V košíku nejsou žádné položky.

Váš diskrétní Sexshop číslo 1!

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

 

Levné vibrátory pro ženy

 

Revoluce je zde. Jmenuje se TENGA !!!

 

Výrobky Tenga jsou vyráběné v Japonsku. Pánské masturbátory Tenga patří ke špičce ve své kategorii. Jejich pořízením rozhodně neprohloupíte.

 

Výrobky zn. Tenga jsou vyráběny ve třech základních řadách:

- Tenga Egg (Tenga EGG Clicker, Tenga EGG Silky, Tenga EGG Spider, Tenga Stepper, Tenga Twister, Tenga Wavy)

- Tenga OnaCup (Tenga Air Cushion, Tenga Deep Throat, Tenga Soft Tube, Tenga Rolling Head, Tenga Double Hole)

 

Každý z výrobků Tenga Vám přinese jiné uspokojení. Vnitřní strana každého masturbátoru má jiné vroubkování a proto docílíte krásných pocitů uspokojení. Součástí každého balení Tenga je i lubrikační gel. Tenga jsou díky tomu hned připraven k akci. Dopřejte si neuvěřitelně krásné pocity a zažijte konečně novou dimenzi dráždění a ještě lepších orgasmů !!!

 

položek: 14

na stránku

Nastavit sestupně

položek: 14

na stránku

Nastavit sestupně
[profiler]
Memory usage: real: 17825792, emalloc: 17360920
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.4209100
mage::app::init::system_config0.0014133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00111357,360524,288
mage::app::init::config::load_cache0.006112,168262,144
mage::app::init::stores0.026611,735,6961,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,3120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01181546,592786,432
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0010633,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
mage::app::init_front_controller0.00551302,920524,288
mage::app::init::config::section::stores_sexshop10.002213,088262,144
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0017190,1200
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00121193,552262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00261159,8640
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003176480
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002126640
mage::dispatch::routers_match0.3737100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.012612,315,8162,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0020253,904262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00181157,9120
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.007411,801,1681,835,008
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0008176,0640
OBSERVER: log0.0006171,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0400
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view0.3605100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0004431,2880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00171127,8000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0036188152,5120
__EAV_LOAD_MODEL__0.033541,331,1281,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0008268,9360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.001890342,8720
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00236830,3920
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01334190,7280
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00033840,952262,144
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00444103,360262,144
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.00664223,3760
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00634219,5360
CORE::create_object_of::Mage_GoogleOptimizer_Model_Code_Category0.0001414,2880
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00231284,440262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00111164,184262,144
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00101159,608262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006195,728262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0005120,4400
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.001312160
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.065514,740,1204,456,448
BLOCK: formkey0.00051145,4640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0009587120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0007586960
BLOCK: root0.0005180,3200
BLOCK: head0.00051164,112262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031227,8400
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001310,7200
BLOCK: after_body_start0.00041123,176262,144
BLOCK: global_notices0.0003171,8160
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0003184,7120
BLOCK: store_language0.0003175,792262,144
BLOCK: top.container0.0003165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00072245,736262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,0960
BLOCK: global_messages0.0005192,248262,144
BLOCK: footer0.00041113,2560
BLOCK: core_profiler0.0003163,3360
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,240262,144
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00182119,7360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.002070124,5360
BLOCK: catalog.topnav0.0003179,6320
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0002120,544262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0024474,2320
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00041138,784262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00131141,9760
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,9040
BLOCK: right.poll0.00321164,704262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00071272,248262,144
BLOCK: google_analytics0.0003166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0010136,0400
BLOCK: right.newsletter0.0003172,5920
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00061240,360262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,4480
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,120262,144
BLOCK: custom_currency_selector0.0003173,2480
BLOCK: category.products0.02911520,656524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.0005119,8480
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00882267,072262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.0524290,448262,144
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01682501,104524,288
BLOCK: product_list0.0004196,9520
BLOCK: product_list_toolbar0.00421231,480262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00041110,048262,144
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00051147,2880
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render0.2442100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0008526960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.077834819,432786,432
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00923558,960262,144
frontend/default/novysexshop/template/page/3columns.phtml0.231213,529,6003,670,016
frontend/default/novysexshop/template/page/html/head.phtml0.00821123,6480
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.0018813,096262,144
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005137,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00525111,1520
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00245112,7920
frontend/default/novysexshop/template/page/html/header.phtml0.01851485,448524,288
frontend/default/novysexshop/template/currency/currency.phtml0.00491301,400262,144
CORE::create_object_of::Mage_Directory_Model_Currency0.0001412,4960
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001514,0480
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001514,1280
frontend/base/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.001012,7680
frontend/default/novysexshop/template/catalog/category/view.phtml0.190912,799,7442,883,584
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.0014199,3360
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01261491,712524,288
OBSERVER: tax0.00781259,672262,144
OBSERVER: inventory0.00361179,400262,144
OBSERVER: giftmessage0.0005134,3120
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Mysql4_Review_Summary_Collection0.0004112,7040
frontend/default/novysexshop/template/catalog/product/list.phtml0.115711,006,8721,048,576
frontend/base/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.004219,8880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00031473,6960
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.057014459,592524,288
locale/currency0.00292873,0720
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0003149520
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0002146800
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0007147,776262,144
frontend/base/default/template/directory/currency.phtml0.002114,4880
CACHE_URL0.00821109,4960