V košíku nejsou žádné položky.

Váš diskrétní Sexshop číslo 1!

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

Vakuová pumpa Red for Man

Vakuová pumpa s plynulou regulací podtlaku. Pomůcka je vhodná pro zpevnění mužské erekce.
Vakuová pumpa Pink for Man

Více pohledů

  • Vakuová pumpa Pink for Man
zboží na skladě
zboží skladem expedujeme zítra

Běžná cena: 799,00 Kč

Naše cena: 419,00 Kč

Popis produktu

Vakuová pumpa světle červené barvy s možností plynulé regulací podtlaku. Tato vakuová pumpa se používá pro zlepšení a podporu mužské erekce. Další vlastností je, že po použití vakuové pumpy je mužský penis citlivější a vnímavější k dotykům.


 


Těsnící kroužek, který zaručuje udržení podtlaku je vyroben z velmi pružného gelového materiálu, který se krásně přizpůsobí každému muži. Následným stlačením balónku si napumpujete požadovanou velikost penisu.


 


POZOR: Vždy dbejte na bezbolestnost a také doporučujeme použití lubrikačních gelů.

Vakuová pumpa Red for Man - Další informace

Kód ero*va00007
Komu je určeno Pro muže
Délka (cm) 20
Vibrace Ne
Napájení Ne
Druh napájení žádný
Průměr minimální (cm) 3
Průměr maximální (cm) 4,5
Voděodolnost / waterproof Ano

Možná Vás zaujme i následující

Silikonový gel Glide 4 You - 100ml

Silikonový gel Glide 4 You - 100ml

Běžná cena: 459,00 Kč

Naše cena: 329,00 Kč

Dezinfekce pro erotické hračky - Special Cleaner 50 ml

Dezinfekce pro erotické hračky - Special Cleaner 50 ml

Běžná cena: 199,00 Kč

Naše cena: 129,00 Kč

   
[profiler]
Memory usage: real: 20709376, emalloc: 20364120
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.4067100
mage::app::init::system_config0.0021133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00131357,368524,288
mage::app::init::config::load_cache0.004913760
mage::app::init::stores0.023111,692,1201,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,312262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01191546,544786,432
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0014783,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
mage::app::init_front_controller0.00391174,048262,144
mage::app::init::config::section::stores_sexshop10.001711,2720
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0015188,352262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0004168,2640
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00321159,7920
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003156480
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002136640
mage::dispatch::routers_match0.3629100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.010612,313,6562,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0022253,9040
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00191157,944262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.005311,798,9521,572,864
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0007176,088262,144
OBSERVER: log0.0006171,408262,144
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,064262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.3518100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.00181127,6560
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0033148139,5760
__EAV_LOAD_MODEL__0.041812,249,5682,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0005154,9280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.002098373,296524,288
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002911648,6640
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01471333,688262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00056266,6800
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00781161,576262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01921431,944524,288
OBSERVER: inventory0.00642268,520262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.01461203,320262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.018311,155,6241,310,720
OBSERVER: reports0.017711,077,9521,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006195,496262,144
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0008137,8560
OBSERVER: sendfriend0.0005169,7360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0004110,7520
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0007126,6640
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001512160
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.047615,755,3205,767,168
BLOCK: formkey0.00051145,480262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0013857120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0010856960
BLOCK: root0.0006180,3200
BLOCK: head0.00051164,128262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041330,0960
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0003823,3680
BLOCK: after_body_start0.00041123,1600
BLOCK: global_notices0.0003171,8160
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0003184,7120
BLOCK: store_language0.0003175,840262,144
BLOCK: top.container0.0003165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00082245,712524,288
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,0960
BLOCK: global_messages0.0006192,128262,144
BLOCK: footer0.00041113,2560
BLOCK: core_profiler0.0003163,3360
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,240262,144
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00182119,7360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00082544,6160
BLOCK: catalog.topnav0.00051155,576262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0024474,2320
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00041138,824262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00121128,7200
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0010138,6480
BLOCK: right.poll0.00301164,4400
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00071272,216262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004194,656262,144
BLOCK: google_analytics0.0003166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0010135,9120
BLOCK: right.newsletter0.0004172,600262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00061240,336262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,4480
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,1200
BLOCK: custom_currency_selector0.0003173,288262,144
BLOCK: product.info0.00161175,2960
BLOCK: product.info.media0.00051173,560262,144
BLOCK: product.info.upsell0.0004197,3200
BLOCK: product.info.additional0.0003172,096262,144
BLOCK: product.description0.0003172,0320
BLOCK: product.attributes0.0003182,8720
BLOCK: product.info.addto0.0006111,9520
BLOCK: product.info.addtocart0.0006111,9680
BLOCK: product.info.product_additional_data0.00101182,456262,144
BLOCK: product.review.form0.00261277,856262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Entity_Customer0.0009114,0960
BLOCK: product.info.options.wrapper0.0006112,0000
BLOCK: product.info.options0.0004178,368262,144
BLOCK: html_calendar0.0003171,4240
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.0006112,5440
BLOCK: product.clone_prices0.0006112,6000
BLOCK: product.info.container10.0003172,1520
BLOCK: catalog.product.related0.0004191,552262,144
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00051147,2880
BLOCK: productalert.price0.0003173,600262,144
BLOCK: productalert.stock0.0003172,9600
BLOCK: product.info.simple0.0004189,6240
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.2178100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0008526960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.0707301,382,9921,835,008
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00953253,8560
frontend/default/novysexshop/template/page/vyrobek.phtml0.207113,328,7683,407,872
frontend/default/novysexshop/template/page/html/head.phtml0.01021123,936262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00301016,5120
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005137,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00524811,1520
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00244812,4080
frontend/default/novysexshop/template/page/html/header.phtml0.01841482,096262,144
frontend/default/novysexshop/template/currency/currency.phtml0.00481297,808262,144
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001514,0480
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001411,4960
frontend/base/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.001012,7680
frontend/default/novysexshop/template/catalog/product/view.phtml0.167212,640,8162,883,584
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.01561384,392262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0023152,240262,144
OBSERVER: catalogrule0.0021147,456262,144
frontend/default/default/template/easylightbox/media.phtml0.00531156,840262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001737,0960
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.00346118,6800
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option0.0003718,0640
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/simple.phtml0.00641284,776524,288
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.01253287,808524,288
locale/currency0.0017665,0320
frontend/base/default/template/productalert/price.phtml0.0011119,5200
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.01581138,032262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001105,4160
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0005121,9120
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0019148,6800
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0070122,6080
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.0204114,3040
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.00771116,0800
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00751113,8400
OBSERVER: tax0.0043112,5680
OBSERVER: giftmessage0.0003131,1760
OBSERVER: bundle_observer0.0023245,656262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0021140,160262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/list/upsell.phtml0.02121283,176262,144
CACHE_URL0.0046162,7680