V košíku nejsou žádné položky.

Váš diskrétní Sexshop číslo 1!

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

 

Levné vibrátory pro ženy

 

NOVINKY v sexshopu 1-SEXSHOP.cz. Vibrátory, penisy či další erotické pomůcky

 

Váš diskrétní sexshop 1-SEXSHOP.cz má pro Vás připravenu celou řadu erotických pomůcek, vibrátorů či dalších hraček. Veškeré erotické pomůcky, které u nás naleznete Vám zlepší erotické prožitky a umocní je. V současné době se hodně objevují nové technologie při výrobě erotických pomůcek a proto neváhejte a zpříjemněte si Vaše intimní chvíle. Rádi Vám s výběrem vibrátorů či jiných erotických pomůcek pomůžeme!

Položky 120 z celkem 422

na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Nastavit sestupně

Položky 120 z celkem 422

na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Nastavit sestupně
[profiler]
Memory usage: real: 19136512, emalloc: 18490344
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.5120100
mage::app::init::system_config0.0014133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00331642,472786,432
mage::app::init::config::load_cache0.005113760
mage::app::init::stores0.023711,692,2401,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,3120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01181546,432524,288
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0011633,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
mage::app::init_front_controller0.00521299,344262,144
mage::app::init::config::section::stores_sexshop10.001911,2720
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0016188,3280
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00131193,584262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00251159,8800
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003176480
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002126640
mage::dispatch::routers_match0.4639100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.013012,682,9362,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0020253,9040
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00191157,9680
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004811,799,0561,572,864
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0007176,0880
OBSERVER: log0.0006171,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0560
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view0.4504100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0004431,2880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00171127,8000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0035188152,5120
__EAV_LOAD_MODEL__0.032941,330,6001,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0008268,9360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.001890342,8960
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00236830,3920
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01314190,024262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00043841,0480
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00434103,5040
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.00614221,728262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00584217,888262,144
CORE::create_object_of::Mage_GoogleOptimizer_Model_Code_Category0.0001414,3840
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00231284,432262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00111164,2480
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00101159,6720
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006195,7280
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0002115,9840
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.001312160
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.041614,738,7684,718,592
BLOCK: formkey0.00051145,464262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0009597120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0007596960
BLOCK: root0.0005180,3200
BLOCK: head0.00041164,0960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031227,8400
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001310,7200
BLOCK: after_body_start0.00041123,1600
BLOCK: global_notices0.0003171,8160
BLOCK: header0.0003173,240262,144
BLOCK: top.links0.0003184,7120
BLOCK: store_language0.0003175,7920
BLOCK: top.container0.0003165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00062245,712262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,120262,144
BLOCK: global_messages0.0005192,2480
BLOCK: footer0.00041113,288262,144
BLOCK: core_profiler0.0002163,3360
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00172119,744262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.002587154,7280
BLOCK: catalog.topnav0.0004179,6320
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0002120,5440
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0023474,232262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00031138,7840
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00121141,992262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,9040
BLOCK: right.poll0.00271164,696262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00061272,2080
BLOCK: google_analytics0.0003166,792262,144
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0010136,0400
BLOCK: right.newsletter0.0004172,608262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00051240,3200
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,4480
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,1200
BLOCK: custom_currency_selector0.0003173,2480
BLOCK: category.products0.00791519,376524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.0005119,8480
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.05372329,920262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.05472126,768524,288
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.02462516,824262,144
BLOCK: product_list0.0003196,9520
BLOCK: product_list_toolbar0.00391231,448262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00031110,0320
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041147,312262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render0.3595100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0008586960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.098740830,568786,432
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.01104169,5200
frontend/default/novysexshop/template/page/3columns.phtml0.344813,738,0083,932,160
frontend/default/novysexshop/template/page/html/head.phtml0.00811124,424262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.0019914,6000
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004137,6240
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00585711,1520
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00275713,5600
frontend/default/novysexshop/template/page/html/header.phtml0.01781481,888524,288
frontend/default/novysexshop/template/currency/currency.phtml0.00431297,832262,144
CORE::create_object_of::Mage_Directory_Model_Currency0.0001412,4960
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001514,0480
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001514,1280
frontend/default/novysexshop/template/catalog/category/view.phtml0.305912,998,2403,145,728
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.0015199,3360
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01641505,360262,144
OBSERVER: tax0.00901261,2160
OBSERVER: inventory0.00611190,080262,144
OBSERVER: giftmessage0.0006135,6560
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Mysql4_Review_Summary_Collection0.0003112,7040
frontend/default/novysexshop/template/catalog/product/list.phtml0.154611,072,9121,310,720
frontend/base/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0066111,5360
frontend/default/novysexshop/template/page/html/pager.phtml0.002513,5840
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.000320105,0400
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.074020490,808524,288
locale/currency0.00214065,0320
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0003209440
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0003206800
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0007147,728262,144
frontend/base/default/template/directory/currency.phtml0.002114,5200
CACHE_URL0.01021144,208262,144