V košíku nejsou žádné položky.

Váš diskrétní Sexshop číslo 1!

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

 

Levné vibrátory pro ženy

 

Vagíny umělé pro muže, kteří chtějí zažít nové pocity při erotických hrátkách.

 

Pánové pro Vaši rozkoš a potěšení zde naleznete produkty určené pouze pro muže. Všechny výrobky vagíny umělé či umělé zadečkyjsou vyrobeny z velice kvalitních materiálů. Některé tyto výrobky a jejich použité materiály velice věrohodně připomínají lidskou kůži (Např. výrobky zn. Fleshlight či Tenga). Některé umělé vagíny jsou vybaveny vibrací jiné vibraci nemají.

 

Naleznete zde např.:

umělé vagíny, ( vibrační i nevibrační vaginy )

Fleshlight (Fleshlight Girls, Fleshlight Private Collection či Fleshlight Pink Lady)

Tenga (Tenga Egg, Tenga Ona Cup či Tenga Flip Hole)

 

Pro Vaše lepší potěšení doporučujeme při použití těchto výrobků používat kvalitní lubrikační gely a oleje.

Položky 120 z celkem 77

na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Nastavit sestupně

Položky 120 z celkem 77

na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Nastavit sestupně
[profiler]
Memory usage: real: 19136512, emalloc: 18630640
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.4096100
mage::app::init::system_config0.0013133,2720
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00321642,568786,432
mage::app::init::config::load_cache0.005013760
mage::app::init::stores0.024011,855,4961,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,3120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01161546,600524,288
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0011633,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
mage::app::init_front_controller0.00471299,360524,288
mage::app::init::config::section::stores_sexshop10.001811,2720
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0015188,352262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00111193,576262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00181159,8960
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003176480
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002126640
mage::dispatch::routers_match0.3631100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.013112,682,9522,883,584
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0001122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0020253,9200
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00191157,9440
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004711,799,1121,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0007176,1200
OBSERVER: log0.0006171,4160
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0560
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view0.3496100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0005431,2880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00181127,864262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0037188152,576262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.033541,332,0321,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0008268,944262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.001690342,872524,288
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00246830,3920
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01394191,424262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00043841,0480
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00444103,5040
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.00614221,720524,288
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00594217,880524,288
CORE::create_object_of::Mage_GoogleOptimizer_Model_Code_Category0.0001414,3840
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00231284,4240
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00111164,264262,144
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00101159,656262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006195,760262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0002115,9840
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.001312160
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.040114,740,1364,718,592
BLOCK: formkey0.00051145,4720
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0010587120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0007586960
BLOCK: root0.0005180,344262,144
BLOCK: head0.00041164,0960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031227,8400
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001310,7200
BLOCK: after_body_start0.00041123,192262,144
BLOCK: global_notices0.0003171,8160
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0003184,712262,144
BLOCK: store_language0.0003175,7920
BLOCK: top.container0.0003165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00062245,768524,288
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,0960
BLOCK: global_messages0.0005192,248262,144
BLOCK: footer0.00041113,2800
BLOCK: core_profiler0.0002163,344262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00162119,7360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.002690160,0560
BLOCK: catalog.topnav0.0003179,632262,144
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0002120,5440
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0024474,2320
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00041138,784262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00121141,9760
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,9040
BLOCK: right.poll0.00321164,7280
BLOCK: right.reports.product.compared0.00061272,208262,144
BLOCK: google_analytics0.0003166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0003171,184262,144
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0010136,0400
BLOCK: right.newsletter0.0003172,5920
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00051240,360262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,456262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,1200
BLOCK: custom_currency_selector0.0003173,2480
BLOCK: category.products0.00581520,608524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.0005119,8480
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00382329,960262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.01562130,216262,144
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01462517,016262,144
BLOCK: product_list0.0003196,992262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.00401231,448262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00031110,0320
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041147,312262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render0.2610100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0008586960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.097440818,064786,432
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.01084169,5200
frontend/default/novysexshop/template/page/3columns.phtml0.246613,682,1843,932,160
frontend/default/novysexshop/template/page/html/head.phtml0.00771123,720262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.0019914,6000
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004137,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00585711,152262,144
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00275713,560262,144
frontend/default/novysexshop/template/page/html/header.phtml0.01771482,384524,288
frontend/default/novysexshop/template/currency/currency.phtml0.00421298,344262,144
CORE::create_object_of::Mage_Directory_Model_Currency0.0001412,4960
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001514,0480
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001514,1280
frontend/default/novysexshop/template/catalog/category/view.phtml0.208012,944,5603,145,728
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.0014199,384262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01281505,736262,144
OBSERVER: tax0.00841261,544262,144
OBSERVER: inventory0.00301190,1120
OBSERVER: giftmessage0.0006135,6560
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Mysql4_Review_Summary_Collection0.0004112,7040
frontend/default/novysexshop/template/catalog/product/list.phtml0.154511,015,7441,048,576
frontend/base/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0063111,4240
frontend/default/novysexshop/template/page/html/pager.phtml0.002113,5120
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.000320105,0400
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.073420477,704524,288
locale/currency0.00213965,0320
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0003209520
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0003206800
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0007147,7280
frontend/base/default/template/directory/currency.phtml0.002014,5040
CACHE_URL0.00981142,856262,144