V košíku nejsou žádné položky.

Váš diskrétní Sexshop číslo 1!

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

Vakuová pumpa simulující orální sex - Blowjob pump

Vakuová pumpa simulující orální sex. Jedině s touto vakuovou pumpou dosáhnete pocitů, jako při samotném orálním sexu. Blowjob pump je erotická pomůcka určená výhradně pro dráždění žaludu. Dokonale napodobuje simulaci ženských úst.

Vakuová pumpa simulující orální sex - Blowjob pump
externí sklad
599,00 Kč

Popis produktu

Vakuová pumpa simulující orální sex. Jedině s touto vakuovou pumpou dosáhnete pocitů, jako při samotném orálním sexu. Blowjob pump je erotická pomůcka určená výhradně pro dráždění žaludu. Dokonale napodobuje simulaci ženských úst při sání, cucání a lízání. Chcete si denně užívat pocity, jako při orálním sexu? Již neváhejte a pořiďte si tuto vakuovou pumpu, která umí napodobovat pocity, jako při samotném orálním sexu.


 


Balení obsahuje:



  • - balónek

  • - hadičku

  • - trychtýř

  • - silikonovou flexibilní manžetu.


 


POZOR: Vždy dbejte na bezbolestnost a také doporučujeme použití lubrikačních gelů.

Vakuová pumpa simulující orální sex - Blowjob pump - Další informace

Kód ero*va00021
Komu je určeno Pro muže
Délka (cm) 7,5
Vibrace Ne
Napájení Ne
Druh napájení Ne
Průměr minimální (cm) 5
Průměr maximální (cm) 5,5
Voděodolnost / waterproof Ano

Možná Vás zaujme i následující

Znecitlivující sprej na penis Prolong 101 - 30ml

Znecitlivující sprej na penis Prolong 101 - 30ml

Běžná cena: 410,00 Kč

Naše cena: 249,00 Kč

EROS - Anální znecitlivující sprej - 30ml

EROS - Anální znecitlivující sprej - 30ml

Běžná cena: 405,00 Kč

Naše cena: 309,00 Kč

   
[profiler]
Memory usage: real: 21495808, emalloc: 21208888
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.4151100
mage::app::init::system_config0.0013133,2880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00101357,408524,288
mage::app::init::config::load_cache0.005912,168262,144
mage::app::init::stores0.026211,735,6721,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,3120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01181546,568786,432
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0013783,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
mage::app::init_front_controller0.00551302,976524,288
mage::app::init::config::section::stores_sexshop10.002213,088262,144
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0017190,1760
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00121193,552262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00311159,8160
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003156480
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002136640
mage::dispatch::routers_match0.3681100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.027712,315,7682,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0020253,872262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00921157,9120
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.014911,801,1521,835,008
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0008176,0640
OBSERVER: log0.0007171,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0400
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.3399100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.00201127,6560
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0035148139,5760
__EAV_LOAD_MODEL__0.050912,250,7442,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0005154,9280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.001998373,288524,288
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002911648,6640
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01391334,856262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00056266,6800
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01731161,680262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01781433,800524,288
OBSERVER: inventory0.00552268,560524,288
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.01301205,136262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.019211,159,1841,048,576
OBSERVER: reports0.018611,081,5121,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006195,4720
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0008137,8560
OBSERVER: sendfriend0.0005169,7360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0004110,7520
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0005126,312262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001512160
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.048515,767,1845,767,168
BLOCK: formkey0.00061145,4720
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0013857120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0010856960
BLOCK: root0.0006180,3200
BLOCK: head0.00051164,128262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041330,0960
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0003823,3680
BLOCK: after_body_start0.00041123,192262,144
BLOCK: global_notices0.0003171,8160
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0003184,752262,144
BLOCK: store_language0.0003175,7920
BLOCK: top.container0.0003165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00072245,760262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,0960
BLOCK: global_messages0.0006192,144262,144
BLOCK: footer0.00051113,2560
BLOCK: core_profiler0.0003163,384262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00182119,736262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00082544,6160
BLOCK: catalog.topnav0.00051155,464262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0024474,2320
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00041138,808262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00121128,7200
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,696262,144
BLOCK: right.poll0.00301164,4400
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00091284,240262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004194,472262,144
BLOCK: google_analytics0.0003166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0011135,912262,144
BLOCK: right.newsletter0.0003172,5920
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00061240,352262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,4480
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,1200
BLOCK: custom_currency_selector0.0003173,2480
BLOCK: product.info0.00151175,336262,144
BLOCK: product.info.media0.00061173,5360
BLOCK: product.info.upsell0.0004197,320262,144
BLOCK: product.info.additional0.0003172,0880
BLOCK: product.description0.0003172,0320
BLOCK: product.attributes0.0003182,8720
BLOCK: product.info.addto0.0006111,952262,144
BLOCK: product.info.addtocart0.0008111,9680
BLOCK: product.info.product_additional_data0.00101182,4560
BLOCK: product.review.form0.00261277,880262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Entity_Customer0.0009114,0960
BLOCK: product.info.options.wrapper0.0006112,0000
BLOCK: product.info.options0.0004178,360262,144
BLOCK: html_calendar0.0003171,4240
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.0006112,5440
BLOCK: product.clone_prices0.0006112,6000
BLOCK: product.info.container10.0003172,1520
BLOCK: catalog.product.related0.0004191,5520
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00051147,2880
BLOCK: productalert.price0.0003173,5440
BLOCK: productalert.stock0.0003172,9600
BLOCK: product.info.simple0.0003189,6240
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.1916100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0007526960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.0686301,390,7841,310,720
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00893253,8560
frontend/default/novysexshop/template/page/vyrobek.phtml0.181413,339,3843,407,872
frontend/default/novysexshop/template/page/html/head.phtml0.00881123,976262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00241016,5120
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005137,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00484811,1840
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00224812,4080
frontend/default/novysexshop/template/page/html/header.phtml0.01851485,280524,288
frontend/default/novysexshop/template/currency/currency.phtml0.00491300,936262,144
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001514,0480
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001411,4960
frontend/base/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.001012,7680
frontend/default/novysexshop/template/catalog/product/view.phtml0.143112,632,1842,621,440
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.01391384,432262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0021152,2320
OBSERVER: catalogrule0.0019147,4480
frontend/default/default/template/easylightbox/media.phtml0.00391151,160262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001526,6480
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.00266118,6640
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option0.0002718,0640
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/simple.phtml0.00991295,504524,288
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.01573298,312262,144
locale/currency0.0027573,0240
frontend/base/default/template/productalert/price.phtml0.0011119,5440
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.01431138,352262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001105,4160
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0005121,9120
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0016148,6800
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0072122,6080
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.0075114,0080
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.00621116,080262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00601113,840262,144
OBSERVER: tax0.0040112,5680
OBSERVER: giftmessage0.0003131,1760
OBSERVER: bundle_observer0.0020244,6240
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0017139,1280
frontend/base/default/template/catalog/product/list/upsell.phtml0.01691283,000262,144
CACHE_URL0.0045161,9280