currency0.0017265,0800
frontend/base/default/template/productalert/price.phtml0.0011119,5280
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.01801183,496262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0006121,9120
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0016148,6800
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.007015920
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0022150,3760
OBSERVER: bundle_observer0.0020146,0000
CACHE_URL0.0041155,5280