V košíku nejsou žádné položky.

Váš diskrétní Sexshop číslo 1!

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

Vakuová pumpa pro ženy - Vagina Sucker

Vaginální vakuová, která Vám pomůže k většímu prožitku Vašeho milostného prožitku. DOPORUČUJEME všem milovníkům krásného a intenzivního milování.
Vakuová pumpa pro ženy - Vagina Sucker

Více pohledů

  • Vakuová pumpa pro ženy - Vagina Sucker
  • Vakuová pumpa pro ženy - Vagina Sucker
  • Vakuová pumpa pro ženy - Vagina Sucker
externí sklad

Běžná cena: 899,00 Kč

Naše cena: 709,00 Kč

Popis produktu

Vaginální vakuová pumpa tělové barvy je určená pro ženy. Tato vakuová pumpa Vám pomůže zvýšit citlivost a zároveň zúží Vaše přirození. Tato vakuová pumpa je o velikosti 14 cm a šířce 7cm.


 


Okolo celé vakuové pumpy je umístěno těsnění, které dokonale přilne k Vašemu přirození a tak udrží maximální těsnosti. S touto vakuovou pumpou si ještě více užijete Vaše milování než dříve. DOPORUČUJEME všem milovníkům krásného a intenzivního milování.


 


POZOR: Vždy dbejte na bezbolestnost a také doporučujeme použití lubrikačních gelů.

Vakuová pumpa pro ženy - Vagina Sucker - Další informace

Kód ero*va00018
Komu je určeno Pro ženy
Délka (cm) 14
Vibrace Ne
Napájení Ne
Druh napájení Ne
Průměr minimální (cm) 7
Voděodolnost / waterproof Ano

Možná Vás zaujme i následující

Silikonový lubrikační gel Megaglide classic - 100ml

Silikonový lubrikační gel Megaglide classic - 100ml

Běžná cena: 459,00 Kč

Naše cena: 319,00 Kč

     
[profiler]
Memory usage: real: 21495808, emalloc: 21126800
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.3727100
mage::app::init::system_config0.0013133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00111357,368524,288
mage::app::init::config::load_cache0.004913760
mage::app::init::stores0.023511,692,1201,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,312262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01241546,544786,432
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0013783,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
mage::app::init_front_controller0.00471299,336524,288
mage::app::init::config::section::stores_sexshop10.001711,2720
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0015188,352262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00121193,552262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00331159,8880
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003136480
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001116640
mage::dispatch::routers_match0.3299100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.009912,313,6322,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0019253,9040
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00191157,928262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004711,798,9681,835,008
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0007176,0640
OBSERVER: log0.0006171,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0400
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.3195100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.00191127,6560
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0033148139,5760
__EAV_LOAD_MODEL__0.040712,257,0802,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0005154,9280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.001898373,320262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002911648,6640
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01441334,520262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00066266,6800
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00771168,280262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01401432,000524,288
OBSERVER: inventory0.00502266,680262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00981203,360262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.018611,155,5841,310,720
OBSERVER: reports0.018011,077,9121,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006195,488262,144
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0008137,8560
OBSERVER: sendfriend0.0004169,7360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0005110,7520
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0087126,6640
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001412160
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.045215,767,1205,767,168
BLOCK: formkey0.00051145,472262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0014857120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0010856960
BLOCK: root0.0005180,3200
BLOCK: head0.00041164,096262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041330,0960
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0002823,3680
BLOCK: after_body_start0.00041123,1600
BLOCK: global_notices0.0003171,864262,144
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0003184,7120
BLOCK: store_language0.0003175,792262,144
BLOCK: top.container0.0003165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00062245,728262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,0960
BLOCK: global_messages0.0005192,1200
BLOCK: footer0.00041113,2560
BLOCK: core_profiler0.0002163,3360
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,288262,144
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00172119,7360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00082544,6160
BLOCK: catalog.topnav0.00041155,448262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0024474,2320
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00041138,784262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00111128,7200
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,6480
BLOCK: right.poll0.00281164,440262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00091284,264262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003194,440262,144
BLOCK: google_analytics0.0003166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0009135,9120
BLOCK: right.newsletter0.0003172,632262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00051240,320262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,4480
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,1200
BLOCK: custom_currency_selector0.0003173,280262,144
BLOCK: product.info0.00141175,2960
BLOCK: product.info.media0.00051173,576262,144
BLOCK: product.info.upsell0.0004197,3200
BLOCK: product.info.additional0.0003172,088262,144
BLOCK: product.description0.0003172,0320
BLOCK: product.attributes0.0003182,8720
BLOCK: product.info.addto0.0006111,9520
BLOCK: product.info.addtocart0.0006111,9680
BLOCK: product.info.product_additional_data0.00101182,456262,144
BLOCK: product.review.form0.00241277,872262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Entity_Customer0.0008114,0960
BLOCK: product.info.options.wrapper0.0005112,0000
BLOCK: product.info.options0.0003178,400262,144
BLOCK: html_calendar0.0003171,4240
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.0006112,5440
BLOCK: product.clone_prices0.0005112,6000
BLOCK: product.info.container10.0003172,1520
BLOCK: catalog.product.related0.0004191,592262,144
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00051147,2880
BLOCK: productalert.price0.0003173,584262,144
BLOCK: productalert.stock0.0003172,9600
BLOCK: product.info.simple0.0004189,6240
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.1815100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0007506960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.0635291,387,5601,835,008
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00823152,0960
frontend/default/novysexshop/template/page/vyrobek.phtml0.171513,311,5363,407,872
frontend/default/novysexshop/template/page/html/head.phtml0.00871123,936262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00251016,5120
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005137,592262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00474711,1520
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00224712,2800
frontend/default/novysexshop/template/page/html/header.phtml0.01801482,112262,144
frontend/default/novysexshop/template/currency/currency.phtml0.00451297,816262,144
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001514,0480
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001411,4960
frontend/default/novysexshop/template/catalog/product/view.phtml0.134312,611,7282,883,584
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.01361384,384262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0021152,232262,144
OBSERVER: catalogrule0.0020147,448262,144
frontend/default/default/template/easylightbox/media.phtml0.00781164,680262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00021052,7680
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.00286118,6800
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option0.0002718,0640
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/simple.phtml0.00631284,736524,288
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.00872282,808524,288
locale/currency0.0017465,0320
frontend/base/default/template/productalert/price.phtml0.0011119,5280
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.01401136,904262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001105,4160
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0005121,9120
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0016148,6800
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0084111,9280
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.007318,9360
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.00601113,7840
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00591111,5440
OBSERVER: tax0.0039112,3520
OBSERVER: giftmessage0.0003130,9520
OBSERVER: bundle_observer0.0021245,664262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0018140,168262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/list/upsell.phtml0.00941279,960262,144
CACHE_URL0.0044162,0160