V košíku nejsou žádné položky.

Váš diskrétní Sexshop číslo 1!

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

Vakuová pumpa - Aircontrol + ZDARMA druhý těsnící kroužek

Vakuová pumpa s plynulou regulací podtlaku. Tato erotická pomůcka je vhodná pro zpevnění mužské erekce.
Vakuová pumpa - Aircontrol

Více pohledů

  • Vakuová pumpa - Aircontrol
zboží na skladě
zboží skladem expedujeme zítra

Běžná cena: 799,00 Kč

Naše cena: 516,00 Kč

Popis produktu

Vakuová pumpa s těsnícím kroužkem a možností plynulé regulací podtlaku. Tato vakuová pumpa je velmi vhodná pro použití pro zlepšení a podporu mužské erekce. Dalšími vlastnosmi je, že po použití vakuové pumpy je mužský penis citlivější a vnímavější k dotykům partnerky. Balení obsahuje i těsnící gelový kroužek pro udržení podtlaku v pumpě.


 


Těsnící kroužek, který zaručuje udržení podtlaku je vyroben z velmi pružného gelového materiálu, který se krásně přizpůsobí každému muži. Následným stlačením pumpičky si napumpujete požadovanou velikost penisu.


 


POZOR: Vždy dbejte na bezbolestnost a také doporučujeme použití lubrikačních gelů.

Vakuová pumpa - Aircontrol + ZDARMA druhý těsnící kroužek - Další informace

Kód ero*va00004
Komu je určeno Pro muže
Délka (cm) 20
Vibrace Ne
Napájení Ne
Druh napájení Ne
Průměr minimální (cm) 2,5
Průměr maximální (cm) 4,5
Voděodolnost / waterproof Ano

Možná Vás zaujme i následující

Znecitlivující sprej na penis Prolong 101 - 30ml

Znecitlivující sprej na penis Prolong 101 - 30ml

Běžná cena: 410,00 Kč

Naše cena: 249,00 Kč

EROS - Anální znecitlivující sprej - 30ml

EROS - Anální znecitlivující sprej - 30ml

Běžná cena: 405,00 Kč

Naše cena: 309,00 Kč

   
[profiler]
Memory usage: real: 22544384, emalloc: 22122440
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.4935100
mage::app::init::system_config0.0013133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00371642,496786,432
mage::app::init::config::load_cache0.005113760
mage::app::init::stores0.024111,692,1841,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,3120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01251546,512524,288
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0014783,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0003114,0320
mage::app::init_front_controller0.00481299,288262,144
mage::app::init::config::section::stores_sexshop10.001711,2720
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0015188,3280
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00121193,528262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00321159,8320
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003156480
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002136640
mage::dispatch::routers_match0.4445100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.018112,682,9442,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0022253,9040
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00221158,0080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.008211,799,0401,572,864
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0015176,0880
OBSERVER: log0.0012171,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0007120,0560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.4258100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.00211127,6560
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0034148139,5760
__EAV_LOAD_MODEL__0.042012,252,0002,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0005154,9280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.001898373,288524,288
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002811648,6640
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01481333,952262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00066266,6800
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00781163,832262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01981431,944262,144
OBSERVER: inventory0.00582268,4800
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.01521203,360262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.043111,155,5761,310,720
OBSERVER: reports0.042411,077,9041,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0008195,472262,144
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0008137,856262,144
OBSERVER: sendfriend0.0004169,736262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0004110,7520
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0070126,6640
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001412160
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.046515,767,0805,767,168
BLOCK: formkey0.00051145,488262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0013857120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0010856960
BLOCK: root0.0005180,3200
BLOCK: head0.00041164,112262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031330,0960
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0002823,3680
BLOCK: after_body_start0.00031123,1600
BLOCK: global_notices0.0003171,8160
BLOCK: header0.0003173,264262,144
BLOCK: top.links0.0003184,7120
BLOCK: store_language0.0003175,7920
BLOCK: top.container0.0003165,088262,144
BLOCK: cart_sidebar0.00072245,744262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,0960
BLOCK: global_messages0.0005192,1200
BLOCK: footer0.00041113,256262,144
BLOCK: core_profiler0.0002163,3360
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00172119,760262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00072544,6160
BLOCK: catalog.topnav0.00041155,4400
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0023474,2320
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00041138,7840
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00111128,720262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,6480
BLOCK: right.poll0.00281164,464262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00081284,272262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003194,4400
BLOCK: google_analytics0.0003166,744262,144
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0018135,9120
BLOCK: right.newsletter0.0003172,5920
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00051240,368262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,456262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,1200
BLOCK: custom_currency_selector0.0003173,2480
BLOCK: product.info0.00161175,360262,144
BLOCK: product.info.media0.00101173,576262,144
BLOCK: product.info.upsell0.0004197,3200
BLOCK: product.info.additional0.0005172,0880
BLOCK: product.description0.0003172,040262,144
BLOCK: product.attributes0.0003182,8720
BLOCK: product.info.addto0.0006111,9520
BLOCK: product.info.addtocart0.0006111,9680
BLOCK: product.info.product_additional_data0.00081182,464262,144
BLOCK: product.review.form0.00231277,832262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Entity_Customer0.0009114,0960
BLOCK: product.info.options.wrapper0.0006112,0000
BLOCK: product.info.options0.0003178,3520
BLOCK: html_calendar0.0003171,424262,144
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.0006112,5440
BLOCK: product.clone_prices0.0006112,6000
BLOCK: product.info.container10.0003172,1520
BLOCK: catalog.product.related0.0003191,5520
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041147,288262,144
BLOCK: productalert.price0.0003173,5840
BLOCK: productalert.stock0.0003172,976262,144
BLOCK: product.info.simple0.0004189,6240
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.2528100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0007526960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.0644301,383,0721,572,864
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00843253,8560
frontend/default/novysexshop/template/page/vyrobek.phtml0.242613,329,1443,670,016
frontend/default/novysexshop/template/page/html/head.phtml0.00881123,976262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00241016,5120
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005137,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00504811,1280
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00244812,4080
frontend/default/novysexshop/template/page/html/header.phtml0.01821482,080262,144
frontend/default/novysexshop/template/currency/currency.phtml0.00441297,784262,144
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001514,0480
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001411,4960
frontend/base/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.001012,7680
frontend/default/novysexshop/template/catalog/product/view.phtml0.205012,640,9122,621,440
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.01341384,384262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0020152,2320
OBSERVER: catalogrule0.0018147,4480
frontend/default/default/template/easylightbox/media.phtml0.00511156,8960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001737,0960
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.00266118,6640
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option0.0002718,0640
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/simple.phtml0.00621284,712262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.01203287,744262,144
locale/currency0.0017665,032262,144
frontend/base/default/template/productalert/price.phtml0.0011119,5200
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.01401138,352262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001105,4160
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0006121,9120
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0015148,6800
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0076122,6080
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.0702114,0080
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.00681116,0800
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00661113,8400
OBSERVER: tax0.0040112,5680
OBSERVER: giftmessage0.0003131,1760
OBSERVER: bundle_observer0.0021245,6640
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0018140,1680
frontend/base/default/template/catalog/product/list/upsell.phtml0.01971283,024262,144
CACHE_URL0.0047163,3760