V košíku nejsou žádné položky.

Váš diskrétní Sexshop číslo 1!

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

 

Levné vibrátory pro ženy

 

Luxusní vibrátory, ale i levné vibrátory pořídíte v kategorii určené převážně pro ženy

 

Nacházíte se v kategorii určené převážně pro ženy. Naleznete zde erotické výrobky a pomůcky určené převážně k uspokojení a dráždění žen. Pokračovat můžete do jednotlivých detailů erotických pomůcek, kde vždy naleznete fotografie výrobku, detailní popisek a také tipy na jejich použití. Erotické pomůcky pro ženy jsou z drtivé části skladem a do 24 hodin jsou také expedovány.

 

Tyto vibrátory (levné vibrátory i luxusní vibrátory), které ocení každá i ta nejnáročnější žena. Jednotlivé výrobky jsou vytvořeny ze zdravotně nezávadných a velice příjemných materiálů. Pořízením erotické pomůcky zn. We-vibe, Lelo či Evolved rozhodně neprohloupíte a potěšíte.

Položky 120 z celkem 219

na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Nastavit sestupně

Položky 120 z celkem 219

na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Nastavit sestupně
[profiler]
Memory usage: real: 18087936, emalloc: 17459968
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.5111100
mage::app::init::system_config0.0014133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00121357,360524,288
mage::app::init::config::load_cache0.005113760
mage::app::init::stores0.023611,692,1441,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,336262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01211546,544786,432
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0011633,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0003114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
mage::app::init_front_controller0.00481299,336524,288
mage::app::init::config::section::stores_sexshop10.001711,2720
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0015188,352262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00121193,552262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00281159,8320
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003176480
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002126640
mage::dispatch::routers_match0.4682100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.010312,313,6962,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0020253,9040
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00201157,960262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004711,798,9681,835,008
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0007176,0640
OBSERVER: log0.0006171,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0400
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view0.4574100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0005431,2800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00181127,8000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0036188152,5120
__EAV_LOAD_MODEL__0.036741,331,2641,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0009268,9360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.001690342,8720
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00236830,3920
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01634190,856262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00033840,9520
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00454103,3600
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.01754221,592262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.01734217,752262,144
CORE::create_object_of::Mage_GoogleOptimizer_Model_Code_Category0.0001414,2880
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00221284,424262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00111164,1840
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00101159,6080
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006195,7280
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0002115,9840
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.001312160
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.042414,740,1924,718,592
BLOCK: formkey0.00051145,504262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0010587120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0007586960
BLOCK: root0.0005180,3200
BLOCK: head0.00041164,112262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031227,8400
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001310,7200
BLOCK: after_body_start0.00041123,1600
BLOCK: global_notices0.0003171,840262,144
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0003184,7120
BLOCK: store_language0.0003175,7920
BLOCK: top.container0.0003165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00062245,672262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,0960
BLOCK: global_messages0.0005192,2480
BLOCK: footer0.00041113,288262,144
BLOCK: core_profiler0.0003163,3360
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00172119,736262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.002793165,3840
BLOCK: catalog.topnav0.0003179,6320
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0002120,5440
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0023474,2320
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002164,400262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.00041138,7840
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00121142,016262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,9040
BLOCK: right.poll0.00291164,704262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00061272,208262,144
BLOCK: google_analytics0.0003166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0003171,1760
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0010136,056262,144
BLOCK: right.newsletter0.0003172,5920
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00061240,344262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,4480
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,1200
BLOCK: custom_currency_selector0.0003173,264262,144
BLOCK: category.products0.00791520,736524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.0005119,8480
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.03922329,944262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.05462127,768524,288
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.02292517,104262,144
BLOCK: product_list0.0003196,9520
BLOCK: product_list_toolbar0.00411231,464262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00041110,0320
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041147,288262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render0.3506100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0009586960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.102140818,008786,432
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.01124169,5200
frontend/default/novysexshop/template/page/3columns.phtml0.335713,688,1763,932,160
frontend/default/novysexshop/template/page/html/head.phtml0.00831123,840262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.0020914,6000
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004137,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00655711,1520
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00305713,5600
frontend/default/novysexshop/template/page/html/header.phtml0.01821482,328524,288
frontend/default/novysexshop/template/currency/currency.phtml0.00451298,280524,288
CORE::create_object_of::Mage_Directory_Model_Currency0.0001412,4960
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001514,0480
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001514,1280
frontend/default/novysexshop/template/catalog/category/view.phtml0.293412,945,0643,145,728
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.0014199,3360
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01551505,672262,144
OBSERVER: tax0.00871261,5440
OBSERVER: inventory0.00551190,048262,144
OBSERVER: giftmessage0.0005135,6560
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Mysql4_Review_Summary_Collection0.0003112,7040
frontend/default/novysexshop/template/catalog/product/list.phtml0.158311,017,9441,310,720
frontend/base/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0068111,5120
frontend/default/novysexshop/template/page/html/pager.phtml0.002813,5760
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.000320105,0400
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.075320477,632262,144
locale/currency0.00213965,032262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0003209520
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0003206800
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0006147,7280
frontend/base/default/template/directory/currency.phtml0.003514,5120
CACHE_URL0.01031146,160262,144