V košíku nejsou žádné položky.

Váš diskrétní Sexshop číslo 1!

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

 

Levné vibrátory pro ženy

 

Vakuové pumpy pro Vaše kvalitní milování pořídíte v sexshopu 1-sexshop.cz.

 

Kategorie sexshopu vakuové pumpy. Vakuové pumpy mohou být vibrační či nevibrační a také se dělí podle toho komu jsou určeny. Zda se jedná o vakuovou pumpu pro muže či pro ženy.

 

Vakuové pumpy se u mužů používají k lepšímu dosažení erekce. U žen pomůže vakuová pumpa zvýšit citlivost intimních partií a lépe je prokrvit. Vakuové pumpy pracují na principu zniklého podtlaku. Díky tomuto podtlaku pomáhají lepšímu prokrvení penisu nebo vagíny. Vakuové pumpy Vám můžeme dodat v různých velikostech a různých provedeních.

 

Vakuové pumpy - v této sekci najdete vakuové pumpy vibrační i nevibrační. Vakuové pumpy pracuji na základě podtlaku, který způsobý prokrvení penisu, nebo vaginy či bradavek a tím se partie stane citlivější. U mužů dopomůže k erekci lepší erekci a při pravidelném používání zároveň může prodloužit penis.Vakuové pumpy máme v různých velikostech a různých provedeních.

Položky 120 z celkem 37

na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2

Nastavit sestupně

Položky 120 z celkem 37

na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2

Nastavit sestupně
[profiler]
Memory usage: real: 20185088, emalloc: 19476176
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.5906100
mage::app::init::system_config0.0013133,2800
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00341642,552786,432
mage::app::init::config::load_cache0.004913760
mage::app::init::stores0.023311,692,3201,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,3120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01211546,512524,288
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0012703,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
mage::app::init_front_controller0.01031299,312262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.001514480
mage::app::init::config::section::stores_sexshop10.003411,2720
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0027188,3280
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00201193,552262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00371159,8640
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004176480
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002126640
mage::dispatch::routers_match0.5345100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.013412,682,8082,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0020253,9040
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00221157,9680
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004811,799,0001,572,864
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0007176,0880
OBSERVER: log0.0006171,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0560
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view0.5206100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0007742,8640
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00181127,8000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0037194153,9040
__EAV_LOAD_MODEL__0.033041,331,5281,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0008268,9360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.001790342,896262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00246830,3920
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01334190,968262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00043841,0320
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00444103,4880
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.00624221,720262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00594217,880262,144
CORE::create_object_of::Mage_GoogleOptimizer_Model_Code_Category0.0001414,3840
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00231284,472262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00111164,2240
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00091159,6000
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005195,6800
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0005120,8000
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.001312160
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.064214,740,1124,718,592
BLOCK: formkey0.00051145,560262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0010587120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0007586960
BLOCK: root0.0005180,3200
BLOCK: head0.00041164,0960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041227,8400
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001310,7200
BLOCK: after_body_start0.00041123,1600
BLOCK: global_notices0.0003171,8160
BLOCK: header0.0003173,256262,144
BLOCK: top.links0.0003184,7120
BLOCK: store_language0.0003175,7920
BLOCK: top.container0.0003165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00062245,7120
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,112262,144
BLOCK: global_messages0.0005192,2480
BLOCK: footer0.00041113,256262,144
BLOCK: core_profiler0.0002163,3360
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00182119,776262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.002591161,8480
BLOCK: catalog.topnav0.0003179,6320
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0002120,5440
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0024474,232262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00031138,7840
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00111141,992262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,9040
BLOCK: right.poll0.00281164,696262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00061272,2080
BLOCK: google_analytics0.0003166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0010136,0400
BLOCK: right.newsletter0.0003172,624262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00061240,368262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,4480
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0004192,1200
BLOCK: custom_currency_selector0.0003173,2480
BLOCK: category.products0.02951520,584524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.0009235,0800
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.02143757,280524,288
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.09923157,408786,432
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.02533516,768262,144
BLOCK: product_list0.0004196,9520
BLOCK: product_list_toolbar0.00421231,440262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00041110,0320
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00051147,304262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render0.4069100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0008586960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.1521411,866,1761,835,008
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.01154271,0160
frontend/default/novysexshop/template/page/3columns.phtml0.391314,716,5684,980,736
frontend/default/novysexshop/template/page/html/head.phtml0.00871123,648262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.0020914,6000
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005137,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00605711,1520
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00285713,5600
frontend/default/novysexshop/template/page/html/header.phtml0.01841482,384524,288
frontend/default/novysexshop/template/currency/currency.phtml0.00451298,336262,144
CORE::create_object_of::Mage_Directory_Model_Currency0.0007412,4960
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001514,0480
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001514,1360
frontend/default/novysexshop/template/catalog/category/view.phtml0.297412,937,8323,145,728
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.0015199,3360
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01781505,424262,144
OBSERVER: tax0.01011261,4000
OBSERVER: inventory0.00631190,040262,144
OBSERVER: giftmessage0.0006135,6560
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Mysql4_Review_Summary_Collection0.0003112,7040
frontend/default/novysexshop/template/catalog/product/list.phtml0.162911,014,2401,048,576
frontend/base/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0056111,1840
frontend/default/novysexshop/template/page/html/pager.phtml0.001613,2640
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.000320105,0400
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.075720477,552524,288
locale/currency0.00213965,0320
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0003209440
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0003206800
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0007147,728262,144
frontend/base/default/template/directory/currency.phtml0.002714,5040
frontend/default/novysexshop/template/catalog/navigation/vert_nav.phtml0.051211,046,8561,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Tree0.0003119,3920
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.022210800
CACHE_URL0.01091139,592262,144