V košíku nejsou žádné položky.

Váš diskrétní Sexshop číslo 1!

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

 

Levné vibrátory pro ženy

 

NOVINKY v sexshopu 1-SEXSHOP.cz. Vibrátory, penisy či další erotické pomůcky

 

Váš diskrétní sexshop 1-SEXSHOP.cz má pro Vás připravenu celou řadu erotických pomůcek, vibrátorů či dalších hraček. Veškeré erotické pomůcky, které u nás naleznete Vám zlepší erotické prožitky a umocní je. V současné době se hodně objevují nové technologie při výrobě erotických pomůcek a proto neváhejte a zpříjemněte si Vaše intimní chvíle. Rádi Vám s výběrem vibrátorů či jiných erotických pomůcek pomůžeme!

Položky 120 z celkem 422

na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Nastavit sestupně

Položky 120 z celkem 422

na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Nastavit sestupně
[profiler]
Memory usage: real: 18087936, emalloc: 17644136
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.5439100
mage::app::init::system_config0.0013133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00111357,360524,288
mage::app::init::config::load_cache0.004913760
mage::app::init::stores0.023511,692,1441,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,336262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01231546,544786,432
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0011633,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
mage::app::init_front_controller0.00411174,048262,144
mage::app::init::config::section::stores_sexshop10.001711,2720
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0016188,352262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0004168,2640
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00261159,792262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.000317648262,144
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002126640
mage::dispatch::routers_match0.5027100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.010612,313,7042,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0019253,9040
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00241157,936262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004811,799,0081,572,864
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0008176,072262,144
OBSERVER: log0.0007171,392262,144
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,048262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view0.4959100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0004431,2880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00171127,8000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0036188152,5120
__EAV_LOAD_MODEL__0.032941,330,4561,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0008268,9360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.001790342,872524,288
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00236830,3920
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01314190,0080
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00043840,9920
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00444103,400262,144
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.00614221,592262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00584217,752262,144
CORE::create_object_of::Mage_GoogleOptimizer_Model_Code_Category0.0001414,2880
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00231284,424262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00111164,224262,144
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00101159,648262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005195,768262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0002115,9840
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.001312160
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.042514,781,3604,718,592
BLOCK: formkey0.00051145,4560
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0009597120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0007596960
BLOCK: root0.0005180,320262,144
BLOCK: head0.00041164,0960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031227,8400
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001310,7200
BLOCK: after_body_start0.00041123,160262,144
BLOCK: global_notices0.0003171,8160
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0003184,728262,144
BLOCK: store_language0.0003175,7920
BLOCK: top.container0.0003165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00062245,752262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,0960
BLOCK: global_messages0.0005192,248262,144
BLOCK: footer0.00041113,2560
BLOCK: core_profiler0.0002163,336262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00172119,7360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.002587154,7280
BLOCK: catalog.topnav0.0003179,6320
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0002120,5440
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0023474,2320
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00041138,832262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00151172,3680
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,9040
BLOCK: right.poll0.00271164,6960
BLOCK: right.reports.product.compared0.00081284,280262,144
BLOCK: google_analytics0.0003166,752262,144
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0010136,0400
BLOCK: right.newsletter0.0003172,5920
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00051240,344262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,464262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,1200
BLOCK: custom_currency_selector0.0003173,2480
BLOCK: category.products0.00831519,472524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.0005119,8480
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.05132329,784262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.09522125,824262,144
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.02512516,968262,144
BLOCK: product_list0.0003196,960262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.00401231,456262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00031110,0320
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041147,312262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render0.4033100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0009586960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.099040830,208786,432
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.01114169,5200
frontend/default/novysexshop/template/page/3columns.phtml0.382913,736,7843,932,160
frontend/default/novysexshop/template/page/html/head.phtml0.00801124,424262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.0019914,6000
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004137,6240
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00595711,152262,144
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00275713,5600
frontend/default/novysexshop/template/page/html/header.phtml0.01751481,872524,288
frontend/default/novysexshop/template/currency/currency.phtml0.00431297,816262,144
CORE::create_object_of::Mage_Directory_Model_Currency0.0001412,4960
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001514,0480
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001514,1280
frontend/default/novysexshop/template/catalog/category/view.phtml0.343712,995,0883,145,728
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.0014199,360262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01691505,576262,144
OBSERVER: tax0.00931261,440262,144
OBSERVER: inventory0.00641190,0400
OBSERVER: giftmessage0.0006135,6560
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Mysql4_Review_Summary_Collection0.0004112,7040
frontend/default/novysexshop/template/catalog/product/list.phtml0.154811,071,8001,048,576
frontend/base/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0066111,5360
frontend/default/novysexshop/template/page/html/pager.phtml0.002513,5840
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.000320105,0400
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.074220490,232524,288
locale/currency0.00213965,0320
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0003209440
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0003206800
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0006147,7280
frontend/base/default/template/directory/currency.phtml0.002114,5200
CACHE_URL0.01081141,968262,144