V košíku nejsou žádné položky.

Váš diskrétní Sexshop číslo 1!

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

Sprej na oddálení ejakulace - Black stone spray 15 ml

Muži často přicházejí k vyvrcholení rychleji než by skutečně chtěli. Černý kámen je speciálně vyvinutý sprej na zpoždění ejakulace. Oddálením vyvrcholením, muži přispívají k lepším erotickým prožitkům pro oba partnery. Black stone spray má relaxační a uklidňující účinek na nervovou soustavu. Jeho znecitlivující složky dokážou utlumit přirozeným způsobem a tak přirozeně oddálí vyvrcholení.

Sprej na oddálení ejakulace - Black stone spray 15 ml
zboží na skladě
zboží skladem expedujeme dnes v 15:00

Běžná cena: 510,00 Kč

Naše cena: 349,00 Kč

Popis produktu

Muži často přicházejí k vyvrcholení rychleji než by skutečně chtěli. Černý kámen je speciálně vyvinutý sprej na zpoždění ejakulace. Oddálením vyvrcholením, muži přispívají k lepším erotickým prožitkům pro oba partnery. Black stone spray má relaxační a uklidňující účinek na nervovou soustavu. Jeho znecitlivující složky dokážou utlumit přirozeným způsobem a tak přirozeně oddálí vyvrcholení.


 


Aplikace: Genitálie stačí 2 až 5


 


Složení: Voda, Laureth-9, Capryl Glycol, Menthyl PCA, Avena Sativa, Hypericum Perforatum

Sprej na oddálení ejakulace - Black stone spray 15 ml - Další informace

Kód ero*g00118
Objem (ml) 15
Chutě Bez chutě
Vůně Bez vůně
Báze Jiná
[profiler]
Memory usage: real: 20971520, emalloc: 20702696
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.4062100
mage::app::init::system_config0.0014133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00111357,384524,288
mage::app::init::config::load_cache0.005013760
mage::app::init::stores0.022911,692,0801,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,312262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01171546,488786,432
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0013733,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0003114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0003114,0320
mage::app::init_front_controller0.00481299,360524,288
mage::app::init::config::section::stores_sexshop10.001711,2720
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0015188,352262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00121193,576262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00301159,8000
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0002116480
mage::dispatch::routers_match0.3639100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.010312,313,7762,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0019253,9040
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00191157,928262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.005011,799,0961,835,008
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0008176,0640
OBSERVER: log0.0006171,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0400
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.3531100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.00191127,6560
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0029106128,6800
__EAV_LOAD_MODEL__0.049812,155,3602,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0005154,9280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.001794358,072262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002811146,672262,144
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.02351318,056262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00055761,320262,144
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00831161,616262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01591431,992262,144
OBSERVER: inventory0.00421220,1680
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.01151203,344262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.032311,155,6321,048,576
OBSERVER: reports0.031611,077,9121,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006195,4720
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0008137,8560
OBSERVER: sendfriend0.0005169,7840
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0004110,7520
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0123126,6640
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001612160
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.048915,767,1045,767,168
BLOCK: formkey0.00051145,4880
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0013837120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0010836960
BLOCK: root0.0006180,352262,144
BLOCK: head0.00051164,0960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041330,096262,144
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0002823,3680
BLOCK: after_body_start0.00041123,1600
BLOCK: global_notices0.0003171,8160
BLOCK: header0.0003173,256262,144
BLOCK: top.links0.0003184,7120
BLOCK: store_language0.0003175,7920
BLOCK: top.container0.0003165,120262,144
BLOCK: cart_sidebar0.00072245,7120
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,136262,144
BLOCK: global_messages0.0006192,1200
BLOCK: footer0.00061113,256262,144
BLOCK: core_profiler0.0004163,3360
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00192119,768262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00082442,8400
BLOCK: catalog.topnav0.00051155,4400
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0024474,2320
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003164,376262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.00041138,7840
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00121128,736262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,6480
BLOCK: right.poll0.00331164,488262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00101284,272262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004194,4400
BLOCK: google_analytics0.0003166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0003171,192262,144
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0011135,9120
BLOCK: right.newsletter0.0003172,5920
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00061240,344262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,448262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,1200
BLOCK: custom_currency_selector0.0003173,2480
BLOCK: product.info0.00151175,248262,144
BLOCK: product.info.media0.00051173,544262,144
BLOCK: product.info.upsell0.0004197,3200
BLOCK: product.info.additional0.0003172,0880
BLOCK: product.description0.0003172,048262,144
BLOCK: product.attributes0.0003182,8720
BLOCK: product.info.addto0.0006111,9520
BLOCK: product.info.addtocart0.0005111,9680
BLOCK: product.info.product_additional_data0.00101182,496262,144
BLOCK: product.review.form0.00271277,864262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Entity_Customer0.0009114,0960
BLOCK: product.info.options.wrapper0.0006112,0000
BLOCK: product.info.options0.0003178,3520
BLOCK: html_calendar0.0003171,4240
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.0006112,560262,144
BLOCK: product.clone_prices0.0005112,6000
BLOCK: product.info.container10.0003172,1520
BLOCK: catalog.product.related0.0004191,5520
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00051147,288262,144
BLOCK: productalert.price0.0003173,5840
BLOCK: productalert.stock0.0003172,960262,144
BLOCK: product.info.simple0.0004189,6240
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.1826100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0007486960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.0678281,471,2001,835,008
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00793050,3360
frontend/default/novysexshop/template/page/vyrobek.phtml0.173112,987,8483,145,728
frontend/default/novysexshop/template/page/html/head.phtml0.00881123,848262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00241016,5120
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005137,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00474611,1520
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00224612,1520
frontend/default/novysexshop/template/page/html/header.phtml0.01801482,160524,288
frontend/default/novysexshop/template/currency/currency.phtml0.00451297,808524,288
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001514,0480
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001411,4960
frontend/default/novysexshop/template/catalog/product/view.phtml0.135812,299,7842,359,296
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.01381384,400524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0021152,2320
OBSERVER: catalogrule0.0019147,4480
frontend/default/default/template/easylightbox/media.phtml0.01381150,9440
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001316,2000
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0020490,264262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option0.0002513,2320
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/simple.phtml0.00651284,792262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.00541277,592262,144
locale/currency0.0016265,0320
frontend/base/default/template/productalert/price.phtml0.0011119,5520
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.01491227,464524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0006121,9280
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0017148,6800
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.026215920
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0021150,3760
OBSERVER: bundle_observer0.0020146,0000
CACHE_URL0.0040155,120262,144