V košíku nejsou žádné položky.

Váš diskrétní Sexshop číslo 1!

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

Umělý penis - Dildo Fantasy Dick

Gelové dildo Fantasy Dick je reálným odlitkem mužského penisu. Hlavními vlastnostmi jsou měkký příjemný materiál, varlata a drobné žilkování.

Umělý penis - Dildo Fantasy Dick
zboží na skladě
zboží skladem expedujeme zítra

Běžná cena: 585,00 Kč

Naše cena: 359,00 Kč

Popis produktu

Gelové dildo Fantasy Dick je reálným odlitkem mužského penisu. Hlavními vlastnostmi jsou měkký příjemný materiál, varlata a drobné žilkování. Dildo je vyrobeno z příjemného měkkého gelového materiálu, který snadno přijímá lidské teplo. S tímto gelovým dildem si jistě užijete hodně příjemných chvil. Dildo je rozhodně za dobrou cenu!


 


Při použití dilda doporučujeme použít vodní lubrikační gely.

Umělý penis - Dildo Fantasy Dick - Další informace

Kód ero*d00053
Délka (cm) 17
Materiál Měkký gel
Napájení Ne
Průměr minimální (cm) 4,5
Průměr maximální (cm) 4,5
Vibrace Ne
Voděodolnost / waterproof Ano
Barva Tělová
Přísavka Ne

Možná Vás zaujme i následující

Lubrikační gel Smoothglide anal - 100ml

Lubrikační gel Smoothglide anal - 100ml

Běžná cena: 239,00 Kč

Naše cena: 179,00 Kč

     
[profiler]
Memory usage: real: 20709376, emalloc: 20463368
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.4021100
mage::app::init::system_config0.0015133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00171357,368524,288
mage::app::init::config::load_cache0.005313760
mage::app::init::stores0.023711,692,1441,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,336262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01191546,544786,432
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0014803,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002106960
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002106960
mage::app::init_front_controller0.00401174,048262,144
mage::app::init::config::section::stores_sexshop10.001711,2720
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0015188,352262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0004168,2640
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00291159,824262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003136480
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002116960
mage::dispatch::routers_match0.3582100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.010312,313,6322,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0020253,9040
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00181157,912262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.005011,798,9441,572,864
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0008176,056262,144
OBSERVER: log0.0006171,376262,144
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0400
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.3471100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.00181127,6560
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0031148139,5760
__EAV_LOAD_MODEL__0.044712,307,9762,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0006154,9280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0025101384,6400
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002911949,8400
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01391344,544524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00066569,8960
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00771161,5920
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01141431,992524,288
OBSERVER: inventory0.00502266,672262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00711203,360262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.027211,155,6161,048,576
OBSERVER: reports0.026611,077,9441,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006195,4720
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0008137,8560
OBSERVER: sendfriend0.0005169,7360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0004110,7520
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0005126,664262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001412160
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.046015,755,4245,767,168
BLOCK: formkey0.00061145,4560
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0014857120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.001085696262,144
BLOCK: root0.0005180,3200
BLOCK: head0.00051164,112262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031330,0960
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0002823,3680
BLOCK: after_body_start0.00041123,168262,144
BLOCK: global_notices0.0003171,8160
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0003184,728262,144
BLOCK: store_language0.0003175,7920
BLOCK: top.container0.0003165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00062245,752262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,0960
BLOCK: global_messages0.0005192,160262,144
BLOCK: footer0.00041113,2560
BLOCK: core_profiler0.0002163,352262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00182119,7360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00082544,6160
BLOCK: catalog.topnav0.00051155,584262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0026474,232262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00041138,7840
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00121128,736262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,6480
BLOCK: right.poll0.00321164,4400
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00061272,240262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004194,640262,144
BLOCK: google_analytics0.0004166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0012135,928262,144
BLOCK: right.newsletter0.0003172,5920
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00051240,384262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,4480
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,120262,144
BLOCK: custom_currency_selector0.0003173,2480
BLOCK: product.info0.00141175,296262,144
BLOCK: product.info.media0.00041173,5360
BLOCK: product.info.upsell0.0003197,360262,144
BLOCK: product.info.additional0.0003172,0880
BLOCK: product.description0.0003172,0320
BLOCK: product.attributes0.0003182,872262,144
BLOCK: product.info.addto0.0006111,9440
BLOCK: product.info.addtocart0.0005111,9680
BLOCK: product.info.product_additional_data0.00091182,4560
BLOCK: product.review.form0.00251277,872262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Entity_Customer0.0008114,0960
BLOCK: product.info.options.wrapper0.0005112,0000
BLOCK: product.info.options0.0003178,3520
BLOCK: html_calendar0.0003171,4240
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.0005112,5440
BLOCK: product.clone_prices0.0006112,6000
BLOCK: product.info.container10.0003172,152262,144
BLOCK: catalog.product.related0.0003191,5520
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041147,336262,144
BLOCK: productalert.price0.0003173,5840
BLOCK: productalert.stock0.0003172,9600
BLOCK: product.info.simple0.0003189,624262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.2111100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0007506960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.0855291,439,9601,310,720
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00833152,0960
frontend/default/novysexshop/template/page/vyrobek.phtml0.201013,368,5043,407,872
frontend/default/novysexshop/template/page/html/head.phtml0.00881124,592262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00251016,5120
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005137,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00484711,1520
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00224712,2800
frontend/default/novysexshop/template/page/html/header.phtml0.01831482,064524,288
frontend/default/novysexshop/template/currency/currency.phtml0.00451297,760262,144
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001514,0480
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001411,4960
frontend/default/novysexshop/template/catalog/product/view.phtml0.163312,679,7282,621,440
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.03451384,416262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0021152,2320
OBSERVER: catalogrule0.0019147,4480
frontend/default/default/template/easylightbox/media.phtml0.00391150,928262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001421,4240
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.00317132,8640
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option0.0003820,4800
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/simple.phtml0.00671284,768262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.00902282,840262,144
locale/currency0.0018465,0320
frontend/base/default/template/productalert/price.phtml0.0011119,5200
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.01851205,056262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001126,4560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0006121,9120
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0016148,6800
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0081111,9200
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.007318,872262,144
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.00611113,7840
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00601111,5440
OBSERVER: tax0.0040112,3520
OBSERVER: giftmessage0.0003130,9520
OBSERVER: bundle_observer0.0020244,6240
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0017139,1280
frontend/base/default/template/catalog/product/list/upsell.phtml0.01001279,984262,144
CACHE_URL0.0043159,720262,144