V košíku nejsou žádné položky.

Váš diskrétní Sexshop číslo 1!

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

Náhradní manžeta k vakuové pumpě - čirá

Náhradní manžeta (těsnící kroužek) k vakuovým pumpám, který je určený k vakuovým pumpám pro muže s maximální šířkou 6cm a vnitřním rozměrem 2,5cm. Náhradní díl je určený k výměně starých či používáním poškozených těsnících manžet. Použitý materiálem je PTE v čiré (průhledné) barvě.
Náhradní manžeta k vakuové pumpě - čirá
externí sklad

Běžná cena: 180,00 Kč

Naše cena: 109,00 Kč

Popis produktu

Náhradní manžeta (těsnící kroužek) k vakuovým pumpám, který je určený k vakuovým pumpám pro muže s maximální šířkou 6cm a vnitřním rozměrem 2,5cm. Náhradní díl je určený k výměně starých či používáním poškozených těsnících manžet. Použitý materiálem je PTE v čiré (průhledné) barvě.

Náhradní manžeta k vakuové pumpě - čirá - Další informace

Kód ero*i00221
[profiler]
Memory usage: real: 20709376, emalloc: 20434848
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.3360100
mage::app::init::system_config0.0013133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00111357,368524,288
mage::app::init::config::load_cache0.005113760
mage::app::init::stores0.023511,692,1201,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,312262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01211546,544786,432
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0012673,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
mage::app::init_front_controller0.00471299,336524,288
mage::app::init::config::section::stores_sexshop10.001711,2720
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0015188,352262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00121193,552262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00301159,8880
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0002116480
mage::dispatch::routers_match0.2934100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.010412,313,6322,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0019253,9040
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00231157,928262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004811,798,9681,835,008
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0007176,0640
OBSERVER: log0.0006171,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0400
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.2825100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.00181127,6560
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0029106128,680262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.043312,097,5042,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0006154,9280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.001791346,680262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002910845,5280
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01261306,808524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00055458,1040
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00781162,1200
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01441432,040524,288
OBSERVER: inventory0.00431220,144262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00991203,368262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.017911,155,5521,048,576
OBSERVER: reports0.017311,077,8801,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006195,4720
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0008137,8560
OBSERVER: sendfriend0.0004169,7360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0004110,7520
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0067126,6640
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001412160
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.046315,766,4885,767,168
BLOCK: formkey0.00051145,4880
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0014837120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0010836960
BLOCK: root0.0005180,352262,144
BLOCK: head0.00041164,0960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041330,0960
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0003823,3680
BLOCK: after_body_start0.00041123,160262,144
BLOCK: global_notices0.0003171,8160
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0003184,736262,144
BLOCK: store_language0.0003175,7920
BLOCK: top.container0.0003165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00072245,712262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,096262,144
BLOCK: global_messages0.0005192,1200
BLOCK: footer0.00041113,2560
BLOCK: core_profiler0.0002163,3360
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00172119,7360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00072442,8400
BLOCK: catalog.topnav0.00051155,464262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0024474,2320
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00031138,7840
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00111128,720262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,6480
BLOCK: right.poll0.00341164,440262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00091284,256262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003194,4400
BLOCK: google_analytics0.0003166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0003171,184262,144
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0010135,9120
BLOCK: right.newsletter0.0003172,5920
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00051240,328262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,4480
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,160262,144
BLOCK: custom_currency_selector0.0003173,2480
BLOCK: product.info0.00181174,872262,144
BLOCK: product.info.media0.00041173,5360
BLOCK: product.info.upsell0.0003197,336262,144
BLOCK: product.info.additional0.0003172,0880
BLOCK: product.description0.0003172,0320
BLOCK: product.attributes0.0003182,872262,144
BLOCK: product.info.addto0.0006111,9520
BLOCK: product.info.addtocart0.0006111,9680
BLOCK: product.info.product_additional_data0.00091182,4560
BLOCK: product.review.form0.00241277,832524,288
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Entity_Customer0.0009114,096262,144
BLOCK: product.info.options.wrapper0.0006112,0000
BLOCK: product.info.options0.0003178,3520
BLOCK: html_calendar0.0003171,4240
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.0006112,5440
BLOCK: product.clone_prices0.0005112,6000
BLOCK: product.info.container10.0003172,152262,144
BLOCK: catalog.product.related0.0003191,5520
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041147,296262,144
BLOCK: productalert.price0.0003173,5840
BLOCK: productalert.stock0.0003172,9600
BLOCK: product.info.simple0.0004189,640262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.1431100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0006486960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.0459281,272,6321,048,576
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00893050,3360
frontend/default/novysexshop/template/page/vyrobek.phtml0.133612,779,4482,883,584
frontend/default/novysexshop/template/page/html/head.phtml0.00881124,504262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00241016,5120
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005137,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00474611,1520
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00234612,1520
frontend/default/novysexshop/template/page/html/header.phtml0.01821482,200524,288
frontend/default/novysexshop/template/currency/currency.phtml0.00461297,840262,144
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001514,0480
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001411,4960
frontend/base/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.001012,7680
frontend/default/novysexshop/template/catalog/product/view.phtml0.096012,080,2242,097,152
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.01441384,344262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0021152,2320
OBSERVER: catalogrule0.0019147,4480
frontend/default/default/template/easylightbox/media.phtml0.00411150,968262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001316,2000
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0007147,7280
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/simple.phtml0.00641284,736262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.00521277,536262,144
locale/currency0.0017265,0320
frontend/base/default/template/productalert/price.phtml0.0011119,5280
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.0012125,2640
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0006121,9120
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0016148,6800
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.005515920
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0022150,3760
OBSERVER: bundle_observer0.0020146,0000
CACHE_URL0.0039152,760262,144