V košíku nejsou žádné položky.

Váš diskrétní Sexshop číslo 1!

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

 

Levné vibrátory pro ženy

 

Vakuové pumpy pro Vaše kvalitní milování pořídíte v sexshopu 1-sexshop.cz.

 

Kategorie sexshopu vakuové pumpy. Vakuové pumpy mohou být vibrační či nevibrační a také se dělí podle toho komu jsou určeny. Zda se jedná o vakuovou pumpu pro muže či pro ženy.

 

Vakuové pumpy se u mužů používají k lepšímu dosažení erekce. U žen pomůže vakuová pumpa zvýšit citlivost intimních partií a lépe je prokrvit. Vakuové pumpy pracují na principu zniklého podtlaku. Díky tomuto podtlaku pomáhají lepšímu prokrvení penisu nebo vagíny. Vakuové pumpy Vám můžeme dodat v různých velikostech a různých provedeních.

 

Vakuové pumpy - v této sekci najdete vakuové pumpy vibrační i nevibrační. Vakuové pumpy pracuji na základě podtlaku, který způsobý prokrvení penisu, nebo vaginy či bradavek a tím se partie stane citlivější. U mužů dopomůže k erekci lepší erekci a při pravidelném používání zároveň může prodloužit penis.Vakuové pumpy máme v různých velikostech a různých provedeních.

Položky 120 z celkem 37

na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2

Nastavit sestupně

Položky 120 z celkem 37

na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2

Nastavit sestupně
[profiler]
Memory usage: real: 18087936, emalloc: 17524904
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.5613100
mage::app::init::system_config0.0018133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00171357,384524,288
mage::app::init::config::load_cache0.008912,168262,144
mage::app::init::stores0.032211,735,7761,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0004119,3120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01521546,600786,432
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0011633,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0003114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0003114,0320
mage::app::init_front_controller0.00611302,944524,288
mage::app::init::config::section::stores_sexshop10.002613,088262,144
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0018190,1200
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00141193,576262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00341159,8480
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003176480
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002126640
mage::dispatch::routers_match0.4974100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.017112,315,7442,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0021253,856262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00221157,9120
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.011111,801,1441,835,008
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0008176,0640
OBSERVER: log0.0007171,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0400
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view0.4796100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0005431,2880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00191127,8000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0037188152,512262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.036941,331,3521,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0009268,9360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.001790342,920262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00236830,3920
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01604190,9520
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00033840,952262,144
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00444103,360262,144
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.01824223,3760
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.01794219,5360
CORE::create_object_of::Mage_GoogleOptimizer_Model_Code_Category0.0001414,2880
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00241284,456262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00121164,168262,144
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00111159,560262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006195,696262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0005120,4400
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.001412160
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.047614,740,1204,456,448
BLOCK: formkey0.00071145,4640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0010587120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.000858656262,144
BLOCK: root0.0009180,3200
BLOCK: head0.00071164,112262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041227,8400
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0002310,7200
BLOCK: after_body_start0.00071123,176262,144
BLOCK: global_notices0.0005171,8160
BLOCK: header0.0005173,2400
BLOCK: top.links0.0004184,7120
BLOCK: store_language0.0004175,792262,144
BLOCK: top.container0.0003165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00082245,736262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0004172,0960
BLOCK: global_messages0.0006192,256262,144
BLOCK: footer0.00051113,2560
BLOCK: core_profiler0.0003163,3360
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,240262,144
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00192119,7360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.002690160,0560
BLOCK: catalog.topnav0.0003179,6320
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0003120,544262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0024474,2320
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00041138,784262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00131141,9760
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,9040
BLOCK: right.poll0.00301164,744262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00081272,208262,144
BLOCK: google_analytics0.0003166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0011136,0400
BLOCK: right.newsletter0.0003172,5920
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00071240,368262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,4480
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0004192,144262,144
BLOCK: custom_currency_selector0.0003173,2480
BLOCK: category.products0.00821520,640524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.0005119,8480
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.01462329,920262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.07292126,672524,288
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.02622517,240262,144
BLOCK: product_list0.0004196,9520
BLOCK: product_list_toolbar0.00431231,448262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00041110,056262,144
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00051147,2880
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render0.3658100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0008586960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.113640831,824786,432
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.01134169,520262,144
frontend/default/novysexshop/template/page/3columns.phtml0.348313,693,6003,670,016
frontend/default/novysexshop/template/page/html/head.phtml0.00821123,6480
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.0020914,6000
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005137,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00605711,1520
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00285713,5600
frontend/default/novysexshop/template/page/html/header.phtml0.01891485,464524,288
frontend/default/novysexshop/template/currency/currency.phtml0.00511301,424262,144
CORE::create_object_of::Mage_Directory_Model_Currency0.0001412,4960
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001514,0480
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001514,1280
frontend/base/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.001112,7680
frontend/default/novysexshop/template/catalog/category/view.phtml0.299512,948,7523,145,728
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.0015199,3360
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01871505,912262,144
OBSERVER: tax0.00961261,832262,144
OBSERVER: inventory0.00771190,0720
OBSERVER: giftmessage0.0006135,6560
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Mysql4_Review_Summary_Collection0.0003112,7040
frontend/default/novysexshop/template/catalog/product/list.phtml0.166911,025,2721,048,576
frontend/base/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0060111,1840
frontend/default/novysexshop/template/page/html/pager.phtml0.001813,2640
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.000320105,0400
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.081320488,632524,288
locale/currency0.00313973,0640
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0003209520
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0003206800
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0007147,7280
frontend/base/default/template/directory/currency.phtml0.009114,5040
CACHE_URL0.01261139,776262,144