V košíku nejsou žádné položky.

Váš diskrétní Sexshop číslo 1!

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

 

Levné vibrátory pro ženy

 

Porno DVD filmy a erotické filmy na DVD

 

Porno erotické filmy na DVD a na jednom místě. Erotické filmy jsou na nosičích DVD, jsou skladem a připraveny k okamžitému odeslání k Vám domů.

Položky 120 z celkem 30

na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2

Nastavit sestupně

Položky 120 z celkem 30

na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2

Nastavit sestupně
[profiler]
Memory usage: real: 20447232, emalloc: 19657280
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.4931100
mage::app::init::system_config0.0014133,2720
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00401642,536786,432
mage::app::init::config::load_cache0.005113760
mage::app::init::stores0.025211,855,4641,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,3040
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01231546,600524,288
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0012703,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
mage::app::init_front_controller0.00481299,336524,288
mage::app::init::config::section::stores_sexshop10.001811,2720
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0015188,352262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00121193,552262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00291159,8240
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003176480
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002126640
mage::dispatch::routers_match0.4431100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.013312,682,9842,883,584
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0020253,9440
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00221157,9920
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004811,799,0801,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0007176,1200
OBSERVER: log0.0006171,4160
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0560
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view0.4293100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0006742,8560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00181127,864262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0037194153,968262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.036841,330,2241,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0008268,944524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.001690342,928524,288
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00246830,3920
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01664189,592262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00033841,0480
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00454103,5040
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.01734221,752262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.01704217,912262,144
CORE::create_object_of::Mage_GoogleOptimizer_Model_Code_Category0.0001414,3840
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00231284,424262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00111164,256262,144
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00101159,680262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006195,792262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0002115,9840
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.001412160
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.042614,738,6884,718,592
BLOCK: formkey0.00051145,4480
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0011587120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0007586960
BLOCK: root0.0005180,320262,144
BLOCK: head0.00041164,0960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031227,8400
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001310,7200
BLOCK: after_body_start0.00041123,176262,144
BLOCK: global_notices0.0003171,8160
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0003184,760262,144
BLOCK: store_language0.0003175,7920
BLOCK: top.container0.0003165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00062245,728262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,0960
BLOCK: global_messages0.0006192,248262,144
BLOCK: footer0.00041113,2800
BLOCK: core_profiler0.0003163,336262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00172119,7360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.002589158,2800
BLOCK: catalog.topnav0.0003179,632262,144
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0003120,5440
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0024474,2320
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00041138,784262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00121141,9760
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,9040
BLOCK: right.poll0.00331164,7280
BLOCK: right.reports.product.compared0.00061272,216262,144
BLOCK: google_analytics0.0003166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0004171,224262,144
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0010136,0400
BLOCK: right.newsletter0.0003172,5920
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00051240,320262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,480262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,1200
BLOCK: custom_currency_selector0.0003173,2480
BLOCK: category.products0.00751519,264524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.0009235,080262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.01653756,464524,288
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.03593158,320524,288
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01843517,456262,144
BLOCK: product_list0.0004196,952262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.00401231,440262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00031110,0320
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041147,288262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render0.3225100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0009586960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.1301411,859,4802,097,152
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.01124271,0160
frontend/default/novysexshop/template/page/3columns.phtml0.308314,712,0484,980,736
frontend/default/novysexshop/template/page/html/head.phtml0.00821124,416262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.0021914,6000
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004137,6240
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00585711,200262,144
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00275713,608262,144
frontend/default/novysexshop/template/page/html/header.phtml0.01841481,880524,288
frontend/default/novysexshop/template/currency/currency.phtml0.00441297,832262,144
CORE::create_object_of::Mage_Directory_Model_Currency0.0001412,4960
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001514,0480
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001514,1360
frontend/base/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.001112,7680
frontend/default/novysexshop/template/catalog/category/view.phtml0.217212,934,4802,883,584
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.0020199,336262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01301505,536262,144
OBSERVER: tax0.00831261,392262,144
OBSERVER: inventory0.00341190,1040
OBSERVER: giftmessage0.0005135,6560
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Mysql4_Review_Summary_Collection0.0003112,7040
frontend/default/novysexshop/template/catalog/product/list.phtml0.136011,012,9041,048,576
frontend/base/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0055111,2080
frontend/default/novysexshop/template/page/html/pager.phtml0.001413,2720
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.000320105,0400
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.056220467,064524,288
locale/currency0.00202065,0320
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0003209520
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0003206800
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0007147,7280
frontend/base/default/template/directory/currency.phtml0.002014,5120
frontend/default/novysexshop/template/catalog/navigation/vert_nav.phtml0.049711,046,7361,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Tree0.0003119,3920
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.020410800
CACHE_URL0.00951134,048262,144