V košíku nejsou žádné položky.

Váš diskrétní Sexshop číslo 1!

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

Vakuová pumpa modrá - Blue for Man

Modrá vakuová pumpa s plynulou regulací podtlaku. Pomůcka je vhodná pro zpevnění mužské erekce.
Vakuová pumpa Blue for Man
zboží na skladě
zboží skladem expedujeme zítra

Běžná cena: 799,00 Kč

Naše cena: 419,00 Kč

Popis produktu

Vakuová pumpa modré barvy s možností plynulé regulací podtlaku. Tato vakuová pumpa se používá pro zlepšení a podporu mužské erekce. Další vlastností je, že po použití vakuové pumpy je mužský penis citlivější a vnímavější k dotykům.


 


Těsnící kroužek, který zaručuje udržení podtlaku je vyroben z velmi pružného gelového materiálu, který se krásně přizpůsobí každému muži. Následným stlačením balónku si napumpujete požadovanou velikost penisu.


 


POZOR: Vždy dbejte na bezbolestnost a také doporučujeme použití lubrikačních gelů.

Vakuová pumpa modrá - Blue for Man - Další informace

Kód ero*va00001
Komu je určeno Pro muže
Délka (cm) 20
Vibrace Ne
Napájení Ne
Druh napájení žádný
Průměr minimální (cm) 3
Průměr maximální (cm) 4,5
Voděodolnost / waterproof Ano
[profiler]
Memory usage: real: 20185088, emalloc: 19929288
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.3377100
mage::app::init::system_config0.0014133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00111357,368524,288
mage::app::init::config::load_cache0.005013760
mage::app::init::stores0.023011,692,1201,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,312262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01181546,544786,432
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0013773,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0003114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
mage::app::init_front_controller0.00401174,048262,144
mage::app::init::config::section::stores_sexshop10.001811,2720
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0015188,352262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0004168,2640
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00321159,7920
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0002116480
mage::dispatch::routers_match0.2961100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.010212,313,6322,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0020253,9040
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00211157,936262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004811,798,9281,572,864
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0008176,088262,144
OBSERVER: log0.0006171,408262,144
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,064262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.2854100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.00181127,6560
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0029106128,6800
__EAV_LOAD_MODEL__0.040012,250,2162,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0005154,9280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.001898373,296524,288
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002911648,6640
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01391334,312262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00066266,6800
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00741161,600262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01821431,984524,288
OBSERVER: inventory0.00401220,104262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.01401203,352262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.019311,155,6721,310,720
OBSERVER: reports0.018711,078,0001,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006195,472262,144
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0008137,8560
OBSERVER: sendfriend0.0005169,7360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0004110,7520
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0032126,6640
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001412160
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.045015,755,3285,767,168
BLOCK: formkey0.00051145,472262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0013837120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0010836960
BLOCK: root0.0005180,3200
BLOCK: head0.00041164,096262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041330,0960
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0002823,3680
BLOCK: after_body_start0.00041123,1600
BLOCK: global_notices0.0003171,8160
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0003184,7120
BLOCK: store_language0.0003175,800262,144
BLOCK: top.container0.0003165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00062245,728262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,0960
BLOCK: global_messages0.0005192,120262,144
BLOCK: footer0.00041113,2560
BLOCK: core_profiler0.0002163,3360
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,264262,144
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00172119,7360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00072442,8400
BLOCK: catalog.topnav0.00041155,624262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0024474,2320
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00041138,832262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00111128,7200
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,648262,144
BLOCK: right.poll0.00331164,4400
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00061272,224262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003194,648262,144
BLOCK: google_analytics0.0003166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0010135,9120
BLOCK: right.newsletter0.0003172,600262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00051240,360262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,4480
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,1200
BLOCK: custom_currency_selector0.0003173,288262,144
BLOCK: product.info0.00141175,2480
BLOCK: product.info.media0.00041173,544262,144
BLOCK: product.info.upsell0.0003197,3200
BLOCK: product.info.additional0.0003172,096262,144
BLOCK: product.description0.0003172,0320
BLOCK: product.attributes0.0003182,8720
BLOCK: product.info.addto0.0007111,9520
BLOCK: product.info.addtocart0.0005111,9680
BLOCK: product.info.product_additional_data0.00091182,488262,144
BLOCK: product.review.form0.00261277,832262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Entity_Customer0.0009114,0960
BLOCK: product.info.options.wrapper0.0006112,0000
BLOCK: product.info.options0.0003178,392262,144
BLOCK: html_calendar0.0003171,4240
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.0006112,5440
BLOCK: product.clone_prices0.0005112,6000
BLOCK: product.info.container10.0003172,1520
BLOCK: catalog.product.related0.0003191,560262,144
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041147,2880
BLOCK: productalert.price0.0003173,600262,144
BLOCK: productalert.stock0.0003172,9600
BLOCK: product.info.simple0.0003189,6240
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.1536100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0007486960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.0564281,376,2001,835,008
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00843050,3360
frontend/default/novysexshop/template/page/vyrobek.phtml0.144212,892,1282,883,584
frontend/default/novysexshop/template/page/html/head.phtml0.01061123,888262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00281016,5120
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004137,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00474611,1520
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00224612,1520
frontend/default/novysexshop/template/page/html/header.phtml0.01831482,072262,144
frontend/default/novysexshop/template/currency/currency.phtml0.00461297,784262,144
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001514,0480
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001411,4960
frontend/base/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.001112,7680
frontend/default/novysexshop/template/catalog/product/view.phtml0.104812,204,7122,359,296
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.01361384,416262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0021152,264262,144
OBSERVER: catalogrule0.0019147,480262,144
frontend/default/default/template/easylightbox/media.phtml0.00391150,888262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001316,2000
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.00266118,6640
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option0.0002718,0640
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/simple.phtml0.00651284,792524,288
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.00511277,592524,288
locale/currency0.0017265,0320
frontend/base/default/template/productalert/price.phtml0.0011119,5280
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.01391137,984262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001105,4160
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0005121,9120
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0016148,6800
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.005515920
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0020150,3760
OBSERVER: bundle_observer0.0018146,0000
CACHE_URL0.0040155,528262,144