V košíku nejsou žádné položky.

Váš diskrétní Sexshop číslo 1!

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

Vibrátor Slim plus FLUO - oranžový

Vibrátor Slim plus FLUO je módně barevný, více rychlostní, vodotěsný a vyrobený z příjemného materiálu, který se velmi snadno přizpůsobí Vašim potřebám. Vibrátor FLUO je prostě vše, co si od vibrátoru můžete přát. Díky ovládání si snadno vyberte rychlost vibrací a pak už si jen můžete užívat své erotické představy.

Vibrátor Slim plus FLUO - oranžový

Více pohledů

  • Vibrátor Slim plus FLUO - oranžový
  • Vibrátor Slim plus FLUO - oranžový
  • Vibrátor Slim plus FLUO - oranžový
zboží není skladem
není skladem

Běžná cena: 580,00 Kč

Naše cena: 289,00 Kč

Popis produktu

Vibrátor Slim plus FLUO je módně barevný, více rychlostní, vodotěsný a vyrobený z příjemného materiálu, který se velmi snadno přizpůsobí Vašim potřebám. Vibrátor FLUO je prostě vše, co si od vibrátoru můžete přát. Díky ovládání si snadno vyberte rychlost vibrací a pak už si jen můžete užívat své erotické představy.


 


Vibrátor Slim plus FLUO:



  • - vodotěsný vibrátor

  • - tichý vibrátor

  • - více rychlostní vibrátor

  • - příjemný a jemný materiál (ABS plast - Soft Touch)

  • - neobsahuje ftaláty

  • - napájení pouze 2x AA baterie


 


Vibrátor FLUO oranžové barvy se vyznačuje velmi jemným povrchem vibrátoru, který je vytvořen z tzv. ABS plastu. Tento materiál se používá převážně u dražších erotických pomůcek a neobsahuje škodlivé ftaláty.

Vibrátor Slim plus FLUO - oranžový - Další informace

Kód ero*v00256
Délka (cm) 14,5
Materiál ABS plast
Napájení Ne
Druh napájení 2x AAA baterie
Průměr minimální (cm) 2,5
Průměr maximální (cm) 2,5
Rotace Ne
Vibrace Ano
Vibrace na klitoris Ne
Voděodolnost / waterproof Ano
Barva Oranžová
[profiler]
Memory usage: real: 22282240, emalloc: 21919544
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.3751100
mage::app::init::system_config0.0015133,2800
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00341642,552786,432
mage::app::init::config::load_cache0.005013760
mage::app::init::stores0.023311,692,3201,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,3120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01201546,512524,288
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0014833,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002126960
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0003126960
mage::app::init_front_controller0.00481299,280262,144
mage::app::init::config::section::stores_sexshop10.001711,2720
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0015188,3280
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00121193,520262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00301159,8480
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0002116480
mage::dispatch::routers_match0.3275100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.013112,682,8722,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0021253,9040
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00211157,9600
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004711,799,0081,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0007176,0880
OBSERVER: log0.0006171,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.3139100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.00191127,6560
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0029106128,6800
__EAV_LOAD_MODEL__0.042412,334,2162,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0005154,9280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0019102388,448262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002912050,2400
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01311348,728262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00066670,9680
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00771168,216262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01181432,416524,288
OBSERVER: inventory0.00421220,504262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00741203,384262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.017711,155,6001,310,720
OBSERVER: reports0.017111,077,9281,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006195,520262,144
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0009137,8640
OBSERVER: sendfriend0.0004169,7360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0004110,7520
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0125126,6640
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001412160
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.045115,767,1605,767,168
BLOCK: formkey0.00051145,504262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0013837120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0010836960
BLOCK: root0.0005180,3200
BLOCK: head0.00041164,136262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031330,0960
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0002823,3680
BLOCK: after_body_start0.00041123,1600
BLOCK: global_notices0.0003171,840262,144
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0003184,7120
BLOCK: store_language0.0003175,800262,144
BLOCK: top.container0.0003165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00072245,712262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,0960
BLOCK: global_messages0.0005192,120262,144
BLOCK: footer0.00041113,2560
BLOCK: core_profiler0.0004163,3360
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,240262,144
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00172119,7360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00082646,3920
BLOCK: catalog.topnav0.00041155,472262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0024474,2320
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00061138,824262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00121128,7200
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,6480
BLOCK: right.poll0.00281164,4400
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00081284,304262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003194,448262,144
BLOCK: google_analytics0.0003166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0010135,9120
BLOCK: right.newsletter0.0003172,608262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00051240,360262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,4480
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,1200
BLOCK: custom_currency_selector0.0003173,248262,144
BLOCK: product.info0.00141175,3200
BLOCK: product.info.media0.00041173,552262,144
BLOCK: product.info.upsell0.0003197,3200
BLOCK: product.info.additional0.0003172,088262,144
BLOCK: product.description0.0003172,0320
BLOCK: product.attributes0.0003182,8720
BLOCK: product.info.addto0.0006111,9520
BLOCK: product.info.addtocart0.0005111,9680
BLOCK: product.info.product_additional_data0.00091182,464262,144
BLOCK: product.review.form0.00241277,848262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Entity_Customer0.0008114,0960
BLOCK: product.info.options.wrapper0.0005112,0000
BLOCK: product.info.options0.0003178,368262,144
BLOCK: html_calendar0.0003171,4240
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.0005112,5440
BLOCK: product.clone_prices0.0006112,6000
BLOCK: product.info.container10.0003172,1520
BLOCK: catalog.product.related0.0003191,584262,144
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041147,2880
BLOCK: productalert.price0.0003173,584262,144
BLOCK: productalert.stock0.0003172,9600
BLOCK: product.info.simple0.0003189,6240
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.1735100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0008476960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.0738271,513,9041,310,720
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00752948,5680
frontend/default/novysexshop/template/page/vyrobek.phtml0.163613,042,2083,145,728
frontend/default/novysexshop/template/page/html/head.phtml0.00881123,928262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00271016,5120
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005137,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00464511,152262,144
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00224512,024262,144
frontend/default/novysexshop/template/page/html/header.phtml0.01841482,112524,288
frontend/default/novysexshop/template/currency/currency.phtml0.00471297,824262,144
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0003514,0480
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001411,496262,144
frontend/base/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.001112,7680
frontend/default/novysexshop/template/catalog/product/view.phtml0.125812,342,6802,359,296
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.01391384,384262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0021152,264262,144
OBSERVER: catalogrule0.0019147,4480
frontend/default/default/template/easylightbox/media.phtml0.00751164,704262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0002947,5440
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.00389161,2640
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option0.00031025,3120
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/simple.phtml0.00641284,760524,288
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.00531277,552262,144
locale/currency0.0017265,0320
frontend/base/default/template/productalert/price.phtml0.0011119,5280
frontend/base/default/template/productalert/stock.phtml0.001112,3840
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.02741270,424262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001147,4960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0006121,8960
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0017148,680262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.004715920
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0022150,3760
OBSERVER: bundle_observer0.0020146,0000
CACHE_URL0.0044160,0560