V košíku nejsou žádné položky.

Váš diskrétní Sexshop číslo 1!

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

 

Levné vibrátory pro ženy

 

Vagíny umělé pro muže, kteří chtějí zažít nové pocity při erotických hrátkách.

 

Pánové pro Vaši rozkoš a potěšení zde naleznete produkty určené pouze pro muže. Všechny výrobky vagíny umělé či umělé zadečkyjsou vyrobeny z velice kvalitních materiálů. Některé tyto výrobky a jejich použité materiály velice věrohodně připomínají lidskou kůži (Např. výrobky zn. Fleshlight či Tenga). Některé umělé vagíny jsou vybaveny vibrací jiné vibraci nemají.

 

Naleznete zde např.:

umělé vagíny, ( vibrační i nevibrační vaginy )

Fleshlight (Fleshlight Girls, Fleshlight Private Collection či Fleshlight Pink Lady)

Tenga (Tenga Egg, Tenga Ona Cup či Tenga Flip Hole)

 

Pro Vaše lepší potěšení doporučujeme při použití těchto výrobků používat kvalitní lubrikační gely a oleje.

Položky 120 z celkem 77

na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Nastavit sestupně

Položky 120 z celkem 77

na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Nastavit sestupně
[profiler]
Memory usage: real: 19136512, emalloc: 18574128
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.5939100
mage::app::init::system_config0.0014133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00111357,384524,288
mage::app::init::config::load_cache0.006112,168262,144
mage::app::init::stores0.027411,735,7761,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,3120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01251546,600786,432
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0012703,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0003114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
mage::app::init_front_controller0.00561302,944524,288
mage::app::init::config::section::stores_sexshop10.002413,088262,144
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0017190,1200
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00121193,576262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00281159,8480
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003176480
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002126640
mage::dispatch::routers_match0.5453100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.012912,315,7442,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0019253,856262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00231157,9120
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.007211,801,1441,835,008
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0008176,0640
OBSERVER: log0.0006171,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0400
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view0.5319100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0007742,8560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00181127,8000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0038194153,9040
__EAV_LOAD_MODEL__0.037141,331,7921,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0009268,9360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.001790342,872262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00236830,3920
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01664191,3920
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00033840,9520
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00444103,360262,144
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.01774223,3840
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.01744219,5440
CORE::create_object_of::Mage_GoogleOptimizer_Model_Code_Category0.0001414,2880
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00241284,424262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00121164,184262,144
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00101159,608262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006195,728262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0005120,4400
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.001312160
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.042114,740,1204,456,448
BLOCK: formkey0.00051145,4800
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0009587120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0007586960
BLOCK: root0.0005180,3200
BLOCK: head0.00041164,128262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031227,8400
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001310,7200
BLOCK: after_body_start0.00041123,184262,144
BLOCK: global_notices0.0003171,8160
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0003184,7120
BLOCK: store_language0.0003175,816262,144
BLOCK: top.container0.0003165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00062245,720262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,0960
BLOCK: global_messages0.0005192,248262,144
BLOCK: footer0.00041113,2560
BLOCK: core_profiler0.0003163,3360
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,240262,144
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00182119,7360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.002691161,8320
BLOCK: catalog.topnav0.0003179,6320
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0002120,544262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0024474,2320
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00031138,784262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00111141,9760
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,9040
BLOCK: right.poll0.00321164,696262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00061272,240262,144
BLOCK: google_analytics0.0003166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0010136,0400
BLOCK: right.newsletter0.0003172,5920
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00051240,352262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,4480
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,136262,144
BLOCK: custom_currency_selector0.0003173,2480
BLOCK: category.products0.00771520,680524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.0009235,0800
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.03283757,184786,432
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.08093160,016524,288
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.02343517,160262,144
BLOCK: product_list0.0003196,9520
BLOCK: product_list_toolbar0.00401231,440262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00041110,072262,144
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041147,2880
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render0.4249100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0009586960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.1714411,880,6402,359,296
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.01154271,016262,144
frontend/default/novysexshop/template/page/3columns.phtml0.401814,742,4164,980,736
frontend/default/novysexshop/template/page/html/head.phtml0.00791123,6720
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.0020914,6000
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004137,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00595711,1520
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00285713,5600
frontend/default/novysexshop/template/page/html/header.phtml0.01801485,464262,144
frontend/default/novysexshop/template/currency/currency.phtml0.00471301,424262,144
CORE::create_object_of::Mage_Directory_Model_Currency0.0001412,4960
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001514,0480
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001514,1360
frontend/default/novysexshop/template/catalog/category/view.phtml0.292412,956,2323,145,728
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.0013199,3360
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01631505,832262,144
OBSERVER: tax0.00951261,640262,144
OBSERVER: inventory0.00551190,0640
OBSERVER: giftmessage0.0005135,6560
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Mysql4_Review_Summary_Collection0.0003112,7040
frontend/default/novysexshop/template/catalog/product/list.phtml0.159211,027,1761,048,576
frontend/base/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0064111,4240
frontend/default/novysexshop/template/page/html/pager.phtml0.002213,5120
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.000320105,0400
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.077420488,792524,288
locale/currency0.00293973,0720
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0003209200
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0003206800
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0007147,7280
frontend/base/default/template/directory/currency.phtml0.002114,5040
frontend/default/novysexshop/template/catalog/navigation/vert_nav.phtml0.068611,046,7921,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Tree0.0003119,3920
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.029710800
CACHE_URL0.01841143,752262,144