V košíku nejsou žádné položky.

Váš diskrétní Sexshop číslo 1!

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

Připínací penis vibrační pro muže - černé barvy

Vibrační připínací penis v tělové barvě určený pro muže. Dokonalá hračka, která uspokojí a také pomůže při horší erekci.
Připínací penis vibrační pro muže - černé barvy

Více pohledů

  • Připínací penis vibrační pro muže - černé barvy
zboží na skladě
zboží skladem expedujeme zítra

Běžná cena: 999,00 Kč

Naše cena: 679,00 Kč

Popis produktu

Vibrační připínací penis, který je určený pro muže. Tento připínací penis je vybavený univerzální velikostí pásku a tak jej může používat drtivá většina mužů. Vibrační dildo, které je součástí balení, má příjemný povrch s otvorem pro penis a díky tomuto si dokonale užijete své milostné prožitky. Samotné dildo je v tělové barvě a vibrační element má postupnou regulaci vibrace.


 


Připínací penis (Strap-on) pro muže je určený pro Vaše milostné potěšení. Pořízením této erotické pomůcky rozhodně neprohloupíte !!! Vždy jej, ale používejte ve s pojení s kvalitními lubrikačními gely. Připínací penis neobsahuje ftaláty'!!!

Připínací penis vibrační pro muže - černé barvy - Další informace

Kód ero*d00075
Délka (cm) 17
Materiál PVC
Napájení Ano
Průměr minimální (cm) 4
Průměr maximální (cm) 4,5
Vibrace Ano
Voděodolnost / waterproof Ne
Barva Tělová
Přísavka Ne
[profiler]
Memory usage: real: 20447232, emalloc: 20071240
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.3556100
mage::app::init::system_config0.0014133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00101357,368524,288
mage::app::init::config::load_cache0.004913760
mage::app::init::stores0.022911,692,0721,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,312262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01181546,544786,432
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0013793,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002106960
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002106960
mage::app::init_front_controller0.00401174,048262,144
mage::app::init::config::section::stores_sexshop10.001711,2720
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0015188,352262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0004168,2640
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00311159,792262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0002116480
mage::dispatch::routers_match0.3142100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.010112,313,6962,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0019253,9040
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00191157,912262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004811,799,0081,572,864
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0008176,064262,144
OBSERVER: log0.0006171,384262,144
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0400
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.3037100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.00191127,6560
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0029106128,6800
__EAV_LOAD_MODEL__0.041412,310,8322,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0005154,9280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0019101384,6400
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002911949,8400
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01441345,144524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00056569,8960
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00761163,8480
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01611432,064524,288
OBSERVER: inventory0.00401220,152262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.01181203,384262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.017811,155,6241,048,576
OBSERVER: reports0.017211,077,9521,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006195,4720
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0008137,8560
OBSERVER: sendfriend0.0004169,7360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0004110,800262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0121126,6640
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001512160
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.043915,755,4245,767,168
BLOCK: formkey0.00061145,4640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0013837120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0010836960
BLOCK: root0.0006180,320262,144
BLOCK: head0.00041164,0960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031330,0960
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0002823,3680
BLOCK: after_body_start0.00041123,208262,144
BLOCK: global_notices0.0003171,8160
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0003184,728262,144
BLOCK: store_language0.0003175,7920
BLOCK: top.container0.0003165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00062245,744262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,0960
BLOCK: global_messages0.0005192,128262,144
BLOCK: footer0.00041113,2560
BLOCK: core_profiler0.0002163,352262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00172119,7360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00072442,8400
BLOCK: catalog.topnav0.00041155,576262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0024474,232262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00031138,7840
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00111128,720262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,6480
BLOCK: right.poll0.00311164,440262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00061272,2000
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003194,680262,144
BLOCK: google_analytics0.0003166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0010135,944262,144
BLOCK: right.newsletter0.0003172,5920
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00051240,360262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,4480
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,120262,144
BLOCK: custom_currency_selector0.0003173,2480
BLOCK: product.info0.00141175,336262,144
BLOCK: product.info.media0.00041173,5360
BLOCK: product.info.upsell0.0003197,360262,144
BLOCK: product.info.additional0.0003172,0880
BLOCK: product.description0.0003172,0320
BLOCK: product.attributes0.0003182,872262,144
BLOCK: product.info.addto0.0005111,9520
BLOCK: product.info.addtocart0.0006111,9680
BLOCK: product.info.product_additional_data0.00091182,4560
BLOCK: product.review.form0.00221277,848262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Entity_Customer0.0008114,0960
BLOCK: product.info.options.wrapper0.0006112,0000
BLOCK: product.info.options0.0003178,3520
BLOCK: html_calendar0.0003171,4240
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.0006112,5440
BLOCK: product.clone_prices0.0005112,6000
BLOCK: product.info.container10.0003172,152262,144
BLOCK: catalog.product.related0.0003191,5520
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041147,328262,144
BLOCK: productalert.price0.0003173,5840
BLOCK: productalert.stock0.0003172,9600
BLOCK: product.info.simple0.0003189,664262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.1660100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0007486960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.0632281,448,5601,310,720
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00813050,3360
frontend/default/novysexshop/template/page/vyrobek.phtml0.156212,973,1763,145,728
frontend/default/novysexshop/template/page/html/head.phtml0.00921124,632262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00271016,5120
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004137,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00464611,1520
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00224612,1520
frontend/default/novysexshop/template/page/html/header.phtml0.01811482,136524,288
frontend/default/novysexshop/template/currency/currency.phtml0.00451297,840262,144
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001514,0480
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001411,4960
frontend/base/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.001012,7680
frontend/default/novysexshop/template/catalog/product/view.phtml0.118012,283,4002,359,296
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.01411384,288262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0022152,2320
OBSERVER: catalogrule0.0020147,4480
frontend/default/default/template/easylightbox/media.phtml0.00531157,016262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001526,6480
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.00307132,9440
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option0.0003820,4800
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/simple.phtml0.00641284,744262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.00521277,544262,144
locale/currency0.0016265,0320
frontend/base/default/template/productalert/price.phtml0.0011119,5440
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.01911205,072262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001126,4560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0006121,912262,144
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0016148,720262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.007715920
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0020150,3360
OBSERVER: bundle_observer0.0018146,0000
CACHE_URL0.0042158,4800