V košíku nejsou žádné položky.

Váš diskrétní Sexshop číslo 1!

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

Skleněné anální dildo - Quintessence Anal slider

Skleněné anální dildo je pro Vaše milostné hrátky a určené pro vaginální či anální hrátky. Vždy záleží na Vašich představách.
Skleněné anální dildo - Anal slider

Více pohledů

  • Skleněné anální dildo - Anal slider
zboží na skladě
zboží skladem expedujeme zítra

Běžná cena: 1 099,00 Kč

Naše cena: 769,00 Kč

Popis produktu

Skleněné anální dildo Quintessence Beaded Anal Slider je určené pro ženy, které chtějí poznat nové milostné pocity. Tvar tohoto dilda je ideální, jak pro Váš anální sex, tak i pro vaginální hrátky. Vždy totiž záleží, jak si chcete užívat a jak chcete dildo používat. Skleněné dildo je vyrobeno z tvrzeného materiálu a tak se nemusíte obávat poranění při samotných milostných hrátkách. Pro snadnější manipulaci je toto skleněné dildo zakončené očkem.


 


Zajímavý tip k vyzkoušení. Skleněné dildo před samotným milostným prožitkem mírně ohřejte nebo jej dejte na chvilku zchladit do mrazícího boxu. S tímto dildem zažijete, to co jste si vždy přála jen v těch nejtajnějších snech. (Vždy, ale dbejte na bezbolestnost)

Skleněné anální dildo - Quintessence Anal slider - Další informace

Kód ero*d00165
Délka (cm) 19
Materiál Tvrzené sklo
Napájení Ne
Průměr minimální (cm) 3
Průměr maximální (cm) 4
Vibrace Ne
Voděodolnost / waterproof Ano
Barva Průhledné sklo
Přísavka Ne

Možná Vás zaujme i následující

Silikonový gel Glide 4 You - 100ml

Silikonový gel Glide 4 You - 100ml

Běžná cena: 459,00 Kč

Naše cena: 329,00 Kč

     
[profiler]
Memory usage: real: 20709376, emalloc: 20474200
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.3854100
mage::app::init::system_config0.0013133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00101357,368524,288
mage::app::init::config::load_cache0.005013760
mage::app::init::stores0.023711,692,0721,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,312262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01251546,544786,432
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0013803,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0003114,0320
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002106960
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002106960
mage::app::init_front_controller0.00411174,048262,144
mage::app::init::config::section::stores_sexshop10.001811,2720
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0015188,352262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0005168,2640
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00301159,792262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003136480
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002116640
mage::dispatch::routers_match0.3434100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.010412,313,6482,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0020253,9040
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00221157,936262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004711,798,9681,572,864
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0007176,072262,144
OBSERVER: log0.0006171,392262,144
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0400
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.3325100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.00181127,6560
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0032148139,5760
__EAV_LOAD_MODEL__0.041612,310,6642,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0005154,9280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0018101384,6400
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002911949,8400
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01421345,096524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00066569,8960
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00751163,8080
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01791432,024524,288
OBSERVER: inventory0.00522266,688262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.01361203,376262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.019511,155,6721,048,576
OBSERVER: reports0.018811,078,0001,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006195,4720
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0008137,8560
OBSERVER: sendfriend0.0005169,7360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0004110,7520
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0005126,7120
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001512160
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.044115,755,2165,767,168
BLOCK: formkey0.00051145,4640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0013857120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0010856960
BLOCK: root0.0005180,320262,144
BLOCK: head0.00041164,0960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041330,0960
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0002823,3680
BLOCK: after_body_start0.00041123,160262,144
BLOCK: global_notices0.0003171,8160
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0003184,720262,144
BLOCK: store_language0.0003175,7920
BLOCK: top.container0.0003165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00062245,744262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,0960
BLOCK: global_messages0.0005192,152262,144
BLOCK: footer0.00041113,2560
BLOCK: core_profiler0.0002163,336262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00172119,7360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00072544,6160
BLOCK: catalog.topnav0.00041155,576262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0024474,240262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00031138,7840
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00111128,720262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,6480
BLOCK: right.poll0.00311164,440262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00061272,2000
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003194,656262,144
BLOCK: google_analytics0.0003166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0010135,952262,144
BLOCK: right.newsletter0.0003172,5920
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00051240,360262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,4480
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,120262,144
BLOCK: custom_currency_selector0.0003173,2480
BLOCK: product.info0.00141175,312262,144
BLOCK: product.info.media0.00041173,5360
BLOCK: product.info.upsell0.0003197,328262,144
BLOCK: product.info.additional0.0003172,0880
BLOCK: product.description0.0003172,0320
BLOCK: product.attributes0.0003182,872262,144
BLOCK: product.info.addto0.0006111,9520
BLOCK: product.info.addtocart0.0005111,9680
BLOCK: product.info.product_additional_data0.00091182,4560
BLOCK: product.review.form0.00241277,832262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Entity_Customer0.0008114,0960
BLOCK: product.info.options.wrapper0.0005112,0000
BLOCK: product.info.options0.0003178,3520
BLOCK: html_calendar0.0003171,4240
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.0006112,5440
BLOCK: product.clone_prices0.0006112,6000
BLOCK: product.info.container10.0003172,152262,144
BLOCK: catalog.product.related0.0003191,5520
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041147,288262,144
BLOCK: productalert.price0.0003173,5840
BLOCK: productalert.stock0.0003172,9600
BLOCK: product.info.simple0.0003189,624262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.2023100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0007506960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.0660291,446,9601,310,720
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00793152,0960
frontend/default/novysexshop/template/page/vyrobek.phtml0.192313,376,5923,407,872
frontend/default/novysexshop/template/page/html/head.phtml0.00841124,600262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00241016,5120
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005137,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00484711,1520
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00224712,2800
frontend/default/novysexshop/template/page/html/header.phtml0.01761482,128524,288
frontend/default/novysexshop/template/currency/currency.phtml0.00421297,816262,144
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001514,0480
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001411,4960
frontend/default/novysexshop/template/catalog/product/view.phtml0.155712,686,9362,621,440
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.01441384,352262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0022152,2320
OBSERVER: catalogrule0.0020147,4480
frontend/default/default/template/easylightbox/media.phtml0.00521156,968262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001631,8720
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.00317132,9040
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option0.0003820,4800
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/simple.phtml0.00641284,776262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.00882282,840262,144
locale/currency0.0018465,0320
frontend/base/default/template/productalert/price.phtml0.0011119,5440
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.01851205,064262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001126,4560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0006121,912262,144
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0016148,728262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0111111,9120
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.017018,7520
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.00621113,7360
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00611111,4960
OBSERVER: tax0.0040112,3520
OBSERVER: giftmessage0.0003130,9520
OBSERVER: bundle_observer0.0020245,6880
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0017140,1920
frontend/base/default/template/catalog/product/list/upsell.phtml0.01051278,808262,144
CACHE_URL0.0045162,016262,144