V košíku nejsou žádné položky.

Váš diskrétní Sexshop číslo 1!

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

Vakuová pumpa černá - Black for Man

Vakuová pumpa s plynulou regulací podtlaku. Pomůcka je vhodná pro zpevnění mužské erekce.
Vakuová pumpa Black for Man
zboží na skladě
zboží skladem expedujeme zítra

Běžná cena: 799,00 Kč

Naše cena: 539,00 Kč

Popis produktu

Vakuová pumpa černé barvy s možností plynulé regulací podtlaku. Tato vakuová pumpa se používá pro zlepšení a podporu mužské erekce. Další vlastností je, že po použití vakuové pumpy je mužský penis citlivější a vnímavější k dotykům.


 


Těsnící kroužek, který zaručuje udržení podtlaku je vyroben z velmi pružného gelového materiálu, který se krásně přizpůsobí každému muži. Následným stlačením balónku si napumpujete požadovanou velikost penisu.


 


POZOR: Vždy dbejte na bezbolestnost a také doporučujeme použití lubrikačních gelů.

Vakuová pumpa černá - Black for Man - Další informace

Kód ero*va00002
Komu je určeno Pro muže
Délka (cm) 20
Vibrace Ne
Napájení Ne
Druh napájení žádný
Průměr minimální (cm) 3
Průměr maximální (cm) 4,5
Voděodolnost / waterproof Ano
[profiler]
Memory usage: real: 21233664, emalloc: 20780584
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.4327100
mage::app::init::system_config0.0014133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00111357,368524,288
mage::app::init::config::load_cache0.006012,168262,144
mage::app::init::stores0.026311,735,7761,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,3120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01171546,592786,432
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0014773,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0003114,0320
mage::app::init_front_controller0.00551302,944524,288
mage::app::init::config::section::stores_sexshop10.002213,088262,144
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0018190,1200
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00121193,576262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00341159,8720
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003116480
mage::dispatch::routers_match0.3849100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.012712,315,7842,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0020253,856262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00191157,9120
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.007411,801,1841,835,008
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0008176,0640
OBSERVER: log0.0006171,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0400
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.3717100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.00201127,6560
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0029106128,6800
__EAV_LOAD_MODEL__0.043312,250,3282,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0005154,9280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.002098373,296524,288
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002811648,6640
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01581334,448262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00066266,680262,144
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00781161,584262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01921433,840524,288
OBSERVER: inventory0.00431220,144262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.01471205,168262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.053111,159,1921,048,576
OBSERVER: reports0.052411,081,5201,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006195,4720
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0008137,8560
OBSERVER: sendfriend0.0005169,7360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0004110,7520
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0005126,312262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001712160
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.049615,766,9525,767,168
BLOCK: formkey0.00051145,4880
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0014837120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0011836960
BLOCK: root0.0006180,3200
BLOCK: head0.00051164,096262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041330,0960
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0003823,3680
BLOCK: after_body_start0.00041123,176262,144
BLOCK: global_notices0.0003171,8160
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0003184,736262,144
BLOCK: store_language0.0003175,7920
BLOCK: top.container0.0003165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00082245,744262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,0960
BLOCK: global_messages0.0006192,160262,144
BLOCK: footer0.00051113,2560
BLOCK: core_profiler0.0003163,336262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00192119,736262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00072442,8400
BLOCK: catalog.topnav0.00061155,440262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0024474,2320
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00041138,792262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00131128,7200
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,648262,144
BLOCK: right.poll0.00301164,4400
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00091284,296262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004194,464262,144
BLOCK: google_analytics0.0003166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0011135,912262,144
BLOCK: right.newsletter0.0003172,5920
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00061240,336262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,4480
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0004192,1200
BLOCK: custom_currency_selector0.0003173,2480
BLOCK: product.info0.00151175,280262,144
BLOCK: product.info.media0.00051173,5360
BLOCK: product.info.upsell0.0004197,320262,144
BLOCK: product.info.additional0.0004172,0880
BLOCK: product.description0.0003172,0320
BLOCK: product.attributes0.0003182,8720
BLOCK: product.info.addto0.0006111,952262,144
BLOCK: product.info.addtocart0.0006111,9680
BLOCK: product.info.product_additional_data0.00101182,4560
BLOCK: product.review.form0.00261277,856262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Entity_Customer0.0008114,0960
BLOCK: product.info.options.wrapper0.0006112,0000
BLOCK: product.info.options0.0003178,360262,144
BLOCK: html_calendar0.0004171,4240
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.0010112,5440
BLOCK: product.clone_prices0.0010112,6000
BLOCK: product.info.container10.0003172,1520
BLOCK: catalog.product.related0.0004191,5520
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00051147,2880
BLOCK: productalert.price0.0004173,5840
BLOCK: productalert.stock0.0003172,9600
BLOCK: product.info.simple0.0004189,6240
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.1947100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0007486960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.0733281,390,4161,310,720
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00903050,3360
frontend/default/novysexshop/template/page/vyrobek.phtml0.185112,911,7363,145,728
frontend/default/novysexshop/template/page/html/head.phtml0.00871123,912262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00291016,5120
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005137,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00484611,1520
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00224612,1520
frontend/default/novysexshop/template/page/html/header.phtml0.01851485,216524,288
frontend/default/novysexshop/template/currency/currency.phtml0.00501300,912262,144
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001514,0480
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001411,5120
frontend/base/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.001012,7680
frontend/default/novysexshop/template/catalog/product/view.phtml0.146612,215,8322,359,296
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.02281384,432262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0032152,2320
OBSERVER: catalogrule0.0029147,4480
frontend/default/default/template/easylightbox/media.phtml0.00711150,832262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001316,2000
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.00316118,6640
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option0.0003718,0640
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/simple.phtml0.00921295,912524,288
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.00731288,712262,144
locale/currency0.0026273,1040
frontend/base/default/template/productalert/price.phtml0.0011119,5280
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.01471137,984262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001105,4160
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0005121,9120
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0017148,6800
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.005115920
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0020150,3920
OBSERVER: bundle_observer0.0018146,0000
CACHE_URL0.0040155,5840