V košíku nejsou žádné položky.

Váš diskrétní Sexshop číslo 1!

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

Vakuová pumpa na prsa - EASY GROW

Vakuová pumpa určená ke zvýšení velikosti a citlivosti prsou. Vakuové košíčky jsou propojené s odsávacím balónkem, kterým pohodlně vypumpujete přebytečný vzduch. Samotné košíčky jsou opatřeny elastickým popruhem, který Vám bude držet podobně, jako podprsenka. Toto řešení pak usnadní jakoukoliv manipulaci s prsní vakuovou pumpou.

Vakuová pumpa na prsa - EASY GROW

Více pohledů

  • Vakuová pumpa na prsa - EASY GROW
  • Vakuová pumpa na prsa - EASY GROW
zboží na skladě
zboží skladem expedujeme zítra

Běžná cena: 999,00 Kč

Naše cena: 639,00 Kč

Popis produktu

Vakuová pumpa určená ke zvýšení velikosti a citlivosti prsou. Vakuové košíčky jsou propojené s odsávacím balónkem, kterým pohodlně vypumpujete přebytečný vzduch. Samotné košíčky jsou opatřeny elastickým popruhem, který Vám bude držet podobně, jako podprsenka. Toto řešení pak usnadní jakoukoliv manipulaci s prsní vakuovou pumpou.


 


Pravidelným používáním vakuových pump na prsa docílíte zvětšení prsou a taté zvýšení citlivosti samotných bradavek. Při milostných hrátkách pak zjistíte, že jsou Vaše prsa mnohem citlivější na samotné doteky a vzruchy.Tato erotická hračka je určen pro všechny, kteří chtějí zažít nové erotické pocity. Při používání doporučujeme používat kvalitní lubrikační gely.

Vakuová pumpa na prsa - EASY GROW - Další informace

Kód ero*va00038
Komu je určeno Pro ženy
Vibrace Ne
Napájení Ne
Druh napájení Ne
Průměr maximální (cm) 12
Voděodolnost / waterproof Ano

Možná Vás zaujme i následující

Silikonový lubrikační gel Megaglide classic - 100ml

Silikonový lubrikační gel Megaglide classic - 100ml

Běžná cena: 459,00 Kč

Naše cena: 319,00 Kč

     
[profiler]
Memory usage: real: 21495808, emalloc: 21198128
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.3867100
mage::app::init::system_config0.0013133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00101357,368524,288
mage::app::init::config::load_cache0.006012,168262,144
mage::app::init::stores0.026011,735,6801,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,3120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01151546,568786,432
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0014783,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
mage::app::init_front_controller0.00541302,936524,288
mage::app::init::config::section::stores_sexshop10.002213,104262,144
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0017190,1200
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00121193,552262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00291159,8320
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003136480
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002116640
mage::dispatch::routers_match0.3399100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.012812,315,7682,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0023253,856262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00191157,9120
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.007211,801,1681,835,008
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0007176,0640
OBSERVER: log0.0006171,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0400
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.3266100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.00191127,6560
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0033148139,5760
__EAV_LOAD_MODEL__0.039312,252,8562,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0006154,9280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.001798373,248524,288
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002811648,6640
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01311334,744262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00066266,680262,144
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00751163,808262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01731433,776524,288
OBSERVER: inventory0.00542266,688524,288
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.01291205,128262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.027611,159,1601,048,576
OBSERVER: reports0.027111,081,4881,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0007195,4720
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0009137,8560
OBSERVER: sendfriend0.0004169,7360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0004110,7520
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0005126,312262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001512160
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.043915,767,0805,767,168
BLOCK: formkey0.00051145,4880
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0013857120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0010856960
BLOCK: root0.0005180,3200
BLOCK: head0.00041164,096262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031330,0960
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0002823,3680
BLOCK: after_body_start0.00041123,192262,144
BLOCK: global_notices0.0003171,8160
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0003184,712262,144
BLOCK: store_language0.0003175,7920
BLOCK: top.container0.0003165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00062245,744262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,0960
BLOCK: global_messages0.0005192,128262,144
BLOCK: footer0.00041113,2560
BLOCK: core_profiler0.0002163,368262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00172119,736262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00082544,6160
BLOCK: catalog.topnav0.00041155,464262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0023474,2320
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00041138,792262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00111128,7200
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,656262,144
BLOCK: right.poll0.00281164,4400
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00081284,240262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003194,440262,144
BLOCK: google_analytics0.0003166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0010135,912262,144
BLOCK: right.newsletter0.0003172,5920
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00051240,368262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,4480
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,1200
BLOCK: custom_currency_selector0.0003173,2480
BLOCK: product.info0.00141175,328262,144
BLOCK: product.info.media0.00041173,5360
BLOCK: product.info.upsell0.0003197,344262,144
BLOCK: product.info.additional0.0003172,0880
BLOCK: product.description0.0003172,0320
BLOCK: product.attributes0.0003182,8720
BLOCK: product.info.addto0.0006111,960262,144
BLOCK: product.info.addtocart0.0006111,9680
BLOCK: product.info.product_additional_data0.00091182,4560
BLOCK: product.review.form0.00231277,872262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Entity_Customer0.0009114,0960
BLOCK: product.info.options.wrapper0.0006112,0000
BLOCK: product.info.options0.0003178,392262,144
BLOCK: html_calendar0.0003171,4240
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.0005112,5440
BLOCK: product.clone_prices0.0005112,6000
BLOCK: product.info.container10.0003172,1520
BLOCK: catalog.product.related0.0003191,5520
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041147,2880
BLOCK: productalert.price0.0003173,5840
BLOCK: productalert.stock0.0003172,9600
BLOCK: product.info.simple0.0003189,6240
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.1872100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0007506960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.0624291,398,8001,310,720
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00803152,0960
frontend/default/novysexshop/template/page/vyrobek.phtml0.177313,327,8963,407,872
frontend/default/novysexshop/template/page/html/head.phtml0.00851123,960262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00241016,5120
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004137,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00474711,1520
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00224712,2800
frontend/default/novysexshop/template/page/html/header.phtml0.01791485,272524,288
frontend/default/novysexshop/template/currency/currency.phtml0.00471300,960262,144
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001514,0480
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001411,4960
frontend/base/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.001012,7680
frontend/default/novysexshop/template/catalog/product/view.phtml0.139912,630,3282,621,440
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.01361384,392262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0020152,2320
OBSERVER: catalogrule0.0019147,4480
frontend/default/default/template/easylightbox/media.phtml0.00611160,776262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001842,3200
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.00266118,6640
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option0.0002718,0640
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/simple.phtml0.00741295,888524,288
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.00982293,960262,144
locale/currency0.0026473,0640
frontend/base/default/template/productalert/price.phtml0.0011119,5360
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.01341135,544262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001105,4160
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0006121,9120
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0016148,6800
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0086111,9120
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.013318,9360
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.00621113,784262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00611111,544262,144
OBSERVER: tax0.0039112,3520
OBSERVER: giftmessage0.0003130,9520
OBSERVER: bundle_observer0.0020245,6640
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0018140,1680
frontend/base/default/template/catalog/product/list/upsell.phtml0.01101278,920262,144
CACHE_URL0.0045161,5920