V košíku nejsou žádné položky.

Váš diskrétní Sexshop číslo 1!

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

Zamilovaný kostýmek se srdcem - Valentýnský set

Udělejte svému příteli radost a ukažte mu jak jste zamilovaná. Tento kostýmek je ideální volbou. Skládá se z rafinovaného srdce na šněrování a tanga kalhotky. Velikost je univerzální.


Zamilovaný kostýmek se srdcem - Valentýnský set
zboží na skladě
zboží skladem expedujeme zítra

* Povinná pole

Běžná cena: 451,00 Kč

Naše cena: 299,00 Kč

Popis produktu

Udělejte svému příteli radost a ukažte mu jak jste zamilovaná. Tento kostýmek je ideální volbou. Skládá se z rafinovaného srdce na šněrování a tanga kalhotky. Velikost je univerzální.


 


Balení obsahuje:



  • - 1x svůdnou horní část na šněrování

  • - 1x červená tanga


 


Použité materiály:



  • - 100% polyester

Zamilovaný kostýmek se srdcem - Valentýnský set - Další informace

Kód ero*i00249
Druh prádla Dvoudílné
Rozparek Ne
Podvazek Ne
[profiler]
Memory usage: real: 21757952, emalloc: 21389928
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.4723100
mage::app::init::system_config0.0014133,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00121357,432524,288
mage::app::init::config::load_cache0.005113760
mage::app::init::stores0.023511,692,0801,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002119,312262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01241546,488786,432
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0015943,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Group_Collection0.0002114,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Store_Collection0.0002114,0320
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002116960
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002116960
mage::app::init_front_controller0.00391174,048262,144
mage::app::init::config::section::stores_sexshop10.001711,2720
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0015188,352262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0004168,2640
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00271159,792262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003156800
mage::dispatch::routers_match0.4307100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.010212,313,6162,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002122,0560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0019253,9040
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00211157,912262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004711,798,9281,572,864
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.0007176,104262,144
OBSERVER: log0.0006171,424262,144
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004120,080262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.4200100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.00181127,6560
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0039236158,8400
__EAV_LOAD_MODEL__0.037612,194,9362,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0008268,9360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0027151574,640524,288
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.006316592,4880
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01201303,680262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00055862,3920
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00751167,880262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01981425,304524,288
OBSERVER: inventory0.00692344,872262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.01551196,304262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Option_Collection0.0003113,8720
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.024511,155,6641,048,576
OBSERVER: reports0.023911,077,9921,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006195,6000
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0008137,8560
OBSERVER: sendfriend0.0004169,7360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0004110,7520
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0005126,6160
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001412160
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.044115,768,2485,767,168
BLOCK: formkey0.00051145,4640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0014857120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0010856960
BLOCK: root0.0005180,344262,144
BLOCK: head0.00041164,0960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031330,0960
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0003823,3680
BLOCK: after_body_start0.00031123,192262,144
BLOCK: global_notices0.0003171,8160
BLOCK: header0.0003173,2400
BLOCK: top.links0.0003184,744262,144
BLOCK: store_language0.0003175,7920
BLOCK: top.container0.0003165,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00062245,736262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003172,136262,144
BLOCK: global_messages0.0005192,1200
BLOCK: footer0.00041113,2560
BLOCK: core_profiler0.0002163,3360
BLOCK: cms_footer_links0.0003163,2400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00172119,736262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00082442,8400
BLOCK: catalog.topnav0.00041155,5760
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0023474,7440
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003164,392262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.00041138,7840
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00111128,720262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009138,6480
BLOCK: right.poll0.00321164,464262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00061272,200262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003194,6400
BLOCK: google_analytics0.0003166,7440
BLOCK: wishlist_link0.0003171,200262,144
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0010135,9120
BLOCK: right.newsletter0.0003172,5920
BLOCK: googleanalyticsplus_universal0.00051240,328262,144
BLOCK: googleanalyticsplus_tagmanager0.0003177,4480
BLOCK: googleanalyticsplus_remarketing0.0003192,144262,144
BLOCK: custom_currency_selector0.0003173,2480
BLOCK: product.info0.00141175,016262,144
BLOCK: product.info.media0.00041173,5360
BLOCK: product.info.upsell0.0003197,320262,144
BLOCK: product.info.additional0.0003172,0880
BLOCK: product.description0.0003172,0320
BLOCK: product.attributes0.0003182,912262,144
BLOCK: product.info.addto0.0006111,9520
BLOCK: product.info.addtocart0.0006111,9680
BLOCK: product.info.product_additional_data0.00091182,456262,144
BLOCK: product.review.form0.00231276,824262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Entity_Customer0.0008114,112262,144
BLOCK: product.info.options.wrapper0.0006112,0000
BLOCK: product.info.options0.0003178,3520
BLOCK: html_calendar0.0003171,4240
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.0006112,5440
BLOCK: product.clone_prices0.0006112,6000
BLOCK: product.info.container10.0003172,152262,144
BLOCK: catalog.product.related0.0003191,5520
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041147,304262,144
BLOCK: productalert.price0.0003173,5840
BLOCK: productalert.stock0.0003172,9600
BLOCK: product.info.configurable0.0003196,200262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.2836100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0008567040
Mage_Core_Block_Template::renderView0.045936687,440786,432
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.01003864,240262,144
frontend/default/novysexshop/template/page/vyrobek.phtml0.273314,239,1364,456,448
frontend/default/novysexshop/template/page/html/head.phtml0.00861127,320262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00241016,5120
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004137,5920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00545411,3520
OBSERVER: googleanalyticsplus_core_block_abstract_to_html_after0.00265413,1760
frontend/default/novysexshop/template/page/html/header.phtml0.01781482,080524,288
frontend/default/novysexshop/template/currency/currency.phtml0.00441297,784262,144
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001514,0480
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0001411,4960
frontend/base/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.001012,7680
frontend/default/novysexshop/template/catalog/product/view.phtml0.236513,542,0483,670,016
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes0.112181,871,6322,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.0010152,2240
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute0.0007312,1680
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.02391238,064524,288
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.076111,238,6481,310,720
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts0.0762231,309,9041,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.0005123,4000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.007611,484,3601,310,720
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0017248,7040
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.006529,9280
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.0317248,6480
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.002445,2880
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.00512325,5600
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00501323,3200
OBSERVER: tax0.0009193,8320
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Mysql4_Stock_Item_Collection0.0004116,3040
OBSERVER: giftmessage0.0003130,4720
OBSERVER: bundle_observer0.0009261,4400
TTT3:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.001411,3120
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.00761219,3600
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.00235104,6480
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option0.0002615,6480
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0019152,5200
OBSERVER: catalogrule0.0017147,9920
locale/currency0.0017865,0880
DISPATCH EVENT:catalog_product_view_config0.0006177,0320
OBSERVER: weee0.0005172,4000
frontend/default/default/template/easylightbox/media.phtml0.00361150,9120
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001316,2000
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/configurable.phtml0.0044113,272262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.0063211,376262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view/options/wrapper.phtml0.0121190,2800
frontend/base/default/template/catalog/product/view/type/options/configurable.phtml0.0037130,8480
frontend/default/novysexshop/template/page/js/calendar.phtml0.001418,4960
frontend/base/default/template/catalog/product/view/options/wrapper/bottom.phtml0.0057119,2960
frontend/base/default/template/catalog/product/view/price_clone.phtml0.0038110,0000
frontend/base/default/template/productalert/price.phtml0.0011120,5920
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.0091143,6240
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0006121,9120
CACHE_URL0.0048167,144262,144