V košíku nejsou žádné položky.

Váš diskrétní Sexshop číslo 1!

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

 

Levné vibrátory pro ženy

 

Luxusní vibrátory, ale i levné vibrátory pořídíte v kategorii určené převážně pro ženy

 

Nacházíte se v kategorii určené převážně pro ženy. Naleznete zde erotické výrobky a pomůcky určené převážně k uspokojení a dráždění žen. Pokračovat můžete do jednotlivých detailů erotických pomůcek, kde vždy naleznete fotografie výrobku, detailní popisek a také tipy na jejich použití. Erotické pomůcky pro ženy jsou z drtivé části skladem a do 24 hodin jsou také expedovány.

 

Tyto vibrátory (levné vibrátory i luxusní vibrátory), které ocení každá i ta nejnáročnější žena. Jednotlivé výrobky jsou vytvořeny ze zdravotně nezávadných a velice příjemných materiálů. Pořízením erotické pomůcky zn. We-vibe, Lelo či Evolved rozhodně neprohloupíte a potěšíte.

Položky 120 z celkem 217

na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Nastavit sestupně

Položky 120 z celkem 217

na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Nastavit sestupně
[profiler]
Memory usage: real: 19136512, emalloc: 18636640
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.5300100
mage::app::init::system_config0.0014133,2720
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00331642,536786,432
mage::app::init::config::load_cache0.005013760
mage::app::init::stores0.024811,855,4641,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,3040
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01201546,600524,288
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0014633,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
mage::app::init_front_controller0.00481299,336524,288
mage::app::init::config::section::stores_sexshop10.001711,2720
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0015188,352262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00121193,552262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00271159,8320
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003176480
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002126640
mage::dispatch::routers_match0.4816100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.013212,682,9762,883,584
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0019253,9040
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00211157,9440
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004911,799,1521,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0007176,1200
OBSERVER: log0.0006171,4160
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,0560
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view0.4679100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0004431,2880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00201127,864262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0038188152,576262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.035841,331,5201,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0012268,944262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.001690342,896524,288
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00246830,3920
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01414190,888262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00033841,0480
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00444103,5040
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.00624221,784262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00594217,944262,144
CORE::create_object_of::Mage_GoogleOptimizer_Model_Code_Category0.0001414,3840
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00231284,4240
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00121164,288262,144
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00101159,712262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006195,784262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0002115,9840
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.001312160
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.065614,740,2804,718,592
BLOCK: formkey0.00051145,4720
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0010587120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0008586960
BLOCK: root0.0005180,368262,144
BLOCK: head0.00041164,0960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031227,8400
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001310,7200
BLOCK: after_body_start0.00031123,192262,144
BLOCK: global_notices0.0003171,8160
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0003184,760262,144
BLOCK: store_language0.0003175,7920
BLOCK: top.container0.0003165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00072245,760524,288
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,0960
BLOCK: global_messages0.0005192,248262,144
BLOCK: footer0.00041113,2800
BLOCK: core_profiler0.0002163,360262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00182119,7360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.002693165,3840
BLOCK: catalog.topnav0.0003179,632262,144
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0002120,5440
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0023474,2320
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002164,3600
BLOCK: checkout_cart_link0.00041138,792262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00111141,9760
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,9040
BLOCK: right.poll0.00281164,7280
BLOCK: right.reports.product.compared0.00061272,232262,144
BLOCK: google_analytics0.0003166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0003171,176262,144
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0010136,0400
BLOCK: right.newsletter0.0003172,5920
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00051240,344262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,448262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,1200
BLOCK: custom_currency_selector0.0003173,2480
BLOCK: category.products0.03001520,728524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.0005119,8480
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.03522329,936262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.07732128,208262,144
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.02402517,064262,144
BLOCK: product_list0.0006196,952262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.00531231,440262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00031110,0320
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041147,304262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render0.3499100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0009586960
Mage_Core_Block_Template::renderView0.098740818,072786,432
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.01094169,5200
frontend/default/novysexshop/template/page/3columns.phtml0.334713,688,4963,932,160
frontend/default/novysexshop/template/page/html/head.phtml0.00791123,840262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.0020914,6000
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005137,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00605711,152262,144
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00285713,560262,144
frontend/default/novysexshop/template/page/html/header.phtml0.01811482,392524,288
frontend/default/novysexshop/template/currency/currency.phtml0.00431298,312262,144
CORE::create_object_of::Mage_Directory_Model_Currency0.0001412,4960
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001514,0480
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001514,1280
frontend/default/novysexshop/template/catalog/category/view.phtml0.294812,945,3522,883,584
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.0025199,336262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01621505,648262,144
OBSERVER: tax0.00911261,440262,144
OBSERVER: inventory0.00571190,1120
OBSERVER: giftmessage0.0006135,6560
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Mysql4_Review_Summary_Collection0.0003112,7040
frontend/default/novysexshop/template/catalog/product/list.phtml0.157811,017,9281,048,576
frontend/base/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0069111,5120
frontend/default/novysexshop/template/page/html/pager.phtml0.002813,5760
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.000320105,0400
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.073420477,664524,288
locale/currency0.00213965,0320
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0003209360
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0003206800
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0007147,7280
frontend/base/default/template/directory/currency.phtml0.002114,5120
CACHE_URL0.01041146,088262,144